Alkomat FITalco Grafit SE

ALCOGRAFIT
001001421

Alkomaty to małe sprytne urządzenia, które mogą być bardzo pomocne w sytuacjach, kiedy nie jesteś pewny czy możesz siadać za kółkiem. Dzięki FITalco Grafit SE w szybki sposób ocenisz ilość obecności alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat ma kompaktowe wymiary i działa na standardowe, powszechnie dostępne baterie AA.

  • Kolor: Czarno - szary
  • Dodatkowe informacje: Darmowa kalibracja przez okres 2 lat
  • EAN: 5907786949002
  • Gotowość do pracy [s]: 35
  • Gwarancja: 36 miesięcy
  • Kod producenta: ALCOGRAFIT
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 289,00 zł Regular Price 349,00 zł
DostępnyDostępny
001001421
alkomat

Alkomat FITalco Grafit SE - tester trzeźwości

Jesteś odpowiedzialnym kierowcą, który ceni bezpieczeństwo swoje i innych? Zaopatrz się w doskonały alkomat FITalco Grafit SE. Dzięki dostosowanemu do polskich norm testerowi trzeźwości, szybko przeprowadzisz badanie, które pokaże Ci, czy możesz bez przeszkód kierować pojazdem mechanicznym.

Pomiar w zakresie od 0 do 4,00 promili, możliwy jest dzięki nowoczesnemu czujnikowi elektrochemicznemu IV generacji. Czujnik ten, szybko przeanalizuje skład wydychanego przez Ciebie powietrza, przekazując wynik na ekran LCD umieszczony w centralnej części obudowy. Dodatkowymi cechami urządzenia jest funkcja kontroli wydechu i wskaźnik naładowania baterii. Alkomat wraz z baterią i dodatkowymi ustnikami, otrzymasz w eleganckim opakowaniu.

Sprawdź, jak Alkomat FITalco Grafit SE, tester trzeźwości wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

alkomat

Szybki odczyt danych i prosta obsługa

Zabawa się kończy? Czas wrócić do domu? Nie ryzykuj i sprawdź, czy wypity alkohol zniknął już z Twojego organizmu. Testera trzeźwości FITalco Grafit wyposażono w precyzyjny czujnik elektrochemiczny, którego budowa gwarantuje odporność na substancje inne niż alkohol.

Chcesz rozpocząć pomiar? Aby uruchomić alkomat, wystarczy przytrzymać przycisk zasilania, który przygotuje urządzenie do pracy. Po 35 sekundach będziesz mógł bezpiecznie rozpocząć badanie. Wynik zobaczysz na dwukolorowym ekranie LED, który jest czytelny nawet w nocy. Nie zapomnij, aby zachować co najmniej 2-minutowy odstęp pomiędzy kolejnym badaniami.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

alkomat

Zabierz go w każdą podróż

Alkomat marki FITalco został wyposażony w bardzo kompaktową obudowę. Waga, która wynosi jedynie 131 gramów sprawia, że bez trudu schowasz go do kieszeni kurtki lub do niewielkiej torebki.

Za zasilanie odpowiada pojedyncza bateria 9V dołączona do zestawu. Dzięki niej Twój tester, będzie pracowała bez przeszkód przez długi czas. Na wydajność wpływa również technologia oszczędzająca baterie. Nowoczesny, automatyczny wyłącznik zasilania po 30 sekundach od ostatniego pomiaru, wyłączy urządzenie.

Alkomat FITalco w pudełku z akcesoriami

alkomat

Alkomato FITalco Grafit SE – rozwaga i odpowiedzialność

Prowadzenie pojazdów mechanicznych pod wpływem alkoholu to wykroczenie lub przestępstwo, zagrożone karą więzienia. Pojedynczy incydent może zakończy się dla Ciebie poważnym konsekwencjami, które wpłyną na całe Twoje życie. Właśnie dlatego nie powinieneś zwlekać i wybrać alkomat FITalco Grafit SE.

Szybki pomiar, który wykonasz z dokładnością wynoszącą +/- 0,005% BAC przy 0,050% BAC, pozwali Ci sprawdzić, czy możesz bezpiecznie prowadzić samochód lub inny pojazd mechaniczny. Jeśli wynik badania będzie wyższy niż 0,5 promila, uruchomi się automatyczny alarm świetlny i dźwiękowy.

Kontrola trzeźwości kierowcy

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarno - szary
Dodatkowe informacjeDarmowa kalibracja przez okres 2 lat
EAN5907786949002
Gotowość do pracy [s]35
Gwarancja36 miesięcy
Kod producentaALCOGRAFIT
MarkaFITalco
ProducentFITalco
Rodzaj wyświetlaczaPodświetlany LCD
Szerokość [mm]56
Typ czujnikaElektrochemiczny IV generacji
Waga [g]131
Wysokość [mm]125
Zakres pomiarowy [‰]0,00 - 4,00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alkomat FITalco Grafit SE