Airsoft Pistolet Walther PPQ 6 mm ASG Sprężynowy

2.5107
001001352

 Niemiecka firma Walther od wielu lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości broni palnej, cenionej na całym świecie. Jednym z flagowych modeli jest Walther PPQ. To nowoczesny pistolet polimerowy, wyposażony we wszelkie nowinki technologiczne dostępne na rynku. Prezentujemy jego wersję airsoftową, która jest wierną repliką palnego oryginału. Pistolet strzela w standardowym kalibrze 6 mm BB.

  • Marka: Walther
  • Rodzaj napędu: Sprężyna
  • Kaliber [mm]: 6.00
  • Waga [g]: 515.00
  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Długość [mm]: 180.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
139,99 zł
Brak w magazynie
001001352
pistolet

Pistolet Walther PPQ 6 mm ASG Sprężynowy

Prezentujemy znakomitą replikę pistoletu Walther PPQ 6 mm. Wykonana przez renomowaną markę Walther przy współpracy z niemiecką firmą Umarex, co gwarantuje doskonałe odwzorowanie względem jej palnego odpowiednika. Szkielet został wykonany z wysokiej jakości polimeru, natomiast zamek, lufę oraz elementy wewnętrzne wykonane zostały w całości z metalu. Pistolet posiada napęd sprężynowy, co pozwala na strzelanie kulkami typu BB, o prędkości początkowej 72 m/s, i energii nie przekraczającej 0,5 dżula.

Mechanizm pozwala Ci na strzelanie w trybie single shot, co oznacza, że po każdym oddanym strzale będziesz musiał przeładować swoją broń manualnie. Muszka oraz szczerbinka zostały umieszczone na stałe, a znajdująca się pod lufą szyna RIS o długości 22 mm pozwoli Ci zamontować, opcjonalną latarkę bądź też laser wskazujący dla jeszcze większej precyzji. Bezpiecznik został umieszczony nad językiem spustowym, zabezpieczy Cię to przed niekontrolowanym wystrzałem, podczas upadku lub, gdy broń nie będzie używana. Pistolet Walther PPQ 6 mm wyposażono w magazynek typu Low-Cap, który pomieści 14 kulek. Doskonale sprawdzi się podczas rozgrywek ASG w pomieszczeniach zamkniętych.

PPQ Walther 6 mm BB ASG Sprężynowy

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Rodzaj napędu Sprężyna
Kaliber [mm] 6.00
Waga [g] 515.00
Bezpiecznik Automatyczny
Długość [mm] 180.00
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Hop-Up Nie
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Kod producenta 2.5107
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 72.00
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Walther PPQ 6 mm ASG Sprężynowy