Wiatrówka Colt Defender + ZESTAW CO2 10 szt. Śrut 1500 szt.

5.8310.SET
001001374

 Amerykańska marka Colt na stałe wpisała się w ikonę pop-kultury. Jednym z jej flagowych modeli jest pistolet Colt 1911 oraz jego pochodne wersje. Wiatrówka Colt Defender to kompaktowa wersja tego pistoletu, przy której zadbano o detale. W zestawie otrzymujesz 10 kapsuł CO2 oraz opakowanie śrutu o pojemności 1500 kulek. 

  • Marka: Colt
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 724.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: Kapsuły CO2 10 szt, śrut BB Umarex 1500 szt
Przewiń do pełnej specyfikacji
299,00 zł
pistolet

Wiatrówka pistolet Colt Defender 4,5 mm

Poznaj replikę pistoletu, który pokochała cała Ameryka. Wiatrówka pistolet Colt Defender 4,5 mm - bo o nim mowa, jest wierną kopią kompaktowej wersji palnego Colta M1911, który ze względu na swoją burzliwą historię dorobił się już tytułu broni legendarnej. Firma Umarex zadbała, by wiatrówka bazująca na jego konstrukcji była wierna oryginałowi zarówno wyglądem, jak i niezawodnością. Kompaktowy metalowy korpus mieści mechanizm spustowy zintegrowany z zaworem gazu, oraz solidną gładką lufę zapewniającą dużą prędkość wylotową. Napęd wiatrówki stanowi montowany w rękojeści standardowy nabój CO2 o wadzę 12 g.

Specjalnie dla Ciebie, firma Combat przygotowała zestaw zawierający 10 sztuk kapsuł CO2 oraz śrut okrągły Umarex BB. Dzięki temu będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę ze strzelectwem zaraz po wyjęciu pistoletu z opakowania.

Sprawdź jak pistolet Colt Defender kal. 4,5 mm BB wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj wiatrówkę Colt Defender BB

Chciałbyś lepiej poznać wiatrówkę Colt Defender BB? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Nowoczesny design i sprawdzona konstrukcja

Korpus i zamek pistoletu pneumatycznego Umarex Colt Defender wykonano w całości metalu z eleganckim czarnym wykończeniem.

Dbając o zachowanie szczegółów oryginału, na zamek naniesiono oficjalne oznaczenia producenta. W efekcie, wiatrówka jest niemal nie do odróżnienia względem prawdziwej broni. Rękojeść z wytrzymałego tworzywa, pokryto antypoślizgowymi żłobieniami, dzięki czemu pistolet doskonale leży w dłoni, zapewniając solidny chwyt w trakcie strzelania.

Osie strzeleckie i ruchome tarcze na strzelnicy

ikona

Spust Double Action Only (DAO)

Wiatrówka wykorzystuje mechanizm spustowy wyłącznie podwójnego działania - Double Action Only. Charakteryzuje się on długi ruchem spustu do momentu pełnego ściągnięcia i jest wynikiem braku zastosowania mechanizmu odrzucającego zamek. Napięcie mechanizmu oraz strzał w wiatrówce Umarex Colt Defender następuje więc wraz z naciśnięciem spustu, a strzelec nie musi wykonywać dodatkowych czynności związanych z odciąganiem zamka.

Wiatrówka pistolet Colt Defender
ikona

Duża moc i prędkość wylotowa

Umarex Colt Defender pozwala na oddanie 16 strzałów z jednego magazynka. Kulki stalowe BB ładowane są do magazynka liniowego mieszczącego się wewnątrz rękojeści. Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 g montowaną w rękojeści. Pojedyncza kapsuła gazu umożliwia oddanie strzału o prędkości początkowej wynoszącej 125 m/s. W rezultacie śruciny utrzymują płaski tor lotu i wysoki współczynnik przebijalności, co daje pozytywne efekty przy strzelaniu do puszek i butelek.

Tarcze strzelnicze i śrut BB

Odpowiednie zabezpieczenia i montaż akcesoriów

Pistolet posiada nastawny bezpiecznik w postaci przełącznika, umiejscowionego nad palcem wskazującym. Dzięki temu jest on łatwo osiągalny przez palec wskazujący strzelca, gwarantując szybkie zabezpieczenie/odbezpieczenie wiatrówki. Rozbuduj swoją wiatrówkę, poszerzając jej funkcjonalność. Pistolet Umarex Colt Defender posiada podlufową i zintegrowaną z korpusem uniwersalną szynę montażową w standardzie 22 mm. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarkę.

Wiatrówka Colt Defender
ikona

Kapsuły CO2 - 10 szt

Colt Defender to znakomity pistolet. Jednak aby móc w pełni cieszyć się jego możliwościami, potrzebujesz kilku niezbędnych dodatków. Oferowany zestaw obejmuje elementy, które pomogą Ci rozpocząć przygodę ze strzelectwem.

Kapsuły CO2 firmy Umarex, nadające się do zasilania różnych rodzajów broni, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 10 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2
śrut BB

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Dobra wiatrówka bez odpowiedniego śrutu nie pozwoli Ci osiągnąć rezultatu, o jakim marzysz. Tylko z dobrej jakości śrutem, będziesz mógł cieszyć się celnymi trafieniami. Właśnie dlatego, powstał Umarex steel BB's. Dzięki niemu Twój trening będzie skuteczny, a każde trafienie przyniesie maksimum radości.

Stworzono go z myślą o wiatrówkach wyposażonych w gładkie lufy, nieposiadające bruzd, strzelających śruciną o kalibrze 4,5 mm. Mimo że nie jest on tak precyzyjny jak śruciny typu Diabolo, świetnie sprawdza się na krótkich i średnich dystansach. Nadaję się również znakomicie do wiatrówek samopowtarzalnych, wyposażonych w pojemne magazynki.

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Colt
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 724.00
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria Kapsuły CO2 10 szt, śrut BB Umarex 1500 szt
Długość [mm] 177.00
EAN 6097210013740
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 5.8310.SET
Materiał korpusu Metalowy
Na raty Tak
Pojemność magazynka [szt.] 16.00
Producent Umarex
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 125.00
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Double Action Only
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Colt Defender + ZESTAW CO2 10 szt. Śrut 1500 szt.
Polecane produkty: