Wiatrówka Umarex TDP 45 + ZESTAW CO2 10 szt. Śrut 1500 szt.

5.8180.SET
001001372

TDP to jeden ze sztandarowych produktów marki Umarex. Jest to kompaktowy pistolet strzelający śrutem kulistym. Doskonale sprawdzi się on jako broń dla początkujących oraz wszystkich, którzy cenią realistyczne odczucia w trakcie treningu.  W zestawie otrzymujesz 10 kapsuł CO2, oraz opakowanie śrutu o pojemności 1500 kulek.

  • Dołączone akcesoria: 10 szt. kapsuł CO2, 1500 szt. śrutu BB
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Kaliber [mm]: 45.00
  • Marka: Umarex
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 195.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
179,00 zł
pistolet

Wiatrówka pistolet Umarex TDP 45 4,5 mm

Zaczynasz swą przygodę ze strzelectwem? Chcesz poznać działanie broni pneumatycznej i nauczyć się jej poprawnej obsługi? Wypróbuj dedykowany początkującym użytkownikom, wiatrówke pistolet Umarex TDP 45 4,5 mm od firmy Umarex - renomowanego producenta militariów z Niemiec.

Posiada on zwartą konstrukcję, dzięki czemu jest niezwykle kompaktowy. Wykonanie go z polimerów sprawiło, że jest również lekki i wytrzymały. Za napęd odpowiadają wymienne kapsuły wypełnione sprężonym CO2, które pozwalają na skuteczne strzelanie przy użyciu kulistych śrucin typu BB o kalibrze 4,5 mm. Dodatkowym atutem jest wyposażenie wiatrówki w szynę montażową pozwalającą wzbogacić ją w dodatkowe akcesoria.

Specjalnie dla Ciebie, firma Combat przygotowała zestaw zawierający 10 sztuk kapsuł CO2 oraz śrut okrągły Umarex BB. Dzięki temu będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę ze strzelectwem zaraz po wyjęciu pistoletu z opakowania.

Wiatrówka pistolet Umarex TDP 45 4,5 mm
kapsuła co2

Zasilanie 12 gramową kapsułą CO2

Wiatrówki, które przypominają swym kształtem oryginalna broń ostrą, najczęściej napędzane są przy pomocy sprężonego gazu. W przypadku modelu TDP 45, niewielka 12 gramowa kapsuła mieści się w rękojeści, a jej wymiana jest niezwykle prosta.

Rękojeść to również miejsce w którym znajduje się pojemny magazynek liniowy. Mieści się w nim 19 stalowych śrucin typu BB o kalibrze 4,5 mm. Wymiana magazynka odbywa się za pomocą przycisku umiejscowionego w kabłąku pod kciukiem strzelca.

Wiatrówka Umarex TDP 45
wydajność

Solidna budowa i możliwość szyna akcesoryjna

Wiatrówka TDP 45 zaprojektowana przez firmę Umarex to solida konstrukcja oparta na polimerowym szkielecie, kryjącym w sobie metalowe elementy wykonane z dużą dokładnością. Dzięki temu, Twoja nowa wiatrówka będzie służyła Ci przez długi czas.

Każdy strzelec doceni również szynę montażową znajdującą się pod lufą. Wyróżnia ona prezentowany model spośród innych, droższych konstrukcji, które nie zawsze posiadają ten element wyposażenia. Szyna pozwala na instalacje opcjonalnego celownika laserowego lub latarki taktycznej.

*Elementy widoczne na zdjęciu nie są częścią zestawu.

Pistolet Umarex TDP 45
ikona

Kapsuły CO2 - 10 szt

Umarex TDP to znakomity pistolet. Jednak aby móc w pełni cieszyć się jego możliwościami, potrzebujesz kilku niezbędnych dodatków. Oferowany zestaw obejmuje elementy, które pomogą Ci rozpocząć przygodę ze strzelectwem.

Kapsuły CO2 firmy Umarex, nadające się do zasilania różnych rodzajów broni, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 10 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2
śrut BB

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Wiatrówka TDP bez odpowiedniego śrutu nie pozwoli Ci osiągnąć rezultatu o jakim marzysz. Tylko z dobrej jakości śrutem, będziesz mógł cieszyć się celnymi trafieniami. Właśnie dlatego, powstał Umarex steel BB's. Dzięki niemu Twój trening będzie skuteczny, a każde trafienie przyniesie maksimum radości.

Stworzono go z myślą o wiatrówkach wyposażonych w gładkie lufy, nie posiadające bruzd, strzelających śruciną o kalibrze 4,5 mm. Mimo, że nie jest on tak precyzyjny jak śruciny typu Diabolo, świetnie sprawdza się na krótkich i średnich dystansach. Nadaję się również znakomicie do wiatrówek samopowtarzalnych, wyposażonych w pojemne magazynki.

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Rekomendowane akcesoria do wiatrówki pistoletu Umarex TDP 45 4,5 mm

Zaopatrz się w odpowiednie akcesoria eksploatacyjne do wiatrówki pistoletu Umarex TDP 45, by rozpocząć przygodę ze strzelectwem. Poniższe produkty wyselekcjonowano mając na uwadze kompatybilność z prezentowaną wiatrówką. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz akcesoria pasujące do sprzedawanego pistoletu.

rekomendowane akcesoria do wiatrówki pistoletu Umarex TDP 45

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria 10 szt. kapsuł CO2, 1500 szt. śrutu BB
Producent Umarex
Materiał korpusu Polimerowy
Kod producenta 5.8180.SET
Kaliber [mm] 45.00
Marka Umarex
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 195.00
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Prędkość początkowa [m/s] 130.00
Waga [g] 455.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
System spustowy Double Action Only
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
Pojemność magazynka [szt.] 19.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Umarex TDP 45 + ZESTAW CO2 10 szt. Śrut 1500 szt.