Wiatrówka Umarex SA10 + ZESTAW CO2 10 szt. Śrut BB 1500 szt.

5.8328.SET
001001377

 Oferujemy zestaw dla strzelców chcących doskonalić swoje umiejętności w dziedzinie strzelectwa rekreacyjnego. W skład zestawu wchodzi prosty w obsłudze pistolet SA10 wyposażony w blowback oraz 10 sztuk kapsuł CO2 i opakowanie śrutu kulistego 1500 sztuk. Zestaw ten pozwoli Ci długo cieszyć się radością, jaka płynie z nauki strzelania do celów na średnich i bliskich odległościach.

  • Marka: Umarex
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 45.00
  • Waga [g]: 924.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 230.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
409,00 zł
pistolet

Wiatrówka pistolet Umarex SA10 4,5 mm

Wiatrówka pistolet Umarex SA10 4,5 mm to wytrzymała konstrukcja wykonana z metalu oraz tworzywa sztucznego. Lufa, magazynek oraz zamek są zrobione z metalu, natomiast korpus z tworzywa sztucznego. Bazę stanowi polimerowy szkielet. Osadzono na nim metalowy zamek, w którego wycięciach widoczna jest lufa w kolorze mosiądzu.

Model ten może strzelać zarówno śrutem BB (kulisty), jak i śrutem Diabolo (grzybkowy). Wiatrówka SA10 posiada również mocny system blow-back.

Specjalnie dla Ciebie, firma Combat przygotowała zestaw zawierający 10 sztuk kapsuł CO2 oraz śrut okrągły Umarex BB. Dzięki temu będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę ze strzelectwem zaraz po wyjęciu pistoletu z opakowania.

Sprawdź, jak pistolet Umarex SA10 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
2 w 1

Możliwość strzelania dwoma typami śrutu

Na tle wielu innych modeli, Umarex SA10 wyróżnia się możliwością strzelania śrutem Diabolo oraz stalowym BB.

Uzyskano to dzięki umieszczeniu w rękojeści nie tylko 12-gramowej kapsuły CO2, ale również trzech wkładek wianuszkowych. Pojemność każdej z wkładek to 8 śrucin (Diabolo lub BB). Takie rozwiązanie pozwoli na strzelanie dynamiczne oraz bardziej precyzyjne.

Magazynek pistoletu SA10
bezpieczenstwo

Łatwiejsze celowanie i strzelanie

Wiatrówka Umarex SA10 w znaczący sposób ułatwia celowanie oraz strzelanie, głównie za sprawą antypoślizgowego chwytu oraz powiększonego kabłąka. Powiększony kabłąk umożliwia wygodne strzelanie w rękawicach, natomiast masywny chwyt zapewnia stabilne celowanie.

Model SA10 posiada również szkieletową szynę montażową o długości 5 mostków. Ponadto, istnieje możliwość zastosowania tłumika dźwięku (do nabycia osobno) za sprawą zewnętrznego gwintu.

*Zestaw nie zawiera celownika laserowego widocznego na zdjęciu.

Wiatrówka pistolet Umarex SA10
ikona

Kapsuły CO2 - 10 szt

Umarex SA10 to znakomity pistolet. Jednak aby móc w pełni cieszyć się jego możliwościami, potrzebujesz kilku niezbędnych dodatków. Oferowany zestaw obejmuje elementy, które pomogą Ci rozpocząć przygodę ze strzelectwem.

Kapsuły CO2 firmy Umarex, nadające się do zasilania różnych rodzajów broni, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 10 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2
śrut BB

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Wiatrówka SA10 bez odpowiedniego śrutu nie pozwoli Ci osiągnąć rezultatu, o jakim marzysz. Tylko z dobrej jakości śrutem, będziesz mógł cieszyć się celnymi trafieniami. Właśnie dlatego, powstał Umarex steel BB's. Dzięki niemu Twój trening będzie skuteczny, a każde trafienie przyniesie maksimum radości.

Stworzono go z myślą o wiatrówkach wyposażonych w gładkie lufy, nieposiadające bruzd, strzelających śruciną o kalibrze 4,5 mm. Mimo, że nie jest on tak precyzyjny jak śruciny typu Diabolo, świetnie sprawdza się na krótkich i średnich dystansach. Nadaję się również znakomicie do wiatrówek samopowtarzalnych, wyposażonych w pojemne magazynki.

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Umarex
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 45.00
Waga [g] 924.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 230.00
EAN 6097210013771
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 5.8328.SET
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 8.00
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 130.00
Rodzaj amunicji Śrut diabolo/ śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Bęben
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Umarex SA10 + ZESTAW CO2 10 szt. Śrut BB 1500 szt.
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.