Wiatrówka Umarex XBG + ZESTAW CO2 10 szt. Śrut BB 1500 szt.

5.8173.SET
001001371

 Jeśli jesteś fanem strzelectwa rekreacyjnego i lubisz posiadać w swojej kolekcji nietypowe rodzaje wiatrówek to XBG od marki Umarex będzie ciekawym rozwiązaniem. Pistolet ma kompaktowe wymiary i doskonale nada się do ćwiczenia strzelań do puszek czy tarcz. Abyś dłużej mógł cieszyć się z przyjemności, jaka płynie z treningu strzeleckiego do zestawu dodaliśmy 10 sztuk kapsuł CO2 oraz opakowanie śrutu kulistego 1500 sztuk.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: 10 szt. kapsuł CO2, 1500 szt. śrutu BB
  • Długość [mm]: 170
  • EAN: 6097210013719
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
179,00 zł
Brak w magazynie
001001371
pistolet

Wiatrówka pistolet Umarex XBG 4,5 mm

Prezentujemy pistolet Umarex XBG 4,5 mm - nowoczesną model broni zaprojektowany przez firmę Umarex, nawiązujący swym kształtem do oryginalnego modelu broni palnej - XDM. Dzięki wysokiej jakości wykonania i solidnym materiałom, niemieckim projektantom udało się stworzyć pistolet, który docenią początkujący strzelcy i średnio-zaawansowani hobbyści.

Za napęd prezentowanego modelu odpowiada sprężony dwutlenek węgla, magazynowany w wymiennych butlach o wadzę 12 gramów. Dzięki nim możliwe jest strzelanie stalowymi kulami typu BB o kalibrze 4,5 mm.

Specjalnie dla Ciebie, firma Combat przygotowała zestaw zawierający 10 sztuk kapsuł CO2 oraz śrut okrągły Umarex BB. Dzięki temu będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę ze strzelectwem zaraz po wyjęciu pistoletu z opakowania.

Wiatrówka pistolet Umarex XBG 4,5 mm

stoper

Poznaj wiatrówkę Pistolet Umarex XBG BB

Chciałbyś lepiej poznać wiatrówkę Pistolet Umarex XBG BB? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wydajnosc

Montaż dodatkowych elementów

Umarex XBG to wiatrówka zbudowana na podstawie klasycznej koncepcję broni. Posiada standardowe przyrządy celownicze, które nie mają możliwości regulacji. Jednak brak ten, został skutecznie zniwelowany wyposażeniem pistoletu w szynę montażową.

Szyna akcesoryjna 22 mm, umożliwia instalację opcjonalnych przyrządów celowniczych, takich jak wskaźnik laserowy, który skutecznie oznacza potencjalne cele i ułatwia oddawanie celnych strzałów.

Wiatrówka pistolet Umarex XBG

bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo użytkowania

Wiatrówka pneumatyczna XBG wyposażona jest w manualny bezpiecznik nastawny zapobiegający oddaniu niezamierzonego wystrzału. Ma on postać niewielkiego przełącznika umiejscowionego tuż nad spustem. Symbol F (fire) oznacza wiatrówkę odbezpieczoną, natomiast S (safe) zabezpieczoną. 

Bezpiecznik XBG
ikona

Kapsuły CO2 - 10 szt

Umarex XBG to znakomity pistolet. Jednak aby móc w pełni cieszyć się jego możliwościami, potrzebujesz kilku niezbędnych dodatków. Oferowany zestaw obejmuje elementy, które pomogą Ci rozpocząć przygodę ze strzelectwem.

Kapsuły CO2 firmy Umarex, nadające się do zasilania różnych rodzajów broni, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 10 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2
śrut BB

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Wiatrówka XBG bez odpowiedniego śrutu nie pozwoli Ci osiągnąć rezultatu, o jakim marzysz. Tylko z dobrej jakości śrutem, będziesz mógł cieszyć się celnymi trafieniami. Właśnie dlatego, powstał Umarex steel BB's. Dzięki niemu Twój trening będzie skuteczny, a każde trafienie przyniesie maksimum radości.

Stworzono go z myślą o wiatrówkach wyposażonych w gładkie lufy, nieposiadające bruzd, strzelających śruciną o kalibrze 4,5 mm. Mimo że nie jest on tak precyzyjny, jak śruciny typu Diabolo, świetnie sprawdza się na krótkich i średnich dystansach. Nadaję się również znakomicie do wiatrówek samopowtarzalnych, wyposażonych w pojemne magazynki.

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria 10 szt. kapsuł CO2, 1500 szt. śrutu BB
Długość [mm] 170
EAN 6097210013719
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 60
Kaliber [mm] 4.50
Kod producenta 5.8173.SET
Marka Umarex
Materiał korpusu Polimerowy
Na raty Tak
Pojemność magazynka [szt.] 19
Producent Umarex
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 120
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Double Action Only
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
Waga [g] 400

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Umarex XBG + ZESTAW CO2 10 szt. Śrut BB 1500 szt.
Polecane produkty: