Laska obronna Walther Classic Walking Stick

5.0821
001001455

Classic Walking Stick to zaprojektowana z ogromną dbałością o szczegóły klasyczna laska obronna. Amerykańska firma Cold Steel, tworząc swoją laskę chciała skonstruować narzędzie zarówno do samoobrony jak i codziennego użytkowania. Połączenie metalu i polimeru zagwarantowało wytrzymałość lasce, która sprawdzi się w sytuacji wymagającej szybkiego podjęcia decyzji.

  • Kolor: Czarno - szary
  • Długość [mm]: 960
  • Kod producenta: 5.0821
  • Marka: Walther
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Materiał rękojeści: Stal
Przewiń do pełnej specyfikacji
279,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001455
Pałka teleskopowa

Laska obronna Walther Classic Walking Stick

Jeśli czujesz się niczym gentleman, ceniący szykowny strój oraz wszechobecną elegancję to powinna zainteresować Cię laska Walther Classic Walking Stick. Jest to wykonana z niezwykłą dbałością o szczegóły lasko o wielozadaniowym charakterze. Za jej pomocą możesz jednakowo podpierać się podczas spaceru, jak i użyć jej w charakterze broni. Solidna polimerowo-metalowa konstrukcja z rdzeniem ze stali, zapewni Ci wytrzymałość na wiele lat używania. 

 

CWS Classic Walking Stick

bezpieczeństwo

Narzędzie do obrony osobistej

W sytuacji kryzysowej solidna laska Calssic Walking Stick od firmy Walther o długości 960 mm posłuży Ci jako pałka obronna. Za jej pomocą możesz wyprowadzać solidne i celne uderzenia, które szybko zneutralizują napastnika. Przy odrobinie wprawy możesz bardzo skutecznie nauczyć się walki za pomocą laski, tak samo jak w przypadku broni białej. 

Mężczyzna na fotelu z laską w dłoni

wytrzymałość

Elegancki wygląd laski Walther Classic Walking Stick

Classic Walking Stick od marki Walther to pałka obronna, gdzie duży nacisk nałożono na wygląd i elegancką obróbkę poszczególnych elementów. Szkielet pałki wykonano z lekkich tworzyw, co zredukowało wagę do 470 gramów. Co więcej, laska wytrzyma duży nacisk, wynoszący nawet 100 kg. Sprawi to, że nie musisz się martwić o jej wytrzymałość w sytuacji kiedy dojdzie do ataku. 

Pałka laska Walther

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarno - szary
Długość [mm]960
Kod producenta5.0821
MarkaWalther
Materiał korpusuPolimerowy
Materiał rękojeściStal
ProducentUmarex
Waga [g]470

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Laska obronna Walther Classic Walking Stick