Wiatrówka Heckler & Koch HK45 + ZESTAW CO2 10 szt Śrut 1500

5.8185.SET
001001373

Niemieckie pistolety słyną ze swej wytrzymałości oraz celności. Wiatrówka HK45 jest wiernym odwzorowaniem palnego oryginału, w którym zadbano o najmniejsze detale. Aby radość ze strzelanie była dłuższa, w zestawie otrzymujesz 10 kapsuł CO2 oraz opakowanie śrutu o pojemności 1500 kulek.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: 10 szt. kapsuł CO2, 1500 szt. śrutu BB
  • Długość [mm]: 203
  • EAN: 6097210013733
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
319,00 zł
pistolet

Wiatrówka pistolet Heckler & Koch HK45 4,5 mm

Firma Umarex stworzyła klasyczną wiatrówkę pistolet Heckler & Koch HK45 4,5 mm, wyśmienitą dla początkujących użytkowników. Dzięki współpracy z firmą Heckler & Koch udało się opracować ciekawą broń, która dobrze leży w dłoni.

W trakcie procesu projektowania zadbano, aby znaleźć kompromis pomiędzy wagą a trwałością. Dominujące tworzywa sztuczne najwyższej jakości sprawiają, że trzymanie broni nie męczy, a metalowe elementy wewnętrzne zapewniają trwałość.

Specjalnie dla Ciebie, firma Combat przygotowała zestaw zawierający 10 sztuk kapsuł CO2 oraz śrut okrągły Umarex BB. Dzięki temu będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę ze strzelectwem zaraz po wyjęciu pistoletu z opakowania.

Sprawdź, jak Wiatrówka Pistolet Heckler & Koch HK45 BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Mechanizm spustowy

Pistolet pneumatyczny Heckler & Koch HK45 posiada system DOA. Double Action Only pozwala oddawać szybkie strzały bez konieczności zmiany ustawienia broni. Każdy strzał powoduje automatyczne przeładowanie i ponowne napięcie mechanizmu. Dzięki temu, początkujący strzelec może bez przeszkód trenować swoje umiejętności.

Wiatrówka pistolet Heckler & Koch HK45

ikona

Moc i prędkość

Wiatrówka HK45, posiada pojemny magazynek. Jego wielkość pozwala na oddanie 19 strzałów bez konieczności odrywania wzroku od celu. Ładowanie jest proste i odbywa się poprzez wprowadzenie do zasobnika, umiejscowionego w rękojeści, stalowych kul typu BB.

Broń zasilana jest ze standardowej kapsuły o wadze 12 gram. Jest ona montowana w rękojeści. Dostęp jest prosty i nie wymaga wyjmowania magazynka ze śruciną. Pojedynczy nabój CO2, daje możliwość oddania około 60 strzałów o prędkości początkowej wynoszącej nawet 125 m/s.

*Prezentowane akcesoria nie są częścią zestawu.

Kapsuły CO2 i śrut BB do wiatrówki pneumatycznej

Zabezpieczenia wiatrówki

Firma Umarex wyposażyła swoją wiatrówkę HK45 w klasyczny, manualny bezpiecznik. Chroni on przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Daje to strzelcowi poczucie bezpieczeństwa i zapewnia wygodę mniej doświadczonym użytkownikom.

Heckler & Koch HK45

ikona

Przyrządy celownicze i dodatkowe akcesoria

Heckler & Koch HK45 jest pistoletem łatwym w obsłudze. Szyna montażowa zwiększa możliwość rozbudowy o dodatkowe akcesoria, które ułatwią naukę i urozmaicą każde strzelanie.

Producent zamontował w tym modelu standardowe przyrządy celownicze - stałą muszkę i szczerbinkę.

Kobieta na strzelnicy

ikona

Kapsuły CO2 - 10 szt

Heckler & Koch HK45 to znakomity pistolet. Jednak aby móc w pełni cieszyć się jego możliwościami, potrzebujesz kilku niezbędnych dodatków. Oferowany zestaw obejmuje elementy, które pomogą Ci rozpocząć przygodę ze strzelectwem.

Kapsuły CO2 firmy Umarex, nadające się do zasilania różnych rodzajów broni, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 10 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2
śrut BB

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Wiatrówka HK45 bez odpowiedniego śrutu nie pozwoli Ci osiągnąć rezultatu, o jakim marzysz. Tylko z dobrej jakości śrutem, będziesz mógł cieszyć się celnymi trafieniami. Właśnie dlatego, powstał Umarex steel BB's. Dzięki niemu Twój trening będzie skuteczny, a każde trafienie przyniesie maksimum radości.

Stworzono go z myślą o wiatrówkach wyposażonych w gładkie lufy, nieposiadające bruzd, strzelających śruciną o kalibrze 4,5 mm. Mimo że nie jest on tak precyzyjny jak śruciny typu Diabolo, świetnie sprawdza się na krótkich i średnich dystansach. Nadaję się również znakomicie do wiatrówek samopowtarzalnych, wyposażonych w pojemne magazynki.

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Dołączone akcesoria10 szt. kapsuł CO2, 1500 szt. śrutu BB
Długość [mm]203
EAN6097210013733
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8185.SET
MarkaHeckler & Koch
Materiał korpusuPolimerowy
Na ratyTak
Pojemność magazynka [szt.]19
ProducentUmarex
PrzeładowaniePółautomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]122
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
System spustowyDouble Action Only
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]690

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Heckler & Koch HK45 + ZESTAW CO2 10 szt Śrut 1500