Nabój gazowy Walther ProSecur UV Punktowy 11 ml

2.2050.1
001001446

Walther Pro-Secur to standardowy nabój gazowy do obronnych miotaczy gazu. Ma pojemność 11 ml i cechuje się wysoką dawką środka drażniącego. Dzięki temu masz gwarancję, że w sytuacji zagrożenia życia szybko i sprawnie pozbędziesz się napastnika.

  • Barwnik: UV
  • EAN: 4000844596048
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.2050.1
  • Marka: Walther
  • Moc [SHU]: 2000000
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 44,99 zł Regular Price 59,00 zł
DostępnyDostępny
001001446
Gaz pieprzowy

Nabój gazowy Walther ProSecur UV 11 ml

Wypróbuj nabój gazowy Walther ProSecure UV - 11 ml. Został on tak zaprojektowany, aby idealnie pasował np. do pistoletu gazowego Walther PDP lub ręcznego miotacza gazu pieprzowego do rewolweru T4E HDR 50.

Jego skoncentrowany skład opracowany w Niemczech, pozwoli Ci obezwładnić każdego napastnika, który zaatakuje Cię lub Twoich bliskich. Należy pamiętać, że wkład nie nadaje się do samodzielnego użycia.

Nabój gazowy Walther ProSecur UV - 11 ml

wytrzymałość

Duża siła w niewielkim opakowaniu

Jeśli posiadasz pistolet gazowy PDP, na pewno docenisz dodatkowy wkład gazowy ProSecure. Jego specjalnie dobrany skład, pozwolił uzyskać stężenie substancji czynnej na poziomie 10% OC oraz 2 mln SHU. Dzięki punktowej wiązce płynu, rozpylanej z dużą mocą, możesz precyzyjnie trafiać w każdy cel. 

 W związku z dużym, efektywnym zasięgiem i długością działania dochodzącą do 30 minut, gaz pieprzowy pozwoli Ci wyjść cało z trudnej sytuacji.

Brutalny atak w przejściu podziemnym

łatwa obsługa

Gaz, który nigdy nie zawodzi

Duże stężenie oleoresin capsicum wywołuje sile podrażnienie skóry i błon śluzowych, a co za tym idzie, wyłącza atakującego z jakichkolwiek działań. Szeroki zasięg efektywnego korzystania z gazu zwiększa Twoje szanse skutecznej samoobrony, bez konieczności przebywania w bezpośrednim kontakcie z napastnikiem. 

Agresywny pies atakujący siatkę ogrodzeniową

wydajność

Znakowanie UV w naboju gazowym Walther ProSecur UV 11 ml

W skład naboju gazowego Walther ProSecur UV - 11 ml wchodzą nanocząsteczki znakujące – widoczne jedynie w świetle ultrafioletowym. Po zastosowaniu gazu pieprzowego utrzymują się one na skórze i odzieży napastnika nawet do kilku dni. Dzięki temu, że substancja ta jest widoczna jedynie w świetle UV, może stanowić czytelny dowód przeciwko sprawcy.

ślady gaz pieprzowego widoczne w świetle UV

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikUV
EAN4000844596048
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.2050.1
MarkaWalther
Moc [SHU]2000000
Pojemność [ml]11
ProducentUmarex
Rodzaj strumieniaPunktowy
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja drażniąca10% OC
Zasięg maksymalny [m]5

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nabój gazowy Walther ProSecur UV Punktowy 11 ml
Polecane produkty: