Wiatrówka Umarex TDP 45 + ZESTAW CO2 10 szt. Śrut 1500 szt.

5.8180.SET
001001372

TDP to jeden ze sztandarowych produktów marki Umarex. Jest to kompaktowy pistolet strzelający śrutem kulistym. Doskonale sprawdzi się on jako broń dla początkujących oraz wszystkich, którzy cenią realistyczne odczucia w trakcie treningu.  W zestawie otrzymujesz 10 kapsuł CO2, oraz opakowanie śrutu o pojemności 1500 kulek.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 195
  • EAN: 6097210013726
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
229,00 zł
DostępnyDostępny
001001372
pistolet

Wiatrówka pistolet Umarex TDP 45 4,5 mm

Wypróbuj dedykowany początkującym użytkownikom, pistolet wiatrówkowy Umarex TDP 45 4,5 mm. Model ten posiada zwartą konstrukcję, dzięki czemu jest niezwykle kompaktowy. Wykonanie go z polimerów sprawiło, że jest również lekki i wytrzymały. Za napęd odpowiadają wymienne kapsuły wypełnione sprężonym CO2, które pozwalają na skuteczne strzelanie, przy użyciu kulistych śrucin typu BB o kalibrze 4,5 mm. Dodatkowym atutem jest wyposażenie wiatrówki w szynę montażową, pozwalającą wzbogacić ją w dodatkowe akcesoria.

Specjalnie dla Ciebie, firma Combat przygotowała zestaw zawierający 10 sztuk kapsuł CO2 oraz śrut okrągły Umarex BB. Dzięki temu będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę ze strzelectwem zaraz po wyjęciu pistoletu z opakowania.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Umarex TDP 45 BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj wiatrówkę Pistolet Umarex TDP 45 BB

Chciałbyś lepiej poznać wiatrówkę Pistolet Umarex TDP 45 BB? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

kapsuła co2

Zasilanie 12 gramową kapsułą CO2

Wiatrówki, które przypominają swym kształtem oryginalna broń ostrą, najczęściej napędzane są przy pomocy sprężonego gazu. W przypadku modelu TDP niewielka 12 gramowa kapsuła mieści się w rękojeści, a jej wymiana jest niezwykle prosta.

Rękojeść to również miejsce, w którym znajduje się pojemny magazynek. Mieści się w nim 19 stalowych śrucin typu BB o kalibrze 4,5 mm. Wymiana magazynka odbywa się za pomocą przycisku umiejscowionego w kabłąku pod kciukiem strzelca.

kapsuła
wydajność

Szyna akcesoryjna 22 mm

Każdy strzelec doceni również szynę montażową znajdującą się pod lufą w standardzie 22 mm. Wyróżnia ona prezentowany model spośród innych, droższych konstrukcji, które nie zawsze posiadają ten element wyposażenia. Szyna pozwala na instalacje opcjonalnego celownika laserowego lub latarki taktycznej.

*Elementy widoczne na zdjęciu nie są częścią zestawu.

Pistolet Umarex TDP 45
ikona

Kapsuły CO2 - 10 szt

Umarex TDP to znakomity pistolet. Jednak aby móc w pełni cieszyć się jego możliwościami, potrzebujesz kilku niezbędnych dodatków. Oferowany zestaw obejmuje elementy, które pomogą Ci rozpocząć przygodę ze strzelectwem.

Kapsuły CO2 firmy Umarex, nadające się do zasilania różnych rodzajów broni, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 10 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2
śrut BB

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Wiatrówka TDP bez odpowiedniego śrutu nie pozwoli Ci osiągnąć rezultatu, o jakim marzysz. Tylko z dobrej jakości śrutem, będziesz mógł cieszyć się celnymi trafieniami. Właśnie dlatego, powstał Umarex steel BB's. Dzięki niemu Twój trening będzie skuteczny, a każde trafienie przyniesie maksimum radości.

Stworzono go z myślą o wiatrówkach wyposażonych w gładkie lufy, nieposiadające bruzd, strzelających śruciną o kalibrze 4,5 mm. Mimo że nie jest on tak precyzyjny, jak śruciny typu Diabolo, świetnie sprawdza się na krótkich i średnich dystansach. Nadaję się również znakomicie do wiatrówek samopowtarzalnych, wyposażonych w pojemne magazynki.

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]195
EAN6097210013726
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]45
Kod producenta5.8180.SET
MarkaUmarex
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]19
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]130
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
System spustowyDouble Action Only
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]455

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Umarex TDP 45 + ZESTAW CO2 10 szt. Śrut 1500 szt.
Polecane produkty: