Wiatrówka Glock 22 + ZESTAW CO2 10 szt. Śrut BB 1500 szt.

5.8360.SET
001001379

Prezentujemy doskonały zestaw doskonały dla każdego strzelca rozpoczynającego swoją przygodę z wiatrówkami. W skład zestawu wchodzi pistolet Glock 22 z oryginalnymi oznaczeniami, 10 sztuk kapsuł CO2 oraz opakowanie śurtu o pojemności 1500 kulek. Sprawi to, że będziesz mógł dłużej czerpać przyjemność z treningu strzeleckiego.

  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Dołączone akcesoria: Kapsuły CO2 10 szt, śrut BB Umarex 1500 szt
  • Długość [mm]: 200
  • EAN: 6097210013795
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
289,00 zł
Brak w magazynie
001001379
pistolet

Wiatrówka pistolet Glock 22 4,5 mm

Wiatrówka pistolet Glock 22 kal. 4,5 mm - model oparty na palnym odpowiedniku zaprojektowanym w Austrii przez Gastona Glocka. Jego niezawodność i nowoczesną konstrukcję doceniły służby mundurowe na całym świecie. Teraz, dzięki firmie Umarex jego wierna replika trafia do Twoich rąk w wersji napędzanej kapsułami CO2. Szkielet wiatrówki wykonany został z tworzyw sztucznych, zamek natomiast z metalu. Wiatrówka posiada wszystkie manipulatory oraz ergonomię znaną z ostrej wersji.

Specjalnie dla Ciebie, firma Combat przygotowała zestaw zawierający 10 sztuk kapsuł CO2 oraz śrut okrągły Umarex BB. Dzięki temu będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę ze strzelectwem zaraz po wyjęciu pistoletu z opakowania.

Sprawdź, jak pistolet wiatrówka Glock 22 BB 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj wiatrówkę Glock 22 Gen4

Chciałbyś lepiej poznać wiatrówkę Pistolet Glock 22 Gen4? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

System spustowy Double Action Only

Mechanizm spustowy wiatrówki działa w trybie wyłącznie podwójnego działania (DAO). Oznacza to, że droga spustu do momentu pełnego ściągnięcia jest długa i posiada wyczuwalny opór. Przyczyną zastosowania takiego rozwiązania jest fakt, że spust odpowiada również za napięcie wewnętrznego mechanizmu oraz podanie amunicji do komory. Zaletą jest fakt, że wiatrówki więc nie trzeba ręcznie przeładowywać przed oddaniem pierwszego strzału.

Wiatrówka pistolet Glock 22
ikona

Magazynek oraz zasilanie wiatrówki

Wiatrówka Glock 22 zasilana jest ze standardowej kapsuły o wadze 12 gramów mocowanej w pełnowymiarowym magazynku. Jego pojemności wynosi 19 kulistych śrucin typu BB. Kapsuła 12 gramów pozwala na wygenerowanie dużej prędkości wylotowej kulki, co ma przełożenie na zasięg oraz zniszczenia, jakie generuje po trafieniu w cel. Ma to znaczenie przy strzelaniu do celów takich jak owoce czy puszki.

Glock 22 4,5 mm

Automatyczny bezpiecznik spustowy

Producent wyposażył wiatrówkę w mechanizm z automatyczną blokadą spustu. Zapewnia on bezpieczeństwo nawet niedoświadczonym użytkownikom, zapobiegając przypadkowemu wystrzałowi. Rozwiązanie to sprawia, że wiatrówka Glock 22 jest idealna do bezpiecznej nauki strzelania. Dodatkowo, za pomocą drugiego bezpiecznika umiejscowionego przed lufą, zablokujesz mechanizm spustowy po zakończeniu strzelania.

Glock 22

ikona

Uniwersalna szyna montażowa 22 mm

Dzięki szynie montażowej 22 mm umiejscowionej pod lufą można rozszerzyć funkcjonalność wiatrówki Glock 22 Gen.4. Jest ona zintegrowana z korpusem, co zapewnia pewne mocowanie dodatkowych akcesoriów takich jak latarka taktyczna lub celownik laserowy.

Wiatrówka pistolet Glock 22 4,5 mm

ikona

Kapsuły CO2 - 10 szt

Glock 22 to znakomity pistolet. Jednak aby móc w pełni cieszyć się jego możliwościami, potrzebujesz kilku niezbędnych dodatków. Oferowany zestaw obejmuje elementy, które pomogą Ci rozpocząć przygodę ze strzelectwem.

Kapsuły CO2 firmy Umarex, nadające się do zasilania różnych rodzajów broni, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 10 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2
śrut BB

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Wiatrówka Glock 22 bez odpowiedniego śrutu nie pozwoli Ci osiągnąć rezultatu, o jakim marzysz. Tylko z dobrej jakości śrutem, będziesz mógł cieszyć się celnymi trafieniami. Właśnie dlatego, powstał Umarex steel BB's. Dzięki niemu Twój trening będzie skuteczny, a każde trafienie przyniesie maksimum radości.

Stworzono go z myślą o wiatrówkach wyposażonych w gładkie lufy, nieposiadające bruzd, strzelających śruciną o kalibrze 4,5 mm. Mimo, że nie jest on tak precyzyjny jak śruciny typu Diabolo, świetnie sprawdza się na krótkich i średnich dystansach. Nadaję się również znakomicie do wiatrówek samopowtarzalnych, wyposażonych w pojemne magazynki.

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikAutomatyczny
Dołączone akcesoriaKapsuły CO2 10 szt, śrut BB Umarex 1500 szt
Długość [mm]200
EAN6097210013795
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8360.SET
MarkaGlock
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Na ratyTak
Pojemność magazynka [szt.]19
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]125
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
System spustowyDouble Action Only
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]658

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Glock 22 + ZESTAW CO2 10 szt. Śrut BB 1500 szt.