Laska obronna Cold Steel Dragon Walking Stick

91PDR
001001515

 Spacer po parku podpierając się laską nie musi przebiegać w klasyczny sposób. Prezentowana laska obronna to połączenie praktycznego narzędzia i elegancji. Laska Dragon Walking Stick do amerykańskiej marki Cold Steel to luźne nawiązanie do kultury oraz folkloru Chin. Na zdobionym stylu mamy motyw gadzich łusek, gdzie sama głownia ma kształt smoczej głowy. Całość wykonana jest z solidnego polipropylenu co zapobiega łatwym uszkodzeniom i zmniejsza ciężar samej laski.

  • Producent: Cold Steel
  • Kod producenta: 91PDR
  • Marka: Cold Steel
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Materiał rękojeści: Polimer
  • Kolor: Czarny
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 207,90 zł Regular Price 349,00 zł
DostępnyDostępny
001001515
Pałka teleskopowa

Laska obronna Dragon Walking Stick

Jesteś zafascynowany kulturą dalekiego wschodu ? Nie czekaj i wypróbuj laskę obronną Dragon Walking Stick w kolorze czarnym. Dzięki niej każda długa wędrówka będzie czystą przyjemnością, a niespodziewany atak na Ciebie lub Twoich bliskich skończy się porażką napastnika.   

Amerykańska firma Cold Steel, która znana jest z produkcji znakomitych noży, wykonała ten elegancki model laski z trwałego polimeru. Głowica w kształcie głowy smoka podkreśla jej azjatyckie korzenie i nadaje całości niepowtarzalnego charakteru.  

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

bezpieczeństwo

Ochrona i bezpieczeństwo w azjatyckim stylu

Jeśli dbasz o bezpieczeństwo swoje i najbliższych powinieneś zaopatrzyć się w laskę obronną marki Cold Steel. Jej ergonomiczny kształt sprawia, że pełni ona również rolę pałki, która jest idealna do ochrony osobistej. 

Bolesne ciosy zadawane laską o długości 990 mm pozwolą Ci odstraszyć każdego napastnika czyhającego na Ciebie w czasie spacerów lub drogi do domu. Odpowiedni trening umożliwi Ci również zakładanie dźwigni obezwładniających. 

Człowiek w czasie treningu

wytrzymałość

Agresywny design laski obronnej Dragon Walking Stick

Dragon Walking Stick to laska nawiązująca swym kształtem do mitycznych smoków występujących w kulturze azjatyckiej. Jej głowica ukształtowana z twardego polimeru ma kształt głowy smoka. Dzięki wielu przetłoczeniom trzymanie jej w dłoni jest niezwykle wygodne.

Korpus laski to kształtowany pod wysokim ciśnieniem polimer w kolorze czarnym. Faktura imitująca łuski smoka sprawia, że model Dragon nie wypadnie z Twojej dłoni w czasie marszu lub obrony koniecznej. 

Głowica laski obronnej w kształcie głowy smoka

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentCold Steel
Kod producenta91PDR
MarkaCold Steel
Materiał korpusuPolimerowy
Materiał rękojeściPolimer
KolorCzarny
Długość [mm]990.60
Waga [g]1020.58