Laska obronna Cold Steel African Walking Stick

91WAS
001001518

 Laska obronna jest narzędziem, które w doskonały sposób łączy ze sobą dwie cechy - elegancję oraz praktyczność. Firma Cold Steel, tworząc swój produkt miała na uwadze bezpieczeństwo podczas codziennej drogi z domu do pracy czy spacerze po parku. Wykonano ją z wytrzymałego polimeru o sztywnej konstrukcji odpornej na uderzenia i złamania. Zadbano również o eleganckie zdobienia na całej długości laski, co sprawi, że będziesz wyróżniał się pośród tłumu. 

  • Kolor: Czarny
  • Długość [mm]: 939.80
  • Kod producenta: 91WAS
  • Marka: Cold Steel
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Materiał rękojeści: Polimer
Przewiń do pełnej specyfikacji
189,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001518
Pałka teleskopowa

Laska obronna Cold Steel African Walking Stick

Jeśli lubisz długie spacery lub wędrowanie po szlakach, a przy tym lubisz bezpieczną podróż to powinieneś wypróbować laskę African Walking Stick. Dzięki jej solidnej budowie będziesz mógł wspomagać się podczas drogi a jeśli zajdzie potrzeba, możesz nawet spróbować użyć jej w celu samoobrony. Laska swym kształtem nawiązuje do broni rdzennych afrykańskich plemion, gdzie była używana do rytuałów oraz jako oznaka władzy. 

Laska obronna African Walking Stick

bezpieczeństwo

Wsparcie w podróży i skuteczna ochrona

Laska Cold Steel African Walking Stick została wykonana z zachowaniem standardów wyznaczonych przez markę Cold Steel. Jej trzonek oraz głownia to odlew z odpornego i elastycznego polimeru. Wytrzymałość na uderzenia zapewnia trwałość na lata i gwarancja, że laska sprawdzi się w roli narzędzia do samoobrony. Przy odrobinie ćwiczeń możesz nauczyć się manipulować i walczyć laską jak prawdziwy wojownik. 

Mężczyzna z laską obronną cold steel

wytrzymałość

Afrykańskie korzenie laski obronnej Africa Walking Stick

African Walking Stick od marki Cold Steel to model, który doskonale sprawdzi się podczas spacerów po szlakach, parku czy podczas wieczornych powrotów do domu. Dzięki eleganckiej budowie masz wrażenie jakbyś dysponował towarem z najwyższej półki i tak też jest. Solidna głowica na końcu laski posiada zdobienia, które są jednocześnie elementem zapobiegającym ślizganiu się laski podczas poruszania. Wyważenie laski jest również odpowiednio dobrane tak, abyś mógł się nią posługiwać szybko i sprawnie podczas walki. 

Głowica laski obronnej

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Długość [mm]939.80
Kod producenta91WAS
MarkaCold Steel
Materiał korpusuPolimerowy
Materiał rękojeściPolimer
ProducentCold Steel
Waga [g]717.24

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Laska obronna Cold Steel African Walking Stick