Laska obronna Cold Steel Irish Blackthorn Walking Stick

91PBS
001001514

Irish Blackthorn Walking Stick to elegancka pałka obronna od amerykańskiego producenta firmy Cold Steel. Omawiana pałka to współczesna replika laski będącej kluczowym elementem Irlandzkiego folkloru. Trzon laski został wykonany z lekkiego, a zarazem trwałego polipropylenu. Gałka jest imitacją drewna śliwy tarniny i ma charakterystyczny zagięty kształt. Poza doskonałym oparciem Blackthorn Walking Stick może służyć jako narzędzie do samoobrony.

  • Kolor: Czarny
  • Długość [mm]: 939.80
  • EAN: 705442007227
  • Kod producenta: 91PBS
  • Marka: Cold Steel
  • Materiał korpusu: Polimerowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
148,99 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001514
Pałka teleskopowa

Laska obronna Irish Blackthorn Walking Stick

Laski obronne to nieodłączna część Irlandzkiej kultury. Jeśli chcesz poznać bliżej folklor, który kształtował się przez wieki, wypróbuj laskę obronną Irish Blackthorn Walkig Stick. 

Ta piękna laska zaprojektowana przez amerykańską firmę Cold Steel, idealnie nawiązuje do drewnianych pałek szeroko rozpowszechnionych na wyspach Brytyjskich. Wykonano ją z tłoczonego pod ciśnieniem polimeru, dzięki czemu jest odporna na uderzenia. Jej elegancki wygląd spodoba się każdemu kolekcjonerowi, który szuka skutecznego narzędzia do samoobrony.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

bezpieczeństwo

Irlandzkie korzenie

Laski Shillelagh to produkowane od wieków narzędzia obronne. Ich historia sięga czasów, kiedy to rozpoczęła się angielska dominacja na wyspach brytyjskich. Produkowano je z drewna tarniny i używano do samoobrony. Pałki odcisnęły również swe piętno w historii Stanów Zjednoczonych, kiedy to pierwsi Irlandczycy zaczęli emigrować w poszukiwaniu lepszego życia.

Obecna wersja laski odwzorowuje charakter oryginału. Dzięki zachowaniu podobnego kształtu jej używanie jest niezwykle wygodne. Dzięki Irish Blackthorn w każdej chwili będziesz mógł bronić siebie i swoich najbliższych. Odrobina treningu pozwoli Ci również zakładać dźwignie, które obezwładnią każdego agresora. 

Mężczyzna na fotelu z laską w dłoni

wytrzymałość

Solidna budowa laski obronnej Irish Blackthorn Walkig Stick

Irish Blackthorn Walkig Stick wykonano z twardego polimeru kształtowanego pod wysokim ciśnieniem. Dzięki temu zachowano nieregularny kształt korpusu - tak samo, jak w oryginale. 

Irish Blackthorn posłuży Ci również jako pałka. Dzięki niej możesz zadawać bolesne uderzenia lub zakładać dźwignie. Rozpędzona końcówka potrafi zadawać dotkliwe ciosy i trzymać każdego napastnika na dystans. Solidna budowa powoduje, że laska wytrzymuje spory nacisk. Wszystko to sprawa, że nie będziesz chciał wychodzić z domu bez laski obronnej marki Cold Steel.

Człowiek oparty o ścianę

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Długość [mm]939.80
EAN705442007227
Kod producenta91PBS
MarkaCold Steel
Materiał korpusuPolimerowy
Materiał rękojeściPolimer
ProducentCold Steel
Waga [g]830.64

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Laska obronna Cold Steel Irish Blackthorn Walking Stick