Laska obronna Cold Steel City Walking Stick

91STA
001001516

Cold Steel City Stick to klasyczny rodzaj laski obronnej wykonanej z 11 warstw wytrzymałego włókna szklanego. Dzięki takiemu zabiegowi laska zyskała niesamowitą sprężystość oraz odporność na uderzenia czy złamania. Jej metalowa głowica nadaje się do zadawania ciosów, natomiast gumowa stopka zapewni stabilizację podczas opierania ciężaru ciała na lasce.

  • Kolor: Czarny
  • Długość [mm]: 960
  • EAN: 705442009139
  • Kod producenta: 91STA
  • Marka: Cold Steel
  • Materiał korpusu: Włókno szklane
Przewiń do pełnej specyfikacji
259,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001516
Pałka teleskopowa

Laska obronna Cold Steel City Walking Stick

Prezentujemy doskonałą i wytrzymałą laskę obronną marki Cold Steel. Laska ta, to niezbędny gadżet dla każdego gentlemana, który chce poczuć się elegancko, a zarazem bezpieczenie. Posłuży Ci nie tylko jako podparcie podczas spaceru, ale też jako broń do samoobrony w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia. Laska została wykonana z odpornego polimeru o dużej elastyczności oraz aluminium. Całość pokryto błyszczącym lakierem, nadając lasce eleganckiego wyglądu. Dzięki temu świetnie prezentuje się jako element garderoby.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo podczas spaceru

Sytuacja zagrażające Twojemu życiu lub zdrowiu mogą przytrafić się praktycznie wszędzie. Droga do domu z pracy, spacer wieczorową porą czy ciemne zaułki ulic stanowią doskonałe miejsca dla ukrycia się napastnika. Nikt nie chce być ofiarą takiego ataku. Dlatego zawczasu warto się odpowiednio zabezpieczyć. W sytuacji zagrożenia możesz bez problemu posłużyć się pałką jak narzędziem obrony. Zadasz nią silne i bolesne ciosy lub założysz dźwignię. Zniechęci to napastnika do kontynuowania dalszej walki i pozwoli na bezpieczne oddalenie się. 

Mężczyzna w garniturze z laską

wytrzymałość

Klasyczny design laski Cold Steel City Walking Stick

Laska obronna Walking Stick od marki Cold Steel jest wykonana z zachowaniem tradycyjnego kształtu. Model ten jest produkowany od wielu lat i zdążył zebrać liczne grono fanów. Trzonek o prostej konstrukcji z metalową głowicą jest niezwykle odporny na uderzenia i wygięcia. Jest to zasługa szerokiego zastosowania włókna szklanego złożonego z 11 warstw. Całkowita długość laski wynosi 960 mm. 

Głowica laski obronnej

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Długość [mm]960
EAN705442009139
Kod producenta91STA
MarkaCold Steel
Materiał korpusuWłókno szklane
Materiał rękojeściAluminium
ProducentCold Steel
Waga [g]445.08

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Laska obronna Cold Steel City Walking Stick