Wiatrówka Smith & Wesson M&P 45 + ZESTAW CO2 10 szt Śrut 500

5.8162.SET
001001370

Marka Smith & Wesson z USA specjalizuje się w produkcji krótkiej broni strzeleckiej. Jednym z ich flagowych konstrukcji jest pistolet M&P 45. Teraz broń również jest dostępna na rynku w formie wiatrówki, która doskonale odzwierciedla ostry oryginał. Abyś mógł dłużej cieszyć się z przyjemności, jakie niesie rekreacyjny trening strzelecki, dodaliśmy do wiatrówki pakiet 10 kapsuł CO2 oraz 500 sztuk śrutu Diabolo.

  • Marka: Smith & Wesson
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 620.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: 10 szt. kapsuł CO2, 500 szt. śrutu Diabolo
Przewiń do pełnej specyfikacji
419,00 zł
pistolet

Wiatrówka pistolet Smith & Wesson M&P 45 4,5 mm

Prezentujemy zestaw będący idealnym pakietem dla każdego strzelca. Obejmuje on pistolet, dodatkowe kapsuły CO2 oraz paczkę śrutu

Wiatrówka pistolet Smith & Wesson M&P 45 4,5 mm to połączenie wytrzymałości i funkcjonalności. Szeroko doceniły je wojsko i policja, na co dzień korzystające z tej broni. Teraz i Ty, dzięki firmie Umarex możesz postrzelać z wiernej repliki tej broni. Wiatrówkę M&P45 wyposażono w gwintowaną lufę zapewniającą dużą prędkość wylotową i płaski tor lotu śruciny. Napęd stanowi ukryty w rękojeści, standardowy nabój CO2 o wadze 12 g.

Sprawdź jak pistolet Smith & Wesson M&P 45 kal. 4,5 mm Diabolo wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Uniwersalna konstrukcja

Pistolet pneumatyczny Umarex M&P 45 bazuje na sprawdzonej, uniwersalnej konstrukcji, która wielokrotnie sprawdziła się w warunkach bojowych. Zastosowano w nim nowoczesne materiały, z których Smith&Wesson korzysta w produkcji prawdziwej broni. Zamek wykonano z metalu pokrytego wytrzymałą, wypiekaną farbą proszkową. W efekcie, wiatrówka jest niemal nie do odróżnienia względem prawdziwej broni.

Wyprofilowaną rękojeść z wytrzymałego tworzywa, wykończono antypoślizgową teksturą i żłobieniami, dzięki czemu doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału.

Wiatrówka pistolet Smith & Wesson M&P 45

ikona

System spustowy podwójnego działania (SA/DA)

Spust wiatrówki działa zarówno w systemie Single Action jak i Double Action. Oznacza to, że przygotowanie do strzału w Umarex M&P 45 może nastąpić zarówno poprzez odciągnięcie zamka jak i naciśnięcie spustu. W efekcie, możesz wybrać pomiędzy wcześniejszym napięciem mechanizmu, co zapewnia większą czułość spustu, a twardszym ustawieniem pozwalającym błyskawicznie oddawać kolejne strzały.

Smith & Wesson M&P 45 4,5 mm
ikona

Duża moc i prędkość wylotowa

Do napędu wiatrówki Umarex M&P 45 wykorzystywany jest standardowy zbiornik CO2 12 g zapewniający energię 2,5 J. Umożliwia on wystrzelenie śrutu z prędkością początkową rzędu 105 m/s. Co więcej, nabój CO2 pozwala prowadzić ostrzał w trybie półautomatycznym. W efekcie, błyskawicznie wystrzelisz z magazynka rewolwerowego, wszystkie 8 śrucin 4,5 mm Diabolo.

Wiatrówka pneumatyczna Smith & Wesson M&P 45

Bezpieczeństwo w każdych warunkach

Wiatrówkę M&P 45 wyposażono w nastawną blokadę spustu. Zapobiega ona przypadkowemu oddaniu strzału, zwiększając bezpieczeństwo obsługi pistoletu. Przełącznik umiejscowiono na boku korpusu zapewniając intuicyjną obsługę. Zmiana nastawy jest wygodna i pozwala na błyskawiczne zrzucenie zabezpieczenia.

S&W M&P 45
ikona

Możliwość rozbudowy

Rozbuduj swoją wiatrówkę poszerzając jej funkcjonalności.Pistolet Smith & Wesson M&P 45 posiada zintegrowaną z korpusem szynę montażową RIS. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarkę.

Wiatrówka M&P 45
ikona

Kapsuły CO2 - 10 szt

Kapsuły CO2 firmy Umarex, które idealnie nadające się do zasilania modelu Smith & Wesson M&P 45, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 10 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2
śrut BB

Śrut płaski 4,5 mm Umarex Mosquito Flat, ribbed - 500 szt.

Płaski śrut Mosquito Flat, ribbed 4,5 mm od firmy Umarex jest to lekki śrut przeznaczony do strzelania sportowego na krótsze dystanse. Pozostawia okrągłe przestrzeliny w tarczy, bez znacznych zniekształceń krawędzi. Należy jednak pamiętać, że śrucina tego typu mało efektywny na długich dystansach, ponieważ szybko traci swoją prędkość. Najlepiej sprawdza się w wiatrówkach wyposażonych w lufy gwintowane (bruzdowane). Ruch wirowy śruciny generowany przez taką lufę, znacznie zwiększa precyzję strzałów.

Opakowanie zawiera 500 sztuk płaskiego śrutu, idealnie nadającego się do modelu S&W M&P 45 o wadze jednostkowej 0,48 g (7.40 gr).

Śrut okrągły 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Smith & Wesson
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 620.00
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria 10 szt. kapsuł CO2, 500 szt. śrutu Diabolo
Długość [mm] 205.00
EAN 6097210013702
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 5.8162.SET
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 8.00
Producent Umarex
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 105.00
Rodzaj amunicji Śrut diabolo
Rodzaj magazynka Bęben
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Double Action Only
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Smith & Wesson M&P 45 + ZESTAW CO2 10 szt Śrut 500
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.