Rewolwer RAM T4E HDR 50 .50 + ZESTAW CO2 50 szt Kule 500 szt

T4E
2.4758.SET.500
001001348

Duża moc i prosta obsługa — to słowa, które najlepiej opisują rewolwer obronny T4E HDR 50 kal. 50. Już dziś możesz stać się jego właścicielem dzięki firmie Combat. W zestawie z rewolwerem otrzymasz potężne kule gumowe oraz kapsuły CO2 marki Umarex.

  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Długość [mm]: 225
  • Długość lufy [mm]: 121
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 20
Przewiń do pełnej specyfikacji
548,99 zł
pistolet

Rewolwer na kule gumowe UMAREX HDR 50 T4E kaliber .50 cala
Rewolwer obronny CO2

Firma combat przedstawia najmocniejszy na rynku rewolwer na kule gumowe UMAREX HDR 50 T4E kaliber .50 cala zaprojektowany z myślą o ludziach, którzy chcą czuć się bezpiecznie.

Życie jest pełne niespodzianek, które nie zawsze są miłe. Na pewno nie chcesz aby Twoje ciężko zarobione pieniądze przepadły bezpowrotnie, zgarnięte przez bandytów mających za nic prawo własności. Jeśli chcesz być przygotowany na nieprzewidziane sytuacje, które mogą zagrozić Twojemu zdrowiu lub życiu powinieneś mieć pod ręką skuteczne narzędzie do samoobrony.

Oparty na niemieckiej technologi rewolwer, jest dostępny bez zezwolenia i świetnie nadaje się do skutecznej obrony miru domowego oraz realistycznego treningu strzeleckiego z użyciem różnego rodzaju kul.

Abyś mógł rozpocząć trening od razu po wyjęciu pistoletu z pudełka, stworzyliśmy dla Ciebie wyjątkowy, duży zestaw w którym dodatkowo otrzymasz produkty o łącznej wartości 250 zł.

  • 50 sztuk kapsuł CO2
  • 500 sztuk kul gumowych w kalibrze .50 cala.

Sprawdź, jak T4E HDR 50 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
rewolwer obronny

Broń do obrony osobistej
Realistyczny rewolwer treningowo - obronny

T4E HDR 50 został stworzony do obrony osobistej. Oferowana wersja jest niemal dwukrotnie mocniejsza niż modele sprzedawana na rynku niemieckim. Potężna moc, sięgająca ponad 11 J, czyni go idealnym i bardzo skutecznym narzędziem do samoobrony.

Duża energia kinetyczna, sprawia, że postrzał jest odczuwalny nawet przez bardzo grube ubranie.

Prezentowana broń może strzelać różnymi rodzajami kul. Wśród nich znajdują się solidne kule gumowe, wypełnione środkiem barwiącym kule markujące, jak również precyzyjne kule wykonane z najwyższej jakości polimerów i gumy. W ofercie znajdują się również kule pieprzowe, wypełnione drażniącym środkiem obezwładniającym przeciwników. Wszystko to pozwala dopasować rodzaj amunicji do swoich potrzeb.

Włamanie do samochodu w nocy

rewolwer

Solidna budowa i nowoczesny design
Nowoczesne rozwiązania

T4E HDR 50 to broń, która łączy w sobie nowoczesny i niebanalny design z klasycznym kształtem rewolweru. Matowy szkielet w kolorze czarnym został wykonany z polimerów najwyższej jakości, a rękojeść o chropowatej strukturze, zapewnia pewny chwyt w każdych warunkach.

Kule są ładowane do specjalnej 6 komorowej, polimerowej wkładki, która umieszczana jest w bębnie rewolweru. Dzięki jej uniwersalnej konstrukcji, możliwe jest jednoczesne łączenie w zestawy różnych rodzajów kul. Za bezpieczeństwo odpowiada, bezpiecznik spustowy zapobiegający przypadkowemu wystrzałowi broni. Chroni on niedoświadczonego strzelca przed oddaniem niechcianego strzału, jednocześnie nie utrudniając normalnego użytkowania.

Rewolwer na kule gumowe UMAREX HDR 50 T4E kaliber .50 cala
ikona

System DAO i zasilanie CO2
Duża moc

Rewolwer do samoobrony musi być prosty w obsłudze i intuicyjny. System spustowy Double Action Only pozwala oddawać szybkie strzały bez konieczności ciągłego przeładowywania. Takie rozwiązanie idealnie współgra z gazowym zasilaniem. T4E HDR 50 kal. 12,70 mm jest zasilany 12-gramową kapsułą CO2, montowaną w rękojeści. Pozwala ona na oddawanie strzałów o prędkości początkowej dochodzącej nawet do 134 m/s.

Nowoczesna konstrukcja i opatentowana technologia Emergency System sprawia, że pełna kapsuła ze sprężonym gazem, umieszczona w komorze może być bezpiecznie przechowywana przez długi czas. Dopiero w sytuacji zagrożenia, dociśnięcie nakrętki znajdującej się w dolnej części rękojeści przebija kapsułę uwalniając gaz. Powoduje to aktywacje wskaźnika przebicia naboju CO2 umieszczonego w tylnej części broni. System szybkiego przebicia kapsuły sprawia, że Twój rewolwer jest gotowy do działania w każdej chwili.

Włamywacz z latarką wchodzący do domu przez okno

ikona

Zestaw szyn montażowych
Wielofunkcyjność

Producent T4E HDR 50 wyposażył swój rewolwer w dwie szyny montażowe typu RIS. Ich rozmieszczenie pozwala skutecznie rozbudować broń o różne przydatne funkcje.

Dolna szyna, umieszczona pod lufą umożliwia zainstalowanie celownika laserowego lub latarki taktycznej. Górna szyna, znajdująca się na górze rewolweru jest idealna do montażu kolimatora lub niewielkiej lunety celowniczej, zapewniającej precyzje w sytuacji zagrożenia.

Rewolwer posiada klasyczne przyrządy celownicze - muszkę oraz szczerbinkę.

Rewolwer T4E HDR 50 od firmy UMAREX
ikona

Kapsuły CO2 - 50 szt.
Dodatki

T4E HDR 50 to nie tylko znakomita broń. Zestaw obejmuje również inne elementy, które są niezbędne do rozpoczęcia przygody ze strzelectwem.

Kapsuły CO2 firmy Umarex, nadające się do zasilania różnych rodzajów broni, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 50 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2
ikona

Kule gumowe - 500 szt.
Dodatki

W zestawie z rewolwerem T4E HDR 50 znajdują się również uniwersalne kule gumowe firmy Umarex. Wykonano je z należytą dokładnością przez co idealnie pasują do broni typu RAM. Dzięki kalibrowi wynoszącemu 12,70 mm /.50 cala, kule niosą ze sobą dużą dawkę energii.

Kule gumowe
ikona

Niemiecka technologia i doświadczenie
Wysoka jakość

Niemiecka firma Umarex jest znanym na całym świecie producentem broni pneumatycznej i wyposażenia militarno-obronnego. Dzięki swojemu doświadczeniu i szerokiej wiedzy, firma ta współpracuje z najbardziej utytułowanymi producentami i markami, budując wspólnie z nimi znakomite i niezawodne modele broni, oparte na nowoczesnej technologii.

Broń pneumatyczna firmy UMAREX GmbH & Co. KG produkowana jest zgodnie z przepisami niemieckiego Federalnego Urzędu Fizyczno-Technicznego (PTB), niemieckiego ustawodawstwa, przepisami CIP oraz wiedzą techniczną firmy UMAREX GmbH & Co. KG na temat broni, co potwierdza szereg certyfikatów i praw patentowych.

Rewolwer T4E HDR 50 kal. 12,70 mm /.50 cali RB

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Automatyczny
Długość [mm] 225
Długość lufy [mm] 121
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 20
Kaliber [cal] .50
Kod producenta 2.4758.SET.500
Marka T4E
Materiał korpusu Polimerowy
Na raty Tak
Pojemność magazynka [szt.] 6
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 134
Rodzaj amunicji Kule .50 cala
Rodzaj magazynka Bęben
Rodzaj napędu CO2 12 g
System spustowy Double Action Only
Waga [g] 675

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rewolwer RAM T4E HDR 50 .50 + ZESTAW CO2 50 szt Kule 500 szt
Polecane produkty: