Spray na komary i kleszcze Mugga dla dzieci 9,5% DEET

8051
001001497

Preparaty MUGGA to uniwersalne środki na pasożytnicze owady i pajęczaki o wysokiej skuteczności działania. Dzięki wysokiemu stężeniu substancji aktywnej DEET pozwalają szybko pozbyć się nieproszonych gości. Mugga 9,5 % polecana jest szczególnie dla dzieci i osób starszych, które często przebywają w miejscach o podwyższonym ryzyku ukąszeń.

  • Marka: Mugga
  • Aplikator: Spray
  • Materiał korpusu: Metalowo - polimerowy
  • Pojemność [ml]: 75.00
  • Rodzaj substancji: Spray
  • Stężenie DEET [%]: 9.50
Przewiń do pełnej specyfikacji
19,99 zł
Produkt dostępny
001001497
łatwa obsługa

Spray Mugga Strong 9,5% DEET dla dzieci na komary oraz kleszcze

Lubisz cieszyć się słońcem na łonie natury i chętnie korzystasz z wolnego czasu organizując wypad do lasu wraz ze swoją rodziną? W trosce o twoje pociechy nie ryzykuj ukąszenia i wypróbuj klasyczny spray na komary oraz kleszcze Mugga Strong 9,5% DEET dla dzieci o pojemności 75 ml.

Ten znakomity produkt jest jednym z najskuteczniejszych repelentów dostępnych na Polskim rynku. Jego skuteczność potwierdzają sami użytkownicy. Substancja czynna, jaką jest DEET w stężeniu 9,5 generuje chmurę zapachową, która jest nieznośna dla pasożytniczych owadów oraz pajęczaków. Spray Mugga Strong 9,5% DEET jest niegroźna dla człowieka i posiada przyjemny zapach eukaliptusa. Dzięki preparatowi ochronisz siebie i swoich najbliższych przed groźnymi chorobami przenoszonymi przez insekty.

Spray na komary europejskie oraz kleszcze dla dzieci Mugga 9,5

regulacja

Zdrowie najcenniejszą wartością

Zdrowie Twoje i Twoich najbliższych to ogromny dar, o który należy dbać. Z tego powodu nie powinieneś ryzykować, aby osoby z twojego otoczenia doznali ukąszenia w czasie przebywania na świeżym powietrzu. Generuje to ogromne ryzyko, gdyż choroby wywołane przez insekty mogą znacząco pogorszyć lub uniemożliwić normalne codzienne funkcjonowanie. Niektóre z infekcji mogą nawet przenosić się z człowieka na człowieka.

Występujące w Polsce komary i kleszcze są niezwykle uciążliwe i mogą przenosić Boreliozę, babeszjozę, KZM czy gorączkę krwotoczną. Są to tylko niektóre zagrożenia, przed którymi ochroni Cię spray Mugga Strong 9,5% DEET.Kleszcz

wydajność

Skuteczność i bezpieczeństwo

Spray Mugga powstała przy współpracy Instytutu Medycyny Tropikalnej im. Księcia Leopolda w Antwerpii. O jego skuteczności świadczy specjalne wyróżnienie Unii Europejskiej za skuteczność działania.

Preparat jest niezwykle skuteczny dzięki odpowiednio dobranym składnikom aktywnym. Skuteczność tą i długi czas działania dochodzący do 9 godzin w zależności od warunków, osiągnięto dzięki zastosowaniu substancji DEET 9,5% (N,N-Diethyl-3-methylbenzamide).

Substancja ta dzięki swym właściwościom jest najskuteczniejszym repelentem dostępnym na rynku. Inne środki zawierające olejki eteryczne lub inne związki chemiczne mają zdecydowanie słabsze działanie. Spray na komary oraz kleszcze Mugga dla dzieci DEET 9,5&

bateria

Zastosowanie sprayu na komary i kleszcze Mugga 9,5% DEET

Spray Mugga Strong 9,5% DEET jest znakomitym repelentem, o przyjemnym eukaliptusowym zapachu. Jedną z głownych zalet preparatu jest łatwość w aplikowaniu na skórę oraz brak pozostawiania na niej tłustych plam. Dzięki temu możesz stosować go również na ubranie bez obaw o jego zabrudzenie.

Preparat jest polecany szczególnie dla dzieci, z uwagi na swoją siłę oraz niewielkie i bezpieczne stężenie. Doskonale również sprawdzi się dla osób z wrażliwą skórą o podłożu alergicznym. Mogą używać go również turyści, ogrodnicy czy osoby przebywające dużą ilość czasu na powietrzu.  

Z uwagi na niskie stężenie substancji czynnej preparat jest całkowicie bezpieczny i polecany dla dzieci, jak i dorosłych. Nie zaleca się stosowaniu preparatu dla niemowląt i kobiet w ciąży w uwagi na brak odpowiednich badań.

Kleszcz na skórze dziecka

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Mugga
Aplikator Spray
Kod producenta 8051
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Pojemność [ml] 75.00
Producent Mugga
Rodzaj substancji Spray
Stężenie DEET [%] 9.50
Wysokość [mm] 140.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Spray na komary i kleszcze Mugga dla dzieci 9,5% DEET
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.