Wiatrówka Glock 22 + ZESTAW CO2 10 szt. Śrut BB 1500 szt.

5.8360.SET
001001379

Prezentujemy doskonały zestaw doskonały dla każdego strzelca rozpoczynającego swoją przygodę z wiatrówkami. W skład zestawu wchodzi pistolet Glock 22 z oryginalnymi oznaczeniami, 10 sztuk kapsuł CO2 oraz opakowanie śurtu o pojemności 1500 kulek. Sprawi to, że będziesz mógł dłużej czerpać przyjemność z treningu strzeleckiego.

  • Marka: Glock
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 658.00
  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Dołączone akcesoria: Kapsuły CO2 10 szt, śrut BB Umarex 1500 szt
Przewiń do pełnej specyfikacji
319,00 zł
pistolet

Wiatrówka pistolet Glock 22 4,5 mm

Przedstawiamy wiatrówkę pistolet Glock 22 4,5 mm - model oparty na oryginalnej wersji zaprojektowanej, by walczyć z przestępczością. Jego niezawodność i nowoczesną konstrukcję doceniły służby mundurowe na całym świecie. Teraz, dzięki firmie Umarex jego wierna replika trafia do Twoich rąk w wersji pneumatycznej.

Kompaktowy korpus, wykonany z tworzyw sztucznych najwyższej jakości, mieści mechanizm spustowy, magazynek oraz zasobnik CO2 o wadze 12 gram. Kapsuła z nabojem gazowym znajduje się w rękojeści. Dokręcana jest kluczem imbusowym znajdującym się w zestawie.

Specjalnie dla Ciebie, firma Combat przygotowała zestaw zawierający 10 sztuk kapsuł CO2 oraz śrut okrągły Umarex BB. Dzięki temu będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę ze strzelectwem zaraz po wyjęciu pistoletu z opakowania.

Sprawdź, jak pistolet wiatrówka Glock 22 Gen4 BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Sprawdzona nowoczesna konstrukcja

Klasyczną, a zarazem nowoczesną konstrukcje Glock 22, wykonano z tworzyw sztucznych wysokiej jakości. Zamek, lufa oraz wszystkie elementy wewnętrzne zostały wykonane z metalu, co zapewnia wysoką wytrzymałość i niezawodność.

Rękojeść pokryto powłoką antypoślizgową i specjalnymi żłobieniami. Zabiegi te pozwalają na skuteczne strzelanie w każdych warunkach pogodowych bez obaw o wyślizgnięcie się wiatrówki z dłoni.

Pistolet Glock 22 4,5 mm

ikona

Double Action Only

Naciągnięcie mechanizmu w wiatrówce Glock 22 odbywa się w systemie DAO, co oznacza, że następuje ono wraz z naciśnięciem spustu. Eliminuje to konieczność przeładowania wiatrówki przed pierwszym strzałem. Co więcej, spust działający w trybie DAO pozwala szybko opróżnić magazynek w jednej skupionej serii, co ma znaczenia podczas dynamicznego strzelania.

Wiatrówka pistolet Glock 22
ikona

Duża moc i prędkość wylotowa

Wiatrówka Glock 22 pozwala na oddanie 19 strzałów w jednej serii. Stalowe, okrągłe kulki typu BB 4,5 mm ładowane są do magazynka znajdującego się w rękojeści. Imituje to rozwiązania, które stosowane są w prawdziwej broni. Zapewnia to szybkie przeładowanie bez konieczności odwracania wzroku od celu.

Pistolet zasilany jest standardową kapsułką CO2 o wadze 12 gram, która ukryta jest w rękojeści. Pojedynczy nabój gazowy umożliwia oddanie strzału o prędkości początkowej wynoszącej 125 m/s. W rezultacie tor lotu śruciny jest płaski i posiada wysoki współczynnik przebijania. Ma to znaczenie przy strzelaniu do celów takich jak owoce czy puszki.

Glock 22 4,5 mm

Bezpieczeństwo użytkowania w każdych warunkach

Producent wyposażył wiatrówkę w mechanizm z automatyczną blokadą spustu. Zapewnia on bezpieczeństwo nawet niedoświadczonym użytkownikom, zapobiegając przypadkowemu wystrzałowi. Rozwiązanie to sprawia, że wiatrówka Glock 22 jest idealna do bezpiecznej nauki strzelania. Dodatkowo, za pomocą drugiego bezpiecznika umiejscowionego przed lufą, zablokujesz mechanizm spustowy po zakończeniu strzelania.

Glock 22

ikona

Możliwość rozbudowy

Dzięki szynie montażowej umiejscowionej pod lufą można rozszerzyć funkcjonalność wiatrówki Glock 22 Gen.4. Jest ona zintegrowana z korpusem, co zapewnia pewne mocowanie dodatkowych akcesoriów takich jak latarka taktyczna lub celownik laserowy.

Wiatrówka pistolet Glock 22 4,5 mm

ikona

Kapsuły CO2 - 10 szt

Glock 22 to znakomity pistolet. Jednak aby móc w pełni cieszyć się jego możliwościami, potrzebujesz kilku niezbędnych dodatków. Oferowany zestaw obejmuje elementy, które pomogą Ci rozpocząć przygodę ze strzelectwem.

Kapsuły CO2 firmy Umarex, nadające się do zasilania różnych rodzajów broni, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 10 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2
śrut BB

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Wiatrówka Glock 22 bez odpowiedniego śrutu nie pozwoli Ci osiągnąć rezultatu, o jakim marzysz. Tylko z dobrej jakości śrutem, będziesz mógł cieszyć się celnymi trafieniami. Właśnie dlatego, powstał Umarex steel BB's. Dzięki niemu Twój trening będzie skuteczny, a każde trafienie przyniesie maksimum radości.

Stworzono go z myślą o wiatrówkach wyposażonych w gładkie lufy, nieposiadające bruzd, strzelających śruciną o kalibrze 4,5 mm. Mimo, że nie jest on tak precyzyjny jak śruciny typu Diabolo, świetnie sprawdza się na krótkich i średnich dystansach. Nadaję się również znakomicie do wiatrówek samopowtarzalnych, wyposażonych w pojemne magazynki.

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Glock
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 658.00
Bezpiecznik Automatyczny
Dołączone akcesoria Kapsuły CO2 10 szt, śrut BB Umarex 1500 szt
Długość [mm] 200.00
EAN 6097210013795
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 5.8360.SET
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 19.00
Producent Umarex
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 125.00
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Double Action Only
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Glock 22 + ZESTAW CO2 10 szt. Śrut BB 1500 szt.
Polecane produkty: