Saperka Cold Steel Special Forces Spetsnaz Shovel

92SF
001001521

Saperka to kompaktowe narzędzie łączące ze sobą cechy zarówno noża, jak i łopaty. Jest wielozadaniowym sprzętem służącym od wielu lat zwłaszcza w wojsku, a także coraz częściej wśród użytkowników cywilnych. Jej niewielkie wymiary sprawiają, że jest doskonała do drobnych pracy w ogrodzie, plenerze czy do auta w formie pomocy przy odkopywaniu. Zaostrzona głownia została wykonana z klasycznej stali narzędziowej a styl całkowicie z drewna. 

  • Marka: Cold Steel
  • Materiał rękojeści: Drewno
  • Waga [g]: 728.58
  • Długość [mm]: 500.00
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 89,00 zł Regular Price 109,99 zł
Brak w magazynie
001001521
saperka

Saperka Cold Steel Special Forces Spetsnaz Shovel

Każdy miłośnik wypraw survivalowych, powinien mieć w swoim wyposażeniu saperkę Special Forces Spetsnaz Shovel , produkowaną przez firmę Cold Steel. Będzie ona idealnym wyborem dla każdego żądnego przygód turysty. 

Nie ważne czy kopiesz w twardej ziemi, czy musisz odkopać koło zakopanego w piasku samochodu - model Special Forces da sobie radę z każdą przeszkodą, dzięki wykonaniu z połączenia stali wysokowęglowej i drewna. Zaostrzone krawędzie pozwalają ciąć i rąbać drobne gałęzie lub korzenie, a konstrukcja o dobrym wyważeniu pozwala na celne rzucanie saperką.

Saperka Cold Steel Special Forces

łatwa obsługa

Praktyczna konstrukcja saperki Special Forces Spetsnaz Shovel

Saperka Special Forces została wykonana ze stali wysokowęglowej, zahartowanej tak, aby mogła wytrzymać prace w trudnym terenie. Czarna powłoka zabezpieczająca chroni stal przed korozją oraz zapobiega przywieraniu brudu i błota. Cała krawędź została zaostrzona, przez co możliwe jest cięcie i rąbanie korzeni lub gałęzi. 

Wyposażenie saperki Cold Steel w stały, drewniany trzonek zapewniło jej wytrzymałość, która przydaje się w czasie wypraw i ciężkiej pracy. Waga całej konstrukcji nie przekracza 728 gramów.

Saperka Cold Steel lifestyle

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Cold Steel
Materiał rękojeści Drewno
Waga [g] 728.58
Długość [mm] 500.00
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 92SF
Producent Cold Steel

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Saperka Cold Steel Special Forces Spetsnaz Shovel