Saperka Cold Steel Special Forces Spetsnaz Shovel

92SFX
001001521

Saperka to kompaktowe narzędzie łączące ze sobą cechy zarówno noża, jak i łopaty. Jest wielozadaniowym sprzętem służącym od wielu lat zwłaszcza w wojsku, a także coraz częściej wśród użytkowników cywilnych. Jej niewielkie wymiary sprawiają, że jest doskonała do drobnych pracy w ogrodzie, plenerze czy do auta w formie pomocy przy odkopywaniu. Zaostrzona głownia została wykonana z klasycznej stali narzędziowej a styl całkowicie z drewna. 

  • Długość [mm]: 760
  • EAN: 705442019213
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 92SFX
  • Marka: Cold Steel
  • Materiał rękojeści: Drewno
Przewiń do pełnej specyfikacji
149,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001521
saperka

Saperka Cold Steel Special Forces Spetsnaz Shovel

Każdy miłośnik wypraw survivalowych, powinien mieć w swoim wyposażeniu saperkę Special Forces Spetsnaz Shovel , produkowaną przez firmę Cold Steel. Będzie ona idealnym wyborem dla każdego żądnego przygód turysty. 

Nie ważne czy kopiesz w twardej ziemi, czy musisz odkopać koło zakopanego w piasku samochodu - model Special Forces da sobie radę z każdą przeszkodą, dzięki wykonaniu z połączenia stali wysokowęglowej i drewna. Zaostrzone krawędzie pozwalają ciąć i rąbać drobne gałęzie lub korzenie, a konstrukcja o dobrym wyważeniu pozwala na celne rzucanie saperką.

Saperka Cold Steel Special Forces

łatwa obsługa

Praktyczna konstrukcja saperki Special Forces Spetsnaz Shovel

Saperka Special Forces została wykonana ze stali wysokowęglowej, zahartowanej tak, aby mogła wytrzymać prace w trudnym terenie. Czarna powłoka zabezpieczająca chroni stal przed korozją oraz zapobiega przywieraniu brudu i błota. Cała krawędź została zaostrzona, przez co możliwe jest cięcie i rąbanie korzeni lub gałęzi.

Wyposażenie saperki Cold Steel w stały, drewniany trzonek zapewniło jej wytrzymałość, która przydaje się w czasie wypraw i ciężkiej pracy. Waga całej konstrukcji nieznacznie przekracza jeden kilogram.

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący niezbędny osprzęt każdego fana outdooru. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
Długość [mm]760
EAN705442019213
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta92SFX
MarkaCold Steel
Materiał rękojeściDrewno
ProducentCold Steel
Rodzaj staliStal węglowa
Waga [g]1029

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Saperka Cold Steel Special Forces Spetsnaz Shovel