Strzelba RAM SG 68 T4E + kolba na kapsuły CO2 88g

2.4756.SET
001001345

Strzelba obronna SG 68 T4E to doskonale wykonana broń ka kule gumowe dostępna bez zezwolenia. Jej obsługa jest niezwykle prosta, dzięki czemu bez przeszkód będziesz mógł ochronić swój dom przed napaścią.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 625
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 80
  • Kaliber [cal]: .68
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 899,00 zł
DostępnyDostępny
001001345
Strzelba

Strzelba RAM SG 68 T4E + kolba na kapsuły CO2 88 g

Jeśli poszukujesz broni, które świetnie sprawdziłaby się podczas dynamicznego treningu, a jednocześnie zapewniłaby Ci bezpieczeństwo w domowym zaciszu to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Strzelba RAM T4E SG 68 w kalibrze 17,27 mm (.68 cala) to doskonała broń treningowa oraz do samoobrony. Jej wzornictwo oparte jest o popularne strzelby pump-action używane przez siły specjalne na całym świecie. Co najważniejsze, z omawianego markera masz możliwość strzelać różnymi typami kul - od zwykłych gumowych poprzez polimerowe i proszkowe na pieprzowych kończąc. Zwiększa to wielozadaniowość broni.

Sprawdź, jak Strzelba RAM SG 68 T4E wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
łatwa obsługa

Doskonałe narzędzie do samoobrony 

Strzelba RAM T4E SG 68 sprawdzi podczas treningu dla służb mundurowych czy ochroniarskich, jak również dla cywilów. Kule w kalibrze 17,27 posiadają dużą moc obalającą. Przy trafieniu z bliskiej odległości, napastnik poczuje dotkliwy ból. Jeśli kule dodatkowo były wyposażone w substancje drażniące jak proszek z kapsaicyną, dodatkowo zwiększy to nieprzyjemne skutki uboczne. Dzięki pojemnemu magazynkowi na 15 kul możesz oddać większą ilość strzałów. Przed każdym strzałem strzelbę należy ręcznie przeładować za pomocą ruchomego czółenka.  Broń jest całkowicie bezpieczna, gdyż energia początkowa kuli, nie przekracza 17 J. Możesz więc z niej korzystać bez pozwolenia. 

Złodziej włamujący się do domu
łatwa obsługa

Szyna akcesoryjna i składana kolba

Na wierzchniej stronie strzelby T4E SG 68 zainstalowano specjalną szynę w standardzie 22 mm oraz regulowany w pionie, oraz poziome celownik przeziernikowy. Na szynę możesz zamocować dowolne urządzenie optoelektroniczne jak kolimator czy luneta optyczna. Dzięki wykonaniu jej z aluminium jest ona stabilna i nie powoduje przesunięcia się punktu celowniczego. Dodatkowo broń posiada rozsuwaną kolbę o kilku pozycjach. Dzięki niej z łatwością będziesz mógł dostosować długość broni do swojej postury. Również w kolbie znajdziesz miejsce na zasilanie - kapusłę CO2 o wadze 88 gramów. 

Strzelba T4E SG68 firmy UMAREX
wydajność

Różne rodzaje amunicji

Dzięki swej charakterystycznej konstrukcji strzelba T4E SG 68 może strzelać różnymi rodzajami kul i pocisków o kalibrze 17,2 mm, czyli .68 cala. Standardowe są to kule wykonane z twardej gumy lub polimeru. Na rynku dostępne są też kule pieprzowe i proszkowe. Zawarty w nich proszek pieprzowy może być środkiem drażniącym lub markującym napastnika. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi masz pewność, że zawsze zastosujesz odpowiednią obronę konieczną. 

Złodziej z łomem wchodzący do domu
kapsuła co2

System Pump Action i napęd CO2

Strzelbę T4E SG 68 ładuje się identycznie jak broń ostrą. Po wprowadzeniu kul do magazynka od spodu, należy ręcznie przesunąć przednie łoże do siebie, a następnie od przodu. Magazynek rurowy jest zamontowany wzdłuż lufy i pozwala na oddanie 15 strzałów o prędkości początkowej wynoszącej około 95 m/s. Napęd odbywa się za pomocą kapsuły 88 gramów, umieszczonej w specjalnej tulei w kolbie, gdzie jest ona wkręcana. Można również zastosować adapter na kapsuły 2 × 12 gramów.

Umarex SG68na kule gumowe

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]625
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania80
Kaliber [cal].68
Kod producenta2.4756.SET
MarkaT4E
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.]15
ProducentUmarex
PrzeładowaniePółautomatyczne
Przyrządy celowniczeRegulowany przeziernik, Składana muszka
Prędkość początkowa [m/s]95
Rodzaj amunicjiKule .68 cala
Rodzaj magazynkaRurowy
Rodzaj napęduCO2 88 g
System spustowySingle Action
Szyna akcesoryjnaTak
Waga [g]2950

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Strzelba RAM SG 68 T4E + kolba na kapsuły CO2 88g
Polecane produkty: