Airsoft Pistolet Walther PPQ PSS 6 mm Sprężynowy

2.6407
001001441

Walther PPQ PSS to jeden ze sztandarowych modeli niemieckiego koncernu. Producent, idąc za światowymi trendami stworzył polimerową wersję swoje najbardziej rozpoznawalnego pistoletu w wersji airsoft. Zadbano tutaj o każdy szczegół tak, aby oddać, jak najwierniej realizm na polu walki. Pistolet można również poszerzać o dodatkowe akcesoria dzięki wbudowanej szynie 22 mm.

 • Bezpiecznik: Manualny
 • Długość [mm]: 180
 • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 1
 • Kaliber [mm]: 6
Przewiń do pełnej specyfikacji
129,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001441
pistolet

Walther PPQ PSS kal. 6 mm BB

Pistolet Walther PPQ PSS kal. 6 mm BB to nowoczesna konstrukcja bezkurkowa będąca następcą pistoletu Walther P99. Jest on konstrukcją niezwykle kompaktową, lekką i poręczną oraz dostosowaną dla strzelców lewo i praworęcznych.  Pistolet jest często używany przez różnorodne formacje specjalne, jak również użytkowników cywilnych. Replika została odtworzona z dbałością o każdy szczegół względem palnego oryginału.

Sprawdź, jak Walther PSS kal. 6 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
mechanizm

Sprężynowe zasilanie

Firma Umarex zdecydowała się w pistolecie Walther PPQ PSS na zastosowanie tradycyjnego napędu sprężynowego. Było to podyktowane potrzebą stworzenia lekkiego i niezawodnego pistoletu ASG do różnych typów rozgrywek z przeznaczeniem głównie na początkujących graczy. Naciąg broni odbywa się ręcznie za pomocą ruchomego zamka napinającego wewnętrzny mechanizm.

W związku z zastosowanym mechanizmem pistolet należy ręcznie przeładować po oddaniu każdego strzału.

rozgrywka ASG

łatwa obsługa

Ergonomia konstrukcji

W replice pistoletu Walther PPQ PSS wiernie oddano kształt i fakturę chwytu oraz obustronne umiejscowienie manipulatorów. Aby broń była bezpieczna w każdych warunkach, zainstalowano na języku spustowym bezpiecznik automatyczny. Dzięki niemu strzelec ma pewność, że broń nie wypali podczas upadku lub kiedy nie będzie użytkowana.

PPQ PSS

mag

Magazynek typu Low-Cap Walther PPQ PSS kal. 6 mm BB

Masa pistoletu Walther PPQ PSS nie przekracza 519 gram, przy długości jedynie 180 mm. Czyni ją to jedną z najbardziej kompaktowych replik dostępnych na rynku. Zasilanie odbywa się z magazynka o pojemności 14 kul, wpinanego w rękojeść.

Prędkość wystrzelonej kuli wynosi  320 FPS a jej energia wylotowa nie przekracza 0.5 dżula. Pistolet idealnie nadaje się więc do walki na bliskim dystansie lub w pomieszczeniach jako broń boczna.

PPQ PSS magazynek

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]180
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania1
Kaliber [mm]6
Kod producenta2.6407
MarkaWalther
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.]14
ProducentUmarex
PrzeładowanieManualne
Przyrządy celowniczeStałe
Rodzaj amunicjiKule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduSprężyna
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
System spustowySingle Action
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]591

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Walther PPQ PSS 6 mm Sprężynowy
Opinie klientów

3 produkt(ów)

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  40%

  Wysłany

  -
  Pistolet jest słabo wykonany, a przyrządy celownicze źle skalibrowane. W ciągu bodajże 9 miesięcy zdążyłem naprawiać tą replikę kilkanaście razy. Głównie pękała dysza i pewna część zamocowana w dolnej części lufy. Pistolet działa do dzisiaj, ale prawie nigdy nie dostarcza on prawidłowo kulek do lufy. Blokują się one w połowie drogi do niej, ponieważ szyna, po której się poruszają, zjechała się. Co gorsza kupiłem go jeszcze w czasach, kiedy kosztował on 80 zł.
 2. Ocena
  100%

  Wysłany

  -
  Ciężki, wytrzymały, solidny i niezawodny (Testuje go codziennie po parę magazynków od miesiąca). W swoim przedziale cenowym moim zdaniem nie ma sobie równych i gorąco go polecam wszystkim początkującym hobbistom replik broni. Generalnie to bawię się nim lepiej niż sądziłem co można zauważyć po tym jak bardzo moja podłoga w pokoju jest wyłożona plastikowymi kulkami z rykoszetów, a strzelam celnie :D.
 3. Ocena
  100%

  Wysłany

  -
  Mega!!! Polecam

3 produkt(ów)

Pokaż na stronę
Polecane produkty: