Nóż z głownią stałą Cold Steel Super Edge

42SS
001001505

Kompaktowy nożyk amerykańskiej marki Cold Steel. Stworzony jako element niewielkiego przybornika EDC, może być noszony w kieszeni, torebce czy na szyi. Nietypowym rozwiązaniem są dwie krawędzie tnące-ząbkowana oraz gładka. Jest to wielozadaniowy nóż, który sprawdzi się w każdym terenie.

  • Marka: Cold Steel
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: AUS-8A
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Materiał rękojeści: Kray-Ex
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 89,00 zł Regular Price 109,00 zł
Produkt dostępny
001001505
noze

Nóż z głownią stałą Super Edge

Jeśli lubisz być przygotowany na każdą sytuację, a w Twoim sprzęcie EDC brakuje solidnego noża, wypróbuj nóż z głownią stałą Super Edge od firmy Cold Steel. Jego smukły kształt i wygodna rękojeść sprawiają, że praca z nim będzie czystą przyjemnością.

Nóż został wyposażony w ostrze wykonane z wysokiej jakości stali AUS 8A, które idealnie komponuje się z ząbkowaną powierzchnią tnącą. Pozwoli Ci to ciąć twarde i włókniste materiały, a po skończonej pracy schowasz swój nóż do polimerowej pochwy, która skutecznie zabezpieczy go w czasie transportu.

Nóż z głownią stałą Super Edge

wytrzymałość

Zwarta konstrukcja 

Nóż Super Edge to konstrukcja typu Neck. Jego niewielkie wymiary i waga wynosząca około 22 gramów sprawiają, że możesz nosić go zawieszonego na szyi.

Rękojeść to klasyka gatunku. Jej minimalistyczny design został wzbogacony o chropowatą strukturę, która poprawia uchwyt w trudnych warunkach pracy. Kray-Ex z które wykonano okładziny, jest również wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Widoczny jelec chroni Twoją dłoń przed zranieniem, a otwór przelotowy pozwoli Ci zabezpieczyć nóż opcjonalną linką lub smyczą.

kamizelka taktyczna z wyposażeniem

łatwa obsługa

Ostrze z japońskiej stali AUS 8A

Firma Cold Steel od lat do produkcji noży stosuje różne rodzaje stali, które są modyfikowane w zależności od potrzeb. W nożu Super Edge zastosowano japońską stal AUS 8A, która różni się od podstawowej stali AUS 8 wyższą zawartością węgla. Dzięki temu nóż radzi sobie w trudnych warunkach i z łatwością tnie materiały o różnej strukturze.

Ostrze o ząbkowanej powierzchni jest smukłe i niezwykle ostre. Czubek o gładkim zakończeniu idealnie sprawdza się podczas precyzyjnych prac. 

Ostrze noża Super EDGE

noze

Elegancka pochwa z Secure-Ex w nożu Super Edge

Noże typu neck powinny posiadać pochwę przystosowaną do noszenia na szyi, która będzie bezpieczna i solidna. Model Super Edge został wyposażony w pochwę wykonaną z materiału zwanego Secure-Ex w kolorze czarnym. Jest on twardy i odporny na uszkodzenia, przez co nóż jest dobrze chroniony. Dodatkowe kółko zainstalowane na krawędzi pozwala na umieszczenie noża w miejscu, które będzie dla Ciebie najwygodniejsze.

Nóż Cold Steel na tle moro

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Cold Steel
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali AUS-8A
Kolor ostrza Srebrny
Materiał rękojeści Kray-Ex
Kolor Czarny
Klips do noszenia Nie
Waga [g] 22.67
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z Secure-Ex
Długość [mm] 110.00
Długość ostrza [mm] 50.80
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 42SS
Producent Cold Steel
Profil głowni Spear point

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Cold Steel Super Edge
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.