Wiatrówka Umarex CPS + ZESTAW CO2 10 szt. Śrut 500 szt.

412.02.02.SET
001001361

 Pistolet Walther CPS to popularna konstrukcja wśród sportowców uprawiających strzelectwo na krótkich dystansach. Teraz marka Umarex wypuszczając wersję wiatrówkową tego pistoletu pozwoliła na ćwiczenie umiejętności strzeleckich w domowym zaciszu. Aby trening mógł trwać jak najdłużej dodaliśmy do wiatrówki zestaw kapsuł CO2 oraz opakowanie śrutu typu Diabolo.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: 10 szt. kapsuł CO2, 500 szt. śrutu Diabolo
  • Długość [mm]: 180
  • EAN: 6097210013610
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
439,00 zł
pistolet

Wiatrówka pistolet Umarex CPS 4,5 mm

Wiatrówka pistolet Umarex CPS 4,5 mm to sportowa wersja popularnego pistoletu CP99. Wysoka celność tego modelu sprawia, że jest on idealny przede wszystkim dla osób, które dopiero uczą się strzelać. Wiatrówka świetnie nadaje się do strzelania rekreacyjnego (np. do butelek). Dzięki swoim gabarytom prezentowana wiatrówka jest wygodna w noszeniu oraz użytkowaniu.

Wiatrówka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, przez co posiada wysoką odporność na zużycie. Sam mechanizm działa płynnie i bez problemów, co przekłada się na jego żywotność.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Umarex CPS Diabolo 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
śrut

Śrut typu grzybkowego (Diabolo)

W rękojeści wiatrówki Umarex CPS została umieszczona 12-gramowa kapsuła CO2. Kulka wystrzeliwana jest z prędkością 110 m/s. Dzięki specjalnemu przyciskowi odsuniesz zamek kryjący magazynek rewolwerowy, który mieści 8 śrucin typu grzybkowego (Diabolo).

W prezentowanej wiatrówce naciśnięcie spustu powoduje przeładowanie oraz napięcie mechanizmu uderzeniowego. Dzieje się tak za sprawą zastosowanego spustu DAO - Double Action Only. Co za tym idzie, model ten nie posiada zewnętrznego kurka.

Śrut diabolo

Bezpieczeństwo użytkowania

Wiatrówka Umarex CPS została wyposażona w bezpiecznik nastawny, który jeśli jest aktywny, gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania poprzez uniemożliwienie oddania przypadkowego strzału.

Wiatrówka posiada również profilowany chwyt z teksturowaną powierzchnią. Pozwala to na stabilny i pewny chwyt broni.

Wiatrówka Umarex CPS

Montaż dodatkowych akcesoriów taktycznych

Do wiatrówki Umarex CPS możesz dołożyć dodatkowe akcesoria taktyczne, dzięki szynie RIS, która zlokalizowana jest pod lufą. Istnieje zatem możliwość wyposażenia wiatrówki między innymi w latarkę, dzięki której będziesz mógł strzelać po zmroku lub w pomieszczeniach ze słabym oświetleniem.

Szyna RIS pozwoli także na instalację opcjonalnego celownika laserowego (nie dołączony do zestawu). Celownik laserowy umożliwia szybsze oddanie strzału bez konieczności zgrywania muszki i szczerbiny na celu.

Wiatrówka pneumatyczna Umarex CPS z opcjonalnym celownikiem

ikona

Kapsuły CO2 - 10 szt

Kapsuły CO2 firmy Umarex, które idealnie nadają się do zasilania pistoletu Umarex CPS, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 10 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2
śrut BB

Śrut płaski 4,5 mm Umarex Mosquito Flat, ribbed - 500 szt.

Płaski śrut Mosquito Flat, ribbed 4,5 mm od firmy Umarex jest to lekki śrut przeznaczony do strzelania sportowego na krótsze dystanse. Pozostawia okrągłe przestrzeliny w tarczy, bez znacznych zniekształceń krawędzi. Należy jednak pamiętać, że śrucina tego typu mało efektywny na długich dystansach, ponieważ szybko traci swoją prędkość. Najlepiej sprawdza się w wiatrówkach wyposażonych w lufy gwintowane (bruzdowane). Ruch wirowy śruciny generowany przez taką lufę, znacznie zwiększa precyzję strzałów.

Opakowanie zawiera 500 sztuk płaskiego śrutu, idealnie pasującego do modelu Umarex CPS, o wadze jednostkowej 0,48 g (7.40 gr).

Śrut okrągły 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria 10 szt. kapsuł CO2, 500 szt. śrutu Diabolo
Długość [mm] 180
EAN 6097210013610
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 60
Kaliber [mm] 4.50
Kod producenta 412.02.02.SET
Marka Umarex
Materiał korpusu Polimerowy
Na raty Tak
Pojemność magazynka [szt.] 8
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 110
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Bęben
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Double Action Only
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
Waga [g] 550

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Umarex CPS + ZESTAW CO2 10 szt. Śrut 500 szt.
Polecane produkty: