Tarcze strzeleckie sportowe Combat 14x14 cm

001001415
9,99 zł
tarcza

Tarcze strzeleckie sportowe Combat 14x14 cm - 100 szt

Chcesz zostać mistrzem strzelectwa ? A może lubisz rywalizować z przyjaciółmi ? Wypróbuj Tarcze strzeleckie sportowe Combat 14x14 cm, które są idealne do treningu i niezbędne podczas profesjonalnych i amatorskich zawodów strzeleckich. 

Wykonane z wysokiej jakości tektury tarcze, posiadają dokładny i precyzyjny nadruk. Są idealne do strzelania ze śrutu płaskiego typu mach, ponieważ przestrzeliny pozostawione na ich powierzchni są okrągłe i dobrze widoczne. Ułatwia Ci to liczenie punktów i ocenę swoich umiejętności.

*Akcesoria dodatkowe widoczne na zdjęciu nie są częścią zestawu.

Tarcze i śrut Diabolo

tarcza

Wygoda w czasie treningu

Tarcze strzeleckie sportowe Combat 14x14 cm wykonane ze sztywnej tektury są niezwykle praktyczne. Można je zamocować w dowolnie wybranym miejscu na przydomowej strzelnicy. Dzięki wymiarom wynoszącym 14 × 14 cm pasują idealnie do standardowych kulochwytów dostępnych na rynku.

Czarne okręgi naniesione na tarcze są, dobrze widoczne na białym tle, przez co celowanie przy słabym oświetleniu nie sprawi Ci kłopotu. Na każdej z tarcz znajdują się okręgi, z których każdy jest inaczej punktowany. Trafienie w sam środek pozwala zdobyć maksymalną ilość punktów.

Znajdująca się w rogu tarczy tabela, pozwala liczyć trafienia i sumować zdobyte punkty. 

Pistolet z tarczami strzelniczymi

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Tarcze strzeleckie sportowe Combat 14x14 cm
Twoja ocena