Airsoft Pistolet Walther PPQ PSS 6 mm Sprężynowy

2.6407
001001441

Walther PPQ PSS to jeden ze sztandarowych modeli niemieckiego koncernu. Producent, idąc za światowymi trendami stworzył polimerową wersję swoje najbardziej rozpoznawalnego pistoletu w wersji airsoft. Zadbano tutaj o każdy szczegół tak, aby oddać, jak najwierniej realizm na polu walki. Pistolet można również poszerzać o dodatkowe akcesoria dzięki wbudowanej szynie 22 mm.

  • Hop-Up: Tak
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Metalowo - polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 180.00
  • Marka: Walther
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 89,00 zł Regular Price 129,00 zł
pistolet

Walther PPQ PSS kal. 6 mm BB

Pistolet Walther PPQ PSS kal. 6 mm BB to nowoczesna konstrukcja bezkurkowa będąca następcą pistoletu Walther P99. Jest on konstrukcją niezwykle kompaktową, lekką i poręczną oraz dostosowaną dla strzelców lewo i praworęcznych.  Pistolet jest często używany przez różnorodne formacje specjalne, jak również użytkowników cywilnych. Replika została odtworzona z dbałością o każdy szczegół względem palnego oryginału.

Sprawdź, jak Walther PSS kal. 6 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
mechanizm

Sprężynowe zasilanie

Firma Umarex zdecydowała się w pistolecie Walther PPQ PSS na zastosowanie tradycyjnego napędu sprężynowego. Było to podyktowane potrzebą stworzenia lekkiego i niezawodnego pistoletu ASG do różnych typów rozgrywek z przeznaczeniem głównie na początkujących graczy. Naciąg broni odbywa się ręcznie za pomocą ruchomego zamka napinającego wewnętrzny mechanizm.

W związku z zastosowanym mechanizmem pistolet należy ręcznie przeładować po oddaniu każdego strzału.

rozgrywka ASG

łatwa obsługa

Ergonomia konstrukcji

W replice pistoletu Walther PPQ PSS wiernie oddano kształt i fakturę chwytu oraz obustronne umiejscowienie manipulatorów. Aby broń była bezpieczna w każdych warunkach, zainstalowano na języku spustowym bezpiecznik automatyczny. Dzięki niemu strzelec ma pewność, że broń nie wypali podczas upadku lub kiedy nie będzie użytkowana.

PPQ PSS

mag

Magazynek typu Low-Cap Walther PPQ PSS kal. 6 mm BB

Masa pistoletu Walther PPQ PSS nie przekracza 519 gram, przy długości jedynie 180 mm. Czyni ją to jedną z najbardziej kompaktowych replik dostępnych na rynku. Zasilanie odbywa się z magazynka o pojemności 14 kul, wpinanego w rękojeść.

Prędkość wystrzelonej kuli wynosi  320 FPS a jej energia wylotowa nie przekracza 0.5 dżula. Pistolet idealnie nadaje się więc do walki na bliskim dystansie lub w pomieszczeniach jako broń boczna.

PPQ PSS magazynek

Specyfikacja

Więcej informacji
Hop-Up Tak
Producent Umarex
Kod producenta 2.6407
Dołączone akcesoria Brak
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 180.00
Marka Walther
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Manualny
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Ilość strzałów z jedn zas 1.00
Kaliber [mm] 6.00
Waga [g] 591.00
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu Sprężyna
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Pojemność magazynka [szt.] 14.00
System spustowy Single Action
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Walther PPQ PSS 6 mm Sprężynowy
Twoja ocena