Łuk bloczkowy NXG Thrust 70 lbs

2.2332
001001443

 NGX thrust Camo to solidnie wykonany łuk typu bloczkowego. Siła jego naciągu wynosi 70 lbs a system bloczków ułatwia naciąganie łuku nawet słabszym osobom. Szkielet łuku wykonano z aluminium oraz elastycznego włókna węglowego. Anatomiczny chwyt zapewnia poprawne ułożenie dłoni mniej doświadczonym strzelcom, jak również profesjonalistom. 

 • Typ łuku: Bloczkowy
 • Dołączone akcesoria: Brak
 • Kolor: Kamuflaż taktyczny
 • Materiał korpusu: Aluminiowy
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Zalecany rodzaj strzał: Włókno szklane
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 499,00 zł Regular Price 999,00 zł
2 w 1

Thrust 70 lbs

Jeśli Twój świat kręci się wokół strzelectwa i uwielbiasz spędzać każdą wolną chwilę na treningach, czas wypróbować łuk bloczkowy Thrust 70 Ibs.

Ten genialny łuk został opracowany z myślą o średniozaawansowanych i zaawansowanych użytkowaniach, którzy chcą przenieść swój trening na wyższy poziom. Wykonany z połączenia włókien szklanych i aluminium łuk, skutecznie współpracuje z systemem bloczków odpowiedzialnych za naciąg cięciwy, który może dochodzić nawet do 70 Ibs. Łuk bloczkowy NXG Thrust 70 lbs

wydajność

Skuteczny kamuflaż i najlepsze materiały 

Szukasz łuku bloczkowego, który nie zawiedzie Cię w czasie treningu? A może chcesz strzelać w różnych warunkach atmosferycznych? Z łukiem Thrust to nic trudnego. Ramiona wykonane z włókna szklanego łączom w sobie wytrzymałość i elastyczność. Dzięki zamocowaniu ich na majdnie z aluminium, możliwe jest oddawanie bardzo mocnych strzałów na dalekie odległości. 

Cała konstrukcja łuku została pokryta kamuflażem, który pozwoli Ci ukryć się w zaroślach w oczekiwaniu na odpowiedni moment do strzału.   

Mężczyzna z łukiem bloczkowym

wytrzymałość

Moc w Twoich rękach 

Łuk bloczkowy to znakomite rozwiązanie, jeśli chcesz oddawać silne strzały na dalekie odległości. System bloczków pozwala magazynować dużą większą energię, w ramionach osadzonych na majdanie, w porównaniu z klasycznymi konstrukcjami. Budowa łuku bloczkowego pozwala bez większego wysiłku utrzymywać cięciwę w pełnym naciągu. Przekłada się to bezpośrednio na celność i precyzję strzału.

Nie inaczej jest w przypadku modelu Thrust. Dzięki zastosowaniu systemu bloczków siła naciągu może dochodzić nawet do 70 Ibs, czyli około 31 kg. Czyni go to jednym z najmocniejszych łuków dostępnych na rynku. 

Łucznik z łukiem w trakcie treningu

łatwa obsługa

Siła naciągu Thrust 70 Ibs

Łuk bloczkowy Thrust 70 Ibs to jest świetną propozycją dla ludzi, którzy mają pewne doświadczenie w łucznictwie. Jego duża moc i długość naciągu wynosząca od 640 mm do 790 mm sprawiają, że można zaliczyć go do łuków myśliwskich.

Wybierając tak mocny łuk bloczkowy, powinieneś pamiętać, że nie zaleca się strzelania z niego strzałami drewnianym. 

Myśliwy z łukiem

Specyfikacja

Więcej informacji
Typ łuku Bloczkowy
Producent Umarex
Kod producenta 2.2332
Dołączone akcesoria Brak
Kolor Kamuflaż taktyczny
Materiał korpusu Aluminiowy
Gwarancja 24 miesiące
Zalecany rodzaj strzał Włókno szklane
Długość [mm] 940.00
Siła naciągu [lbs] 70.00
Waga [g] 1540.00
Montaż celownika Nie
Długość naciągu [mm] 790.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Łuk bloczkowy NXG Thrust 70 lbs
Twoja ocena
Opinie klientów

1 produkt

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany na

  -
  Doskonała cena w gorącym strzale. W tej cenie ciężko znaleźć tak mocny łuk

1 produkt

Pokaż na stronę