Wiatrówka Walther PPQ + ZESTAW CO2 10 szt Diabolo 500 szt.

5.8160.SET
001001369

Rozpocznij swój trening strzelecki z wiatrówką Walther PPQ. Jest to prosta i łatwa w obsłudze wiatrówka do strzelań rekreacyjnych. Tylko teraz w zestawie otrzymasz śrut Diabolo oraz kapsuły CO2. Pozwolą Ci one dłużej cieszyć się możliwością prowadzenia celnego ognia.

  • Marka: Walther
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 618.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: 10 szt. kapsuł CO2, 500 szt. śrutu Diabolo
Przewiń do pełnej specyfikacji
519,00 zł
pistolet

Wiatrówka pistolet Walther PPQ 4,5 mm

Poczuj się jak członek oddziałów specjalnych, strzelając z wiatrówki pistoletu Walther PPQ 4,5 mm wykonanej przez Umarex. Wiatrówka bazuje na konstrukcji wykorzystywanej przez niemieckie oddziały GSG 9 i wykonano ją z zachowaniem wszystkich detali oryginału.

Gwintowana lufa przystosowana jest do strzelania śrutem kalibru 4,5 mm Diabolo, a rewolwerowy magazynek pozwala oddać 8 strzałów w jednej serii.

Specjalnie dla Ciebie, firma Combat przygotowała zestaw zawierający 10 sztuk kapsuł CO2 oraz śrut  4,5 mm typu Diabolo. Dzięki temu będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę ze strzelectwem zaraz po wyjęciu pistoletu z opakowania.

Sprawdź jak pstolet Walther PPQ kal. 4,5 mm Diabolo wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Wygodny i wytrzymały

Wszechstronną broń cechuje wytrzymała i uniwersalna konstrukcja, dlatego korpus wiatrówki uformowano z wytrzymałego tworzywa ABS. Podobnie jak w prawdziwej broni Walther, zamek pistoletu pneumatycznego Umarex PPQ wykonano z metalu, pokrytego wytrzymałą farbą proszkową. W efekcie wiatrówka jest niemal nie do odróżnienia względem pierwowzoru.

Anatomicznie wyprofilowana rękojeść z antypoślizgową fakturą doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Strzelec z wiatrówką PPQ

ikona

Duża moc i prędkość początkowa

W pistolecie pneumatycznym Umarex Walther PPQ zastosowano spust typu Double Action Only. Mechanizm napinany jest automatycznie wraz z pociągnięciem spustu. Oznacza to, że możesz błyskawicznie opróżnić magazynek rewolwerowy z wszystkich 8 śrucin, oddając kolejne strzały raz za razem.

Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 g, ukrytą pod okładzinami w rękojeści. Podczas wystrzału, cały gaz kierowany jest bezpośrednio do komory, rozpędzając śrut do 120 m/s. Przekłada się to na płaski tor lotu pocisku i zwiększoną skuteczność przebijania celu.

Wiatrówka pistolet Walther PPQ

Bezpieczeństwo użytkowania

Wiatrówkę PPQ wyposażono w bezpiecznik nastawny, zwiększający bezpieczeństwo obsługi broni. Przełącznik ulokowano z prawej strony korpusu, co utrudnia przypadkowe zrzucenie blokady.

Dodatkowo spust o płynnym skoku ułatwia oddanie strzału bez zerwania, pozwalając na szybkie opróżnienie magazynka.

trening strzelecki z PPQ
ikona

Możliwość rozbudowy

Rozbuduj swoją wiatrówkę, poszerzając jej funkcjonalności. Pistolet Umarex PPQ posiada zintegrowaną z korpusem szynę montażową RIS. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarkę.

Dodatkowo pistolet można wyposażyć w opcjonalną szynę montażową, pozwalającą poszerzyć kompatybilne akcesoria o celownik kolimatorowy lub optyczny.

Walther PPQ 4,5 mm
ikona

Kapsuły CO2 - 10 szt

Walther PPQ to znakomity pistolet. Jednak aby móc w pełni cieszyć się jego możliwościami, potrzebujesz kilku niezbędnych dodatków. Oferowany zestaw obejmuje elementy, które pomogą Ci rozpocząć przygodę ze strzelectwem.

Kapsuły CO2 firmy Umarex, nadające się do zasilania różnych rodzajów broni, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 10 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2
śrut BB

Śrut płaski Umarex Mosquito Flat

Płaski śrut Mosquito Flat, ribbed 4,5 mm od firmy Umarex jest to lekki śrut przeznaczony do strzelania sportowego na krótsze dystanse. Pozostawia okrągłe przestrzeliny w tarczy, bez znacznych zniekształceń krawędzi. Należy jednak pamiętać, że śrucina tego typu mało efektywny na długich dystansach, ponieważ szybko traci swoją prędkość. Najlepiej sprawdza się w wiatrówkach wyposażonych w lufy gwintowane (bruzdowane). Ruch wirowy śruciny generowany przez taką lufę, znacznie zwiększa precyzję strzałów.

Opakowanie zawiera 500 sztuk płaskiego śrutu, który idealnie pasuje do wiatrówki Walther PPQ o wadze jednostkowej 0,48 g (7.40 gr).

Śrut okrągły 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 618.00
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria 10 szt. kapsuł CO2, 500 szt. śrutu Diabolo
Długość [mm] 180.00
EAN 6097210013696
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 5.8160.SET
Materiał korpusu Polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 8.00
Producent Umarex
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 180.00
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Bęben
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Double Action Only
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Walther PPQ + ZESTAW CO2 10 szt Diabolo 500 szt.
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.
Description regulations