Wiatrówka Walther PPK/S + ZESTAW CO2 10 szt. Śrut 1500 szt.

5.8315.SET
001001375

 Walther PPK/S to kultowy pistolet, który niejednokrotnie gościł na ekranach kin. Szczególną popularność zdobył dzięki filmom ze sławnym agentem 007 - Jamesem Bondem. Teraz także i Ty możesz poczuć się jak prawdziwy agent jej królewskiej mości dzięki naszemu zestawowi. Oprócz pistoletu mamy tutaj 10 sztuk kapsuł oraz opakowanie śrutu kulistego w ilości 1500 sztuk. Dodatki te zapewnią wielogodzinną sesję treningową.  

  • Marka: Walther
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 560.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: Kapsuły CO2 10 szt, śrut BB Umarex 1500 szt
Przewiń do pełnej specyfikacji
379,00 zł
pistolet

Wiatrówka pistolet Walther PPK/S 4,5 mm

Wiatrówka pistolet Walther PPK/S 4,5 mm to replika ulubionej broni Jamesa Bonda wykonana przez firmę Umarex. Przyjazna w obsłudze, niezawodna oraz kompaktowa konstrukcja sprawi, że poczujesz się niczym prawdziwy agent w służbie jej królewskiej mości.

Wiatrówkę wyposażono w gładką lufę oraz magazynek liniowy mieszczący 15 kulek stalowych BB, kalibru 4,5 mm. Dodatkowo pistolet posiada gazowy system odrzutu zamka, który zwiększa realizm obsługi broni.

Specjalnie dla Ciebie, firma Combat przygotowała zestaw zawierający 10 sztuk kapsuł CO2 oraz śrut okrągły Umarex BB. Dzięki temu będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę ze strzelectwem zaraz po wyjęciu pistoletu z opakowania.

Sprawdź, jak wiatrówka pistolet Walther PPK/S 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
pistolet

Elegancka i kompaktowa broń

Korpus i zamek pistoletu pneumatycznego PPK/S wykonano w oksydowanego metalu. W efekcie wiatrówka jest niemal nie do odróżnienia względem pierwowzoru Walthera.

Długa rękojeść z antypoślizgową teksturą doskonale leży w dłoni, zapewniając mocny chwyt w trakcie strzelania.

Wiatrówka pistolet Walther PPK/S 4,5 mm

ikona

Mechanizm spustowy pojedynczego działania (SA)

W pistolecie pneumatycznym Walther PPK/S zastosowano spust typu Single Action. Dla zapewnienia jeszcze większego realizmu, wiatrówkę wyposażono również w system Blow-Back. Kieruje on cześć gazu z powrotem do zamka, powodując jego odrzucenie w tył po każdym strzale, a tym samym ponowne napięcie mechanizmu. Jednocześnie powracając do pozycji początkowej, zamek wprowadza kolejną kulkę do komory nabojowej tak jak ma to miejsce w prawdziwej broni.

Wiatrówka pneumatyczna Walther PPK/S
ikona

Pojemny magazynek liniowy

PPK/S pozwala na oddanie 15 strzałów z jednego magazynka. Kulki stalowe BB ładowane są do magazynka liniowego mieszczącego się on wewnątrz rękojeści. Rozwiązanie to jest identyczne jak w prawdziwej broni, ponieważ zapewnia możliwość błyskawicznego przeładowania.

Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 g, montowaną pod okładzinami w rękojeści. Pojedynczy nabój gazu umożliwia oddanie strzału o energii początkowej wynoszącej 1,3 J. W rezultacie, śruciny utrzymują prędkość wylotową w granicach 90 m/s, nawet gdy ciśnienie w zbiorniku CO2 nieznacznie spadnie podczas długiego strzelania.

Walther PPK/S

Bezpieczeństwo użytkowania

Wiatrówkę wyposażono w nastawną blokadę spustu, zwiększającą bezpieczeństwo obsługi broni. Skrzydełko bezpiecznika ulokowano prawej strony korpusu tuż za spustem. Ma on postać przełącznika z oznaczeniami broni zabezpieczonej/odbezpieczonej.

Wiatrówka pistolet Walther PPK/S 4,5 mm
ikona

Kapsuły CO2 - 10 szt

Walther PPK/S to znakomity pistolet. Jednak aby móc w pełni cieszyć się jego możliwościami, potrzebujesz kilku niezbędnych dodatków. Oferowany zestaw obejmuje elementy, które pomogą Ci rozpocząć przygodę ze strzelectwem.

Kapsuły CO2 firmy Umarex, nadające się do zasilania różnych rodzajów broni, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 10 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2
śrut BB

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Wiatrówka PPK/S bez odpowiedniego śrutu nie pozwoli Ci osiągnąć rezultatu, o jakim marzysz. Tylko z dobrej jakości śrutem, będziesz mógł cieszyć się celnymi trafieniami. Właśnie dlatego, powstał Umarex steel BB's. Dzięki niemu Twój trening będzie skuteczny, a każde trafienie przyniesie maksimum radości.

Stworzono go z myślą o wiatrówkach wyposażonych w gładkie lufy, nieposiadające bruzd, strzelających śruciną o kalibrze 4,5 mm. Mimo że nie jest on tak precyzyjny, jak śruciny typu Diabolo, świetnie sprawdza się na krótkich i średnich dystansach. Nadaję się również znakomicie do wiatrówek samopowtarzalnych, wyposażonych w pojemne magazynki.

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 560.00
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria Kapsuły CO2 10 szt, śrut BB Umarex 1500 szt
Długość [mm] 155.00
EAN 6097210013757
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 5.8315.SET
Materiał korpusu Metalowy
Pojemność magazynka [szt.] 15.00
Producent Umarex
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 90.00
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Nie
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Walther PPK/S + ZESTAW CO2 10 szt. Śrut 1500 szt.
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.