Nóż z głownią stałą Cold Steel Mini Pal

43NSK
001001506

 Nóż Mini Pal W/Secure Ex od amerykańskiej marki Cold Steel to niewielki i kompaktowy nóż wykonany ze stali AUS8A i kratonowej rękojeści. Doskonale mieści się w jednej dłoni a dzięki małym gabarytom można schować go w kieszeni czy torebce, a także nosić na szyi. W zestawie z nożem jest polimerowa kabura.

  • Dołączone akcesoria: Pochwa wykonana z Secure-Ex
  • Długość [mm]: 67
  • Długość ostrza [mm]: 25
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
  • Kod producenta: 43NSK
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 95,00 zł Regular Price 107,99 zł
Produkt dostępny
001001506
noze

Nóż z głownią stałą Mini Pal

Szukasz noża o niewielkich wymiarach, który pomoże Ci w czasie biwaku lub podczas drobnych prac domowych? Sprawdź nóż z głownią stałą Mini Pal. Został on opracowany przez specjalistów z amerykańskiej firmy Cold Steel, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twój nóż wytrzyma każde wyzwanie.

Nóż został wyposażony w ostrze wykonane z wysokiej jakości stali AUS 8A, które idealnie komponuje się z ząbkowaną powierzchnią tnącą. Pozwoli Ci to ciąć twarde i włókniste materiały, a po skończonej pracy schowasz swój nóż do polimerowej pochwy, która umożliwi Ci powieszenie noża na szyi.

Nóż z głownią stałą Mini Pal

wytrzymałość

Minimalistyczny design i trwałość 

Niewielki nóż typu Neck, powinien cechować się kompaktowymi kształtami, abyś mógł mieć go zawsze przy sobie. Taki właśnie jest model Mini Pal. Jego minimalistyczny design i niewielka waga sprawiają, że możesz nosić go zawieszonego na szyi. Rękojeść o symetrycznych kształtach wykonano z polimeru Kray-Ex, który jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. 

W nożu Mini Pal zastosowano japońską stal AUS 8A, która różni się od podstawowej stali AUS 8 wyższą zawartością węgla. Dzięki temu nóż radzi sobie w trudnych warunkach i z łatwością tnie materiały o różnej strukturze.

Nóż Cold Steel na słoneczniku

noze

Wielkie możliwości noża Mini Pal

Model Mini Pal to nóż o wielkich możliwościach. Możesz go nosić ze sobą wszędzie, gdzie tylko zechcesz, dzięki kompaktowej pochwie. Wykonano ją z materiału zwanego Secure-Ex i nadano jej kolor czarny. Jest on twardy i odporny na uszkodzenia, przez co nóż jest dobrze chroniony. Dodatkowy zaczep zainstalowany na końcu pochwy pozwala na umieszczenie noża w miejscu, które będzie dla Ciebie najwygodniejsze.

Nóż Cold Steel w pochwie z Secure-Ex

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z Secure-Ex
Długość [mm] 67
Długość ostrza [mm] 25
Gwarancja 24 miesiące
Klips do noszenia Nie
Kod producenta 43NSK
Kolor Czarny
Kolor ostrza Srebrny
Marka Cold Steel
Materiał rękojeści Kray-Ex
Producent Cold Steel
Profil głowni Dagger
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Ząbkowane (serrated)
Rodzaj stali AUS-8A
Waga [g] 14.17

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż z głownią stałą Cold Steel Mini Pal
Polecane produkty: