Umarex HDS 68 T4E lupara + ZESTAW

Umarex
2.4764.SET.50
001001351
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 490.00
  • Szyna akcesoryjna: Tak
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
749,00 zł

Oblicz ratę

Wartość Twojego zamówienia:
Wysokość wpłaty własnej:
Na ile rat chcesz rozłożyć spłatę?

Wysokość raty: 74,90 zł

Pamiętaj, że powyższa kalkulacja ma charakter orientacyjny. Parametry oferty dostępnej dla Ciebie będą uzależnione od oceny Twojej zdolności kredytowej i decyzji Banku. Jeśli interesuje Cię kredyt w kwocie powyżej 20000 zł, skontaktuj się z nami.

rewolwer

Strzelba Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68

Prezentujemy najmocniejszą na rynku i dostępną bez zezwolenia, strzelbę obronną Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala. Don Corleone w filmie "Ojciec Chrzestny" powtarzał, że rodzina i przyjaciele to najcenniejszy dar. Jeśli chcesz chronić swoją rodzinę i najbliższych przed złem, które pojawia się nagle i zakłóca Twój spokój, musisz mieć odpowiednie narzędzia do obrony.

Strzelba zaprojektowana w Niemczech i zaprezentowana po raz pierwszy na targach IWA w 2019 roku, charakteryzuje się rozwiązaniami niedostępnymi w innych konstrukcjach. Nowoczesny system zasilania oparty na technologi Emergency System i dwie lufy sprawiają, że każda kula o kalibrze .68 cala, dosięgnie celu. Dzięki temu możesz skutecznie trenować swe umiejętności, a w sytuacji zagrożenia bez problemu obronisz się przed zagrożeniem.

Abyś mógł rozpocząć trening od razu po wyjęciu strzelby z pudełka, stworzyliśmy dla Ciebie wyjątkowy, duży zestaw, w którym dodatkowo otrzymasz produkty o łącznej wartości 100 zł.

  • 20 sztuk kapsuł CO2
  • 50 sztuk kul gumowych w kalibrze .68 cali

Sprawdź, jak Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
rewolwer obronny

Strzelba do obrony osobistej

Tym, co wyróżnia strzelbę lupara T4E HDS 68 spośród innych konstrukcji tego typu, są dwie potężne lufy. Wraz z wydajnym systemem zasilania, generują one moc dochodzącą do 16 J.
Warto zaznaczyć, że oferowana wersja jest niemal dwukrotnie mocniejsza niż modele sprzedawane na rynku niemieckim.

Dzięki olbrzymiej mocy postrzał jest odczuwalny przez nawet bardzo grube ubranie, a przez to praktycznie nie istnieje możliwość ochrony przed postrzałem bez wykorzystania tarcz lub osłon.

Dwie lufy bez bruzd, pozwalają oddawać strzały w kilku trybach. Dzięki specjalnemu systemowi możesz wybrać czy strzelasz z lewej czy z prawej lufy. Co więcej, w razie potrzeby możesz oddać strzał z dwóch luf naraz.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

rewolwer

Kompaktowe kształty

W sytuacji zagrożenia liczy się szybka reakcja. Solidna polimerowa konstrukcja strzelby lupara T4E HDS 68, nawiązuje swym kształtem do klasycznych strzelb znanych z kinowych produkcji. Waga nie przekraczająca 1700 g, pozwala na łatwe manipulowanie i bezproblemową obsługę. Znakomicie wyprofilowana rękojeść ma chropowatą powierzchnię, która ogranicza ryzyko wytrącenia z dłoni. Wszystko to daje możliwość łatwego przenoszenia jej pod kurtką lub bluzą.

Umieszczony na spodzie przełącznik pozwala zwolnić blokadę i odchylić obie lufy. Ich konstrukcja umożliwia bezpośrednie ładowanie dwóch, różnych rodzajów kul o kalibrze .68 cala. Dzięki temu, możesz strzelać do napastnika kulami gumowymi i pieprzowymi w tym samym czasie.

Strzelba Umarex HDS 68 T4E lupara kal. 68 cala
ikona

System zasilania i Emergency System

Napęd, nowoczesnej strzelby T4E HDS 68 został oparty o sprężony dwutlenek węgla. Kapsuły o wadzę 12 gramów montowane są w rękojeści, co ułatwia dostęp do nich.

Nowoczesna konstrukcja i opatentowana technologia Emergency System sprawia, że pełna kapsuła ze sprężonym gazem, umieszczona w komorze może być bezpiecznie przechowywana przez długi czas. Dopiero w sytuacji zagrożenia, dociśnięcie nakrętki znajdującej się w dolnej części rękojeści przebija kapsułę uwalniając gaz. Powoduje to aktywacje wskaźnika przebicia naboju CO2 umieszczonego w tylnej części broni. System szybkiego przebicia kapsuły sprawia, że Twoja strzelba jest gotowa do działania w każdej chwili przez co możesz przechowywać ją w domu lub samochodzie.

Złodziej włamujący się do samochodu z cegłą w dłoni
ikona

Szyna montażowa i bezpiecznik

Producent strzelby Umarex HDS 68 chciał, aby była ona jak najbardziej wszechstronna i prosta w obsłudze. Właśnie dlatego, zdecydowano o umieszczeniu w dolnej części łoża, uniwersalnej szyny montażowej. Pozwala to na zainstalowanie opcjonalnej latarki taktycznej lub celownika laserowego.

Za bezpieczeństwo odpowiada, bezpiecznik spustowy zapobiegający przypadkowemu wystrzałowi broni. Chroni on niedoświadczonego strzelca przed oddaniem niechcianego strzału, jednocześnie nie utrudniając normalnego użytkowania.

Strzelba obronna lupara T4E HDS68
ikona

Kapsuły CO2 do strzelby

Kapsuły CO2 firmy Umarex, które nadają się do zasilania strzelby HDS 68, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 20 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2 - 20szt
ikona

Kule gumowe kal .68 cala - 50 szt

W zestawie ze strzelbą HDS 68 T4E znajdują się również uniwersalne kule gumowe firmy Umarex. Wykonano je z należytą dokładnością przez co idealnie pasują do pistoletów i strzelb RAM. Dzięki kalibrowi wynoszącemu .68 cala tor lotu jest stabilny i pewny. Opakowanie zawiera 50 sztuk kul gumowych.

Kule gumowe - 50 szt
 
 
 

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 2.4764.SET.50
Dołączone akcesoria Brak
Materiał korpusu Polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 490.00
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Manualny
Produkt koncesjonowany Nie
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Brak
Rodzaj amunicji Kule .68 cala
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Prędkość początkowa [m/s] 99.00
Waga [g] 1700.00
Rodzaj magazynka Komora
Rodzaj napędu CO2 12 g
Pojemność magazynka [szt.] 2.00
System spustowy Single Action
Wiek 18+ Tak
Kaliber [cal] .68

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Umarex HDS 68 T4E lupara + ZESTAW
Twoja ocena