Kubotan Cold Steel Mini Koga SD2

91MK
001001513

Zagrożenie może czyhać w każdym miejscu, warto więc się przed nim zabezpieczyć. Kubotan Cold Steel Mini Koga SD2 od firmy Cold Steel to niewielkie i poręczne narzędzie do samoobrony, które zmieści się w każdej kieszenie czy torebce. Został on wykonany całkowicie z wytrzymałego polimerowy i posiada ryflowana na rękojeści ułatwiające jego manipulowaniem. 

  • Długopis: Nie
  • Długość [mm]: 165
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 91MK
  • Marka: Cold Steel
  • Producent: Cold Steel
Przewiń do pełnej specyfikacji
39,99 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001513
Kubotan

Kubotan Cold Steel Mini Koga SD2

Jeśli mieszkasz w miejscu o podwyższonym ryzyku napaści i chcesz się czuć bezpiecznie jednocześnie nie zwracając na siebie niepotrzebnej uwagi to powinieneś wypróbować Kubotan Mini Koga SD2. Kubotan jest niewielkim narzędziem do samoobrony. Jego ukształtowanie pozwala na mocne i solidne uchwycenie w dłoni a ostre krawędzie służą do zadawania dotkliwych lecz nie raniących ciosów. Ideą, jaka przyświecała temu narzędziu jest  zapewnienie mozlwiości obrony swojego zdrowia lub życia i łatwość ukrycia narzędzia torbie czy kieszeni. 

Kubotan Cold Steel SD2

wytrzymałość

Zastosowanie solidnych materiałów w kubotanie Cold Steel Koga SD2

Ze względu na swoje zastosowanie, kubotan Cold Steel Koga SD2 musi być wykonany z odpornego na uszkodzenia materiału. Całą konstrukcję wytworzono z odlewu z zastosowaniem elastycznego nylonu. Dzięki temu narzędzie jest całkowicie odporne na korozję, substancje chemiczne, wysokie ciśnienie czy gwałtowny zmiany temperatury. Poza możliwością zastosowania kubotoana w celu samoobrony może on również posłużyć jako element stabilizacji obozowiska np. prowizoryczny śledź do namiotu czy jako zbijak do szyb. Przetłoczenia w środkowej części Koga SD2 poprawiają chwyt i zapobiegają ślizganiu się narzędzia w dłoni. 

Kubotan Cold Steel SD2 

Specyfikacja

Więcej informacji
DługopisNie
Długość [mm]165
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta91MK
MarkaCold Steel
ProducentCold Steel
Waga [g]60

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kubotan Cold Steel Mini Koga SD2
Polecane produkty: