Airsoft Pistolet Walther PPQ 6 mm ASG Sprężynowy

2.5107
001001352

 Niemiecka firma Walther od wielu lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości broni palnej, cenionej na całym świecie. Jednym z flagowych modeli jest Walther PPQ. To nowoczesny pistolet polimerowy, wyposażony we wszelkie nowinki technologiczne dostępne na rynku. Prezentujemy jego wersję airsoftową, która jest wierną repliką palnego oryginału. Pistolet strzela w standardowym kalibrze 6 mm BB.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Hop-Up: Nie
  • Przyrządy celownicze: Stałe
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • System spustowy: Double Action
Przewiń do pełnej specyfikacji
139,99 zł
pistolet

Pistolet Walther PPQ kal. 6 mm BB

Pistolet Walther PPQ kal. 6 mm BB to nowoczesna konstrukcja bezkurkowa, nieformalny następca pistoletu Walther P-99. Jest on konstrukcją niezwykle kompaktową, lekką i poręczną oraz dostosowaną dla strzelców lewo i praworęcznych. Pistolet jest często używany przez różnorodne formacje specjalne jak również użytkowników cywilnych. Replika została odtworzona z dbałością o każdy szczegół względem palnego oryginału.

Pistolet Walther PPQ kal. 6 mm BB

mechanizm

Sprężynowe zasilanie

Firma Umarex zdecydowała się w pistolecie Walther PPQ na zastosowanie tradycyjnego napędu sprężynowego. Było to podyktowane potrzebą stworzenia lekkiego i niezawodnego pistoletu ASG do różnych typów rozgrywek z przeznaczeniem głównie na początkujących graczy. Naciąg broni odbywa się klasycznie - za pomocą ruchomego zamka napinającego wewnętrzny mechanizm.

W związku z zastosowanym mechanizmem pistolet należy ręcznie przeładować po oddaniu każdego strzału.

Strzelec z pistoletem ASG Walther PPQ

łatwa obsługa

Pistolet wiernie odtwarzający oryginał

W replice pistoletu Walther PPQ wiernie oddano kształt i fakturę chwytu oraz umiejscowienie manipulatorów. Aby broń była bezpieczna w każdych warunkach, zainstalowano na języku spustowym bezpiecznik automatyczny. Dzięki niemu strzelec ma pewność, że broń nie wypali podczas upadku lub kiedy nie będzie użytkowana.

Pistolet ASG Umarex Walther PPQ

nowość

Nowoczesna i wygodna konstrukcja

Masa pistoletu nie przekracza 515 gram, przy długości jedynie 180 mm. Chwyt posiada wygodną i ergonomiczną teksturę, ułatwiającą trzymanie pistoletu. Zasilanie odbywa się z 14 strzałowego magazynka wpinanego w rękojeść. Przycisk do zwalniania magazyna ma postać skrzydełka wkomponowanego w obrys kabłąka spustu.

Prędkość wystrzelonej kuli wynosi 72 m/s a jej energia wylotowa nie przekracza 0.5 dżula. Pistolet idealnie nadaje się więc do rozgrywek na bliskim dystansie typu CQB.

Pistolet Walther PPQ

Rekomendowane akcesoria do pistoletu Walther PPQ kal. 6 mm BB

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do pistoletu Pistolet Walther PPQ, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną repliką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu/karabinku.

rekomendowane akcesoria do pistoletu Walther PPQ

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Kod producenta 2.5107
Gwarancja 24 miesiące
Hop-Up Nie
Przyrządy celownicze Stałe
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
System spustowy Double Action

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Walther PPQ 6 mm ASG Sprężynowy