Airsoft Karabinek Oberland Arms OA-15 M4 Czarny 6 mm AEG

2.6501X
001001442

Oberland Arms OA-15 M4 to airsoftowa wersja palnej wersji karabinku M4 Rifle, będącego na standardowym wyposażeniu armii USA. Broń ta cechuje się niewielką wagą, prostotą użytkowania i wysoką ergonomią. Karabinek można dowolnie modyfikować dzięki obecności uniwersalnych szyn w standardzie 22 mm. Replika nada się zarówno do walki na otwartym terenie, jak i w budynkach.

  • Hop-Up: Tak
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Kompozytowo - polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Marka: Oberland Arms
  • Szyna akcesoryjna: Tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 499,00 zł Regular Price 999,00 zł
Karabin

OA-15 M4 Black Label Full Auto kal. 6 mm

Karabinek AEG OA-15 M4 Black Label to wierna replika jednego z najpopularniejszych karabinków automatycznych na świecie – Amerykańskiego M4A1 używanego między innymi przez wojsko USA. Replika została wykonana z ogromną dbałością o szczegóły. Wiernie odzwierciedlono oryginał, zarówno pod względem wykonania, detali, jak i wagi. Replikę wykonano w większość ze stopu metalu oraz drobnych elementów polimerowych. Waga broni jest zbliżona do oryginału i wynosi 2637 g.

AEG Oberland Arms M4

wydajność

Ergonomiczne kształty

Karabinek wyróżnia się niezwykłą ergonomią, z której słyną konstrukcje karabinków z rodziny AR-15. Umiejscowienie manipulatorów, kompaktowość, lekkość oraz modułowa konstrukcja zbiera coraz liczniejszą rzeszę fanów tej platformy.

Oberland Arms M4 posiada regulowaną, kilkupozycyjną kolbę dodatkowo wyposażoną w wygodną trójkątną bakę policzkową. Jej regulacja odbywa się za pomocą dźwigni umieszczonej na spodzie kolby. Replika posiada również szynę 22 mm obecnej na komorze zamkowej. System szyn akcesoryjnych pozwala na rozbudowanie karabinka o dodatki takie jak celowniki mechaniczne lub optoelektroniczne, lub latarki.

szkielet karabinku Oberland Arms M4

celownik

Manipulatory i celownik

Dodatkowym atutem zwiększającym realizm są wszelkie manipulatory w broni. Zatrzask magazynka, dźwignia przeładowania czy selektor ognia, pozwalający na strzelanie ogniem pojedynczym, jak i ciągłym. Obecny jest też zatrzask zamka, pozwalający na łatwe dostanie się do systemu Hop-Up.

Replika wyposażona jest w standardowe jak dla karabinka M4 przyrządy celownicze w postaci stałej muszki oraz regulowanego w pionie i poziomie przerzutowego celownika przeziernikowego. Daje nam to możliwość wyregulowania broni do różnych dystansów, na których prowadzimy ostrzał.

AEG Oberland Arms M4

regulacja

Siła ognia 

W Oberland Arms OA-15 M4 Black Label zastosowano magazynek Mid-Cap mieszczący 90 kulek. Na rynku, dostępnych jest wiele innych rodzajów magazynków, które będą współpracowały z karabinkiem OA-15, pod warunkiem, że będą one zgodne ze standardem platformy AR-15. Prędkość wylotowa kuli osiąga 110 m/s.

Producent zdecydował się na możliwość rozłożenia broni tak jak w oryginale. Dzięki temu ułatwiona została konserwacja mechanizmów wewnętrznych broni.

Strzelec z karabinkiem Oberland Arms M4

 

Specyfikacja

Więcej informacji
Hop-Up Tak
Producent Umarex
Kod producenta 2.6501X
Dołączone akcesoria Brak
Materiał korpusu Kompozytowo - polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Marka Oberland Arms
Szyna akcesoryjna Tak
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Bezpiecznik Manualny
Przeładowanie Manualne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowany przeziernik
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Ilość strzałów z jedn zas 1000.00
Kaliber [mm] 6.00
Prędkość początkowa [m/s] 110.00
Waga [g] 2637.00
Rodzaj magazynka Mid-cap
Rodzaj napędu Elektryczny
Gearbox Standardowy
Łoże Polimerowe
Regulowana kolba Tak
Regulowany spust Nie
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Pojemność magazynka [szt.] 90.00
System spustowy Single Action
Tryb ognia Pojedynczy/Ciągły
Montaż celownika Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Karabinek Oberland Arms OA-15 M4 Czarny 6 mm AEG
Twoja ocena