Alkomat FITalco Grafit SE

ALCOGRAFIT
001001421

Alkomaty to małe sprytne urządzenia, które mogą być bardzo pomocne w sytuacjach, kiedy nie jesteś pewny czy możesz siadać za kółkiem. Dzięki FITalco Grafit SE w szybki sposób ocenisz ilość obecności alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat ma kompaktowe wymiary i działa na standardowe, powszechnie dostępne baterie AA.

  • Zakres pomiarowy [‰]: 0,00 - 4,00
  • Dołączone akcesoria: 3 szt. ustników
  • Kolor: Czarno - szary
  • Marka: FITalco
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Waga [g]: 131.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
349,00 zł
alkomat

Alkomat FITalco Grafit SE - tester trzeźwości

Jeśli jesteś odpowiedzialnym kierowcą, powinieneś zaopatrzyć się w znakomity alkomat FITalco Grafit SE. Dostosowany do polskich norm i prawa obowiązującego w naszym kraju tester, szybko i dokładnie zbada Twój stan trzeźwości.

Nowoczesny czujnik elektrochemiczny IV generacji pozwala na pomiar w zakresie od 0 do 4,00 promili. Wynik, który pojawia się na podświetlanym ekranie LCD, pozwoli Ci określić czy możesz bezpiecznie prowadzić pojazdy mechaniczne. Dodatkowymi zaletami urządzenia jest funkcja kontroli wydechu i wskaźnik naładowania baterii. 

Alkomat FITalco Grafit SE

alkomat

Prosta obsługa i szybki odczyt

Kiedy dobra zabawa się kończy, czas wrócić do domu. Jeśli chcesz mieć pewność, że wypity alkohol już zniknął z Twojego organizmu, skorzystaj z pomocy FITalco Grafit. Wyposażono go w wydajny i precyzyjny czujnik elektrochemiczny, który jest odporny na substancje inne niż alkohol.

Przytrzymanie przycisku zasilania, uruchomi alkomat, a po upływie około 35 sekund, urządzenie będzie gotowe do pracy. Dwukolorowy ekran LED, pozwala odczytać wynik kontroli, nawet w całkowitej ciemności. Dzięki temu Ty i Twoi przyjaciele będziecie mogli sprawdzić stan trzeźwości w każdym miejscu, po upływie około 35 sekund od ukończenia badania. Pamiętaj jednak aby zachować co najmniej 2-minutowy odstęp pomiędzy pomiarami.Przyjaciele na imprezie

alkomat

Zabierz go wszędzie gdzie chcesz

Alkomat FITalco cechuje się kompaktowymi wymiarami i niewielką wagą, która wynosi jedynie 131 gramów. Pozwala to na łatwy transport i daje możliwość schowania go do torebki lub kieszeni kurtki. Właśnie taki powinien być kompaktowy i dyskretny tester trzeźwości.

Ważne jest również zasilanie. Nie chcesz przecież, aby Twój alkomat zawiódł w chwili kiedy jest najbardziej potrzebny. Urządzenie pracuje na pojedynczej baterii 9V , która zapewniają długi czas pracy. Na wydajność wpływa również system oszczędzania baterii. Automatyczny wyłącznik zasilania po upływie 30 s od ostatniego pomiaru, sam wyłącza urządzenie.

Cały zestaw obejmujący alkomat, ustniki, baterię oraz instrukcje obsługi umieszczono w eleganckim pudełku.

Alkomat FITalco w pudełku z akcesoriami

alkomat

Alkomato FITalco Grafit SE - odpowiedzialność i rozwaga

Pamiętaj, że prowadzenie pojazdów mechaniczny pod wpływem alkoholu to poważne wykroczenie, a nawet przestępstwo. Jest to również narażanie życia i zdrowia swojego oraz swoich najbliższych. Właśnie dlatego nie powinieneś zwlekać i wybrać FITalco Grafit, aby móc samemu kontrolować poziom alkoholu w wydychanym powietrzu.

Szybki pomiar w zakresie od 0,00 ‰ do 4,00 ‰ z dokładnością wynoszącą +/- 0,005% BAC przy 0,050% BAC, pozwali Ci sprawdzić, czy możesz bezpiecznie prowadzić samochód. W przypadku, gdy wskazanie będzie wyższe niż 0,5 promila, alkomat uruchomi alarm świetlny i dźwiękowy. 

Dokładność oraz precyzja podawanego wyniku sprawiają, że żadna kontrola drogowa nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem.

Kontrola trzeźwości kierowcy

Specyfikacja

Więcej informacji
Zakres pomiarowy [‰] 0,00 - 4,00
Dołączone akcesoria 3 szt. ustników
Kolor Czarno - szary
Producent FITalco
Kod producenta ALCOGRAFIT
Marka FITalco
Gwarancja 24 miesiące
Waga [g] 131.00
Wysokość [mm] 125.00
Dodatkowe informacje Zalecana kalibracja co 6 miesięcy
Rodzaj wyświetlacza Podświetlany LCD
Typ czujnika Elektrochemiczny IV generacji
EAN 5907786949002
Gotowość do pracy [s] 35.00
Szerokość [mm] 56.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alkomat FITalco Grafit SE