Wiatrówka Smith & Wesson M&P 40 + ZESTAW CO2 10 szt BB 1500

5.8093.SET
001001366

Marka Smith & Wesson z USA cechuje się produkcją pistoletów i rewolwerów. Jedną z najbardziej znanych konstrukcji tej marki jest pistolet M&P 40. Teraz broń stała się również dostępna na rynku w formie wiernie odtworzonej wiatrówki na bazie oryginału. Abyś mógł dłużej ćwiczyć swoje umiejętności strzeleckie, do wiatrówki dodane jest 10 kapsuł CO2 oraz opakowanie śrutu kulistego.

  • Dołączone akcesoria: 10 szt. kapsuł CO2, 1500 szt. śrutu BB
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Marka: Smith & Wesson
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 194.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
249,00 zł
pistolet

Wiatrówka pistolet Smith & Wesson M&P 40 4,5 mm

Dzięki firmie Umarex możesz poznać replikę wiatrówki pistoletu Smith & Wesson M&P 40 4,5 mm, której oryginalną - palną wersję doceniły służby mundurowewielu krajów świata. Na pewno spodoba Ci się jej solidne wykonanie i dbałość o każdy szczegół.

Korpus wykonany z solidnych tworzyw sztucznych zapewnia lekkość i wytrzymałość. Napęd wiatrówki stanowi ukryty w rękojeści, standardowy nabój CO2 o wadze 12 g, który pozwala strzelać śruciną typu BB o kalibrze 4,5 mm.

Prezentujemy doskonały zestaw strzelecki, w skład którego wchodzą pistolet, dodatkowe kapsuły Co2 oraz opakowanie śrutu

Wiatrówka pistolet Smith & Wesson M&P 40
ikona

Uniwersalna konstrukcja

Pistolet pneumatyczny Umarex M&P 40 bazuje na sprawdzonej, uniwersalnej konstrukcji, używanej przez amerykańską policję. Zastosowano w nim nowoczesne materiały, z których Smith&Wesson korzysta w produkcji prawdziwej broni. Zamek wykonano z metalu, który pokryto wytrzymałą wypiekaną farbą proszkową. W efekcie, wiatrówka jest niemal nie do odróżnienia względem prawdziwej broni.

Wyprofilowaną rękojeść z wytrzymałego tworzywa, wykończono antypoślizgową teksturą i żłobieniami, dzięki czemu doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Wiatrówka pistolet Smith & Wesson M&P 40

ikona

Spust Double Action Only (DAO)

Przygotowanie do strzału w wiatrówce Umarex M&P40, następuje wraz naciśnięciem spustu. Dzięki temu wiatrówka jest automatycznie przeładowywana w trakcie każdego strzału. Pozwala to oddawać szybkie strzały jeden za drugim, błyskawicznie opróżniając magazynek.

Wiatrówka M&P 40
ikona

Duża moc i prędkość wylotowa

Do napędu wiatrówki Umarex M&P 40 wykorzystywany jest standardowy zbiornik CO2 12 g. Umożliwia on wystrzelenie śrutu z prędkością początkową do 130 m/s. Co więcej, nabój CO2 pozwala prowadzić ostrzał w trybie półautomatycznym. W efekcie, błyskawicznie wystrzelisz 19 kulek stalowych BB w jednej serii.

Strzelcy i tarcza z otworami

Bezpieczeństwo użytkowania

Wiatrówkę M&P 40 wyposażono w blokadę spustu. Zapobiega ona przypadkowemu oddaniu strzału, zwiększając bezpieczeństwo obsługi pistoletu. Przełącznik nastawny jest wygodny w obsłudze i pozwala na błyskawiczne zrzucenie zabezpieczenia przy użyciu kciuka.

Smith & Wesson M&P 40
ikona

Możliwość rozbudowy

Rozbuduj swoją wiatrówkę poszerzając jej funkcjonalności. Pistolet Smith & Wesson M&P 40 posiada zintegrowaną z korpusem szynę montażową RIS. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarkę.

Smith&Wesson M&p40 szyna akcesoryjna RIS
ikona

Kapsuły CO2 - 10 szt

Kapsuły CO2 firmy Umarex, które idealnie nadają się do zasilania pistoletu Smith & Wesson M&P 40, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 10 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2
śrut BB

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Wiatrówka M&P 40 bez odpowiedniego śrutu nie pozwoli Ci osiągnąć rezultatu o jakim marzysz. Tylko z dobrej jakości śrutem, będziesz mógł cieszyć się celnymi trafieniami. Właśnie dlatego, powstał Umarex steel BB's. Dzięki niemu Twój trening będzie skuteczny, a każde trafienie przyniesie maksimum radości.

Stworzono go z myślą o wiatrówkach wyposażonych w gładkie lufy, nie posiadające bruzd, strzelających śruciną o kalibrze 4,5 mm. Mimo, że nie jest on tak precyzyjny jak śruciny typu Diabolo, świetnie sprawdza się na krótkich i średnich dystansach. Nadaję się również znakomicie do wiatrówek samopowtarzalnych, wyposażonych w pojemne magazynki.

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Rekomendowane akcesoria do wiatrówki pistoletu Smith & Wesson M&P 40 4,5 mm

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do wiatrówki pistoletu Smith & Wesson M&P 40, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria do wiatrówki pistoletu Smith & Wesson M&P 40

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria 10 szt. kapsuł CO2, 1500 szt. śrutu BB
Producent Umarex
Materiał korpusu Polimerowy
Kod producenta 5.8093.SET
Kaliber [mm] 4.50
Marka Smith & Wesson
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 194.00
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Prędkość początkowa [m/s] 130.00
Waga [g] 447.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
System spustowy Double Action Only
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
Pojemność magazynka [szt.] 19.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Smith & Wesson M&P 40 + ZESTAW CO2 10 szt BB 1500