Pistolet RAM Walther PPQ M2 T4E .43 + ZESTAW CO2 Kule 20 szt

2.4760.SET
001001349

Rozpocznij realistyczny trening strzelecki z pistoletem obronnym Walther PPQ M2 T4E. Tylko teraz w zestawie otrzymasz kule gumowe w kalibrze .43 cala oraz kapsuły CO2. Dzięki nim będziesz mógł podnosić swoje umiejętności zaraz po wyjęciu broni z opakowania.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: Walizka transportowa, wycior, kule gumowe - 20 szt, kapsuły CO2 - 25 szt,
  • Długość [mm]: 180
  • EAN: 6097210013498
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 949,99 zł Regular Price 1 129,99 zł
pistolet

Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E kaliber .43 cala

Firma Umarex we współpracy ze znanym na całym świecie producentem uzbrojenia stworzyła wielofunkcyjną platformę treningowo-obronną. Pistolet na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E kaliber .43 cala idealnie nadaje się do obrony osobistej jak również do treningu strzeleckiego.

Jego konstrukcja, doskonale odzwierciedlająca oryginalną broń, została wykonana z polimerów najwyższej jakości. Mechanizmy wewnętrzne ze stali, oraz dopracowana lufa, pozwala na strzelanie różnymi rodzajami kul o kalibrze .43 cala. Gumowo-stalowe, pieprzowe lub barwiące kule pozwalają dopasować rodzaj amunicji do danej sytuacji.

Sprawdź, jak Walther PPQ M2 T4E wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj Pistolet RAM T4E Walther PPQ M2

Chciałbyś lepiej poznać Pistolet RAM T4E Walther PPQ M2? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Duża moc i zasilanie CO2

Pistolet Walther PPQ M2 T4E jest zasilany sprężonym gazem. Rozwiązanie to jest wygodne i praktyczne. Pojedyncza butla o wadze 12 gramów, zawierająca CO2, mieście się w magazynku i pozwala na oddawanie strzałów o prędkości początkowej dochodzącej do 110 m/s.

System spustowy Single Action pracuje niezwykle płynnie, przez co przygotowanie do strzału, następujące poprzez naciągnięcie mechanizmu, odbywa się szybko i sprawnie. Realistyczny system Blow-back odrzuca zamek po oddaniu każdego strzału. Magazynek mieszczący 8 kul o kalibrze .43 jest instalowana w rękojeści, a wykonanie go z połączenia stali i tworzyw sztucznych zapewnia długie i bezawaryjne działanie.

Ochroniarz w garniturze z pistoletem w kaburze

Bezpiecznik spustowy

Pistolet obronno-treningowy Walther PPQ M2 T4E wyposażono w nowoczesny i bardzo wygodny bezpiecznik spustowy. Listek umieszczony w cynglu pozwala zwolnic blokadę i oddać pewny strzał. Utrudnia również oddanie przypadkowego strzału w momencie upadku broni.

Marker RAM Umarex Walther PPQ M2
ikona

Możliwość rozbudowy dzięki szynie RIS

W sytuacjach kryzysowych, kiedy emocje biorą górę, ważne są celne strzały. Abyś miał pewność, że trafisz w cel, pistolet Walther PPQ M2 T4E daje Ci możliwość zainstalowania opcjonalnego wyposażenia dodatkowego.

Szyna RIS, znajdująca się pod lufą, pozwala na założenie laserowego wskaźnika celu lub latarki taktycznej.

Włamywacz w domu z latarką
zestaw

Kapsuły CO2 - 25 szt

Kapsuły CO2 firmy Umarex, które idealnie nadają się do zasilania pistoletu na kule gumowe Walther PPQ M2 T4E, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 25 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2
zestaw

Kule gumowe kal .43 cala - 20 szt

W zestawie z pistoletem Walther PPQ M2 T4E znajdują się również uniwersalne kule gumowe firmy Umarex. Wykonano je z należytą dokładnością, przez co idealnie pasują do broni typu RAM. Dzięki kalibrowi wynoszącemu .43 cale, tor lotu jest stabilny i pewny. Paczka zawiera 20 sztuk gumowych kul o wadze jednostkowej 0,68 grama.

Kule gumowe

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria Walizka transportowa, wycior, kule gumowe - 20 szt, kapsuły CO2 - 25 szt,
Długość [mm] 180
EAN 6097210013498
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 40
Kaliber [cal] .43
Kod producenta 2.4760.SET
Marka Walther
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Na raty Tak
Pojemność magazynka [szt.] 8
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowana szczerbinka
Prędkość początkowa [m/s] 125
Rodzaj amunicji Kule .43 cala
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Tak
Waga [g] 850

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Pistolet RAM Walther PPQ M2 T4E .43 + ZESTAW CO2 Kule 20 szt
Polecane produkty: