Wiatrówka Legends Makarov + ZESTAW CO2 10 szt. BB 1500 szt.

5.8152.SET
001001368

 Pistolet Makarova to klasyka gatunku wśród miłośników militariów.  Broń jest ulubionym pistoletem wielu rekonstruktorów oraz osób pasjonujących się okresem zimnej wojny. Teraz dzięki marce Umarex masz możliwość własnoręcznie przekonać się jak doskonała to broń. Wiatrówka posiada rekreacyjną celność a dzięki zestawowi kapsuł oraz śrutu pozwala długo cieszyć się z treningu strzeleckiego.

  • Kolor: Czarny
  • Bezpiecznik: Manualny
  • EAN: 6097210013689
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
369,00 zł
DostępnyDostępny
001001368
pistolet

Wiatrówka pistolet Legends Makarov 4,5 mm

Wiatrówka pistolet Legends Makarov 4,5 mm to legendarny model broni samopowtarzalnej radzieckiej armii w nowej odsłonie. Według Nikołaja Makarova miała być to konstrukcja lekka zwarta i niezawodna. Przez długie lata produkcji, powstało wiele wersji rozwojowych, jedynie kształt pozostawał ten sam. Koncern Umarex projektując swoją wiatrówkę, starał się jak najwierniej oddać jej wymiar, wagę oraz obsługę. Metalowa konstrukcja, małe wymiary i detale, doskonale naśladują pierwowzór.

Lekki korpus wykonany ze stali wysokiej jakości mieści w sobie zasobnik gazu CO2 oraz pojemny magazynek rzędowy. Znakomicie nadaje się dla osób, którym zależy na posiadaniu niewielkiej wiatrówki o klasycznym kształcie.

Abyś mógł cieszyć się z sukcesów odniesionych na strzelnicy, przygotowaliśmy dla Ciebie doskonały zestaw, zawierający 10 kapsuł CO2 oraz opakowanie śrutu kulistego.

Wiatrówka pistolet Legends Makarov 4,5 mm

ikona

Mechanizm spustowy pojedynczego i podwójnego działania

Pistolet pneumatyczny Umarex Legends Makarov wyposażono w system SA/DA (Single Action/Double Action). W praktyce oznacza to, że strzelec może oddać strzał z samonapinania, gdzie kurek odwodzony i zwalniany jest przez spust oraz z już wcześniej napiętego za pośrednictwem zamka bądź ręcznie. Warto dodać, że strzelanie ze spustu w trybie SA znacząco podnosi celność strzałów.

Wiatrówka pistolet Legends Makarov 4,5 mm

ikona

Moc i prędkość

Wiatrówka Makarov posiada pojemny magazynek. Bez kłopotu i konieczności ponownego ładowania lub wymiany magazynka można oddać nawet do 20 strzałów. Ładowanie odbywa się poprzez wprowadzenie do zasobnika, umiejscowionego w rękojeści, stalowego śrutu kulistego (BB).

Za zasilanie wiatrówki, odpowiada standardowa kapsułka z gazem napędowym o wadze 12 gram. Umiejscowiona jest obok magazynka, przez co nie zaburza wspaniałego kształtu repliki. Pojedynczy nabój CO2, daje możliwość oddania strzału o prędkości początkowej wynoszącej 120 m/s

Wiatrówka pistolet Legends Makarov z wyciagniętym magazynkiem

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach

Wiatrówka Makarov posiada klasyczny skrzydełkowy bezpiecznik. Umiejscowiono go tak jak w oryginale - z lewej strony zamka. Ułatwia to dostęp do niego za pomocą kciuka a jego wystający poza obrys pistoletu ząb można obsługiwać nawet w rękawiczkach. Warto zauważyć, że działanie samego bezpiecznika w palnym pierwowzorze jest odwrócone - broń blokujemy unosząc skrzydełko a nie obniżając jak w konstrukcjach zachodnich.

Pistolet pneumatyczny Legends Makarov 4,5 mm

ikona

Przyrządy celownicze

Wiatrówka Legends Makarov wyposażona jest w klasyczne mechaniczne przyrządy celownicze, odpowiadające standardom z epoki. Niewielka szczerbina i muszka są nieregulowane. Ich niewielkie wymiary świetnie wpasowują się w linię pistoletu i nadają mu klimatu. Ich wielkość zaczyna być zaletą w sytuacji kiedy chcemy móc przechowywać naszą wiatrówkę w kaburze - nie będą nam zahaczały o żądne jej elementy.

Wiatrówka Makarov w dłoni strzelca

ikona

Kapsuły CO2 - 10 szt

Kapsuły CO2 firmy Umarex, które idealnie nadają się do zasilania wiatrówki Legends Makarov, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 10 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2
śrut BB

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Wiatrówka Makarov bez odpowiedniego śrutu nie pozwoli Ci osiągnąć rezultatu, o jakim marzysz. Tylko z dobrej jakości śrutem, będziesz mógł cieszyć się celnymi trafieniami. Właśnie dlatego, powstał Umarex steel BB's. Dzięki niemu Twój trening będzie skuteczny, a każde trafienie przyniesie maksimum radości.

Stworzono go z myślą o wiatrówkach wyposażonych w gładkie lufy, nieposiadające bruzd, strzelających śruciną o kalibrze 4,5 mm. Mimo że nie jest on tak precyzyjny, jak śruciny typu Diabolo, świetnie sprawdza się na krótkich i średnich dystansach. Nadaję się również znakomicie do wiatrówek samopowtarzalnych, wyposażonych w pojemne magazynki.

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
BezpiecznikManualny
EAN6097210013689
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8152.SET
MarkaLegends
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.]20
ProducentUmarex
PrzeładowaniePółautomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]120
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
System spustowySA/DA
Szyna akcesoryjnaNie
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]685

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Legends Makarov + ZESTAW CO2 10 szt. BB 1500 szt.
Polecane produkty: