Nóż polimerowy z głownią stałą Cold Steel FGX Jungle Dart

92FJD
001001523

Nóż polimerowy FGX Jungle Dart to niewielkie i poręczne narzędzie, które powinno stać się niezbędnym elementem każdego fana survivalu czy bushcraftu. Dzięki zastosowaniu polimerowego wykonania z użyciem Kray-Ex'u będzie on odporny na ścieranie, wyginanie, korozję czy niekorzystne warunki atmosferyczne. Jego niewielkie rozmiary i waga będą wielką zaletą w sytuacji, gdy nasze oporządzenie będzie sporych rozmiarów. Z nożyka można tworzyć improwizowane włócznie czy rzutki.

  • Kolor: Czarny
  • Długość [mm]: 206.37
  • Długość ostrza [mm]: 95.25
  • EAN: 705442005681
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
Przewiń do pełnej specyfikacji
35,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001523
Nóż

Nóż polimerowy z głownią stałą FGX Jungle Dart

Przedstawiamy nóż polimerowy z głownią stałą FGX Jungle Dart opracowany w USA przez firmę Cold Steel. Ta niewielka rzutka to lekki nóż do treningu, który zbudowano z nowoczesnych materiałów. Jego smukła sylwetka, powstała z odpornego na warunki atmosferyczne kompozytu zwanego Griv-Ex oraz polimeru Kray-Ex w kolorze czarnym.

Możesz mieć pewność, że ten znakomicie wyważony nóż nie zawiedzie Cię w upale czy na mrozie, a zainstalowane w rękojeści stalowe kółko, pozwoli Ci zabezpieczyć go opcjonalną linką lub smyczą.

Nóż polimerowy z głownią stałą FGX Jungle Dart

bezpieczeństwo

Smukły kształt noża FGX Jungle Dart

FGX Jungle Dart to znakomity nóż z serii narzędzi niemagnetycznych produkowanych przez firmę Cold Steel. Ostrze w kształcie sztyletu ma bardzo ostry czubek oraz delikatnie wyprowadzone krawędzie tnące. Materiał Grive-Ex w kolorze czarnym, będący kompozytem składającym się z włókien szklanych i nylonu został utwardzony światłem UV i temperaturą. Dzięki temu jest niezwykle wytrzymały i ma potwierdzone właściwości niemagnetyczne.

Głownia płynnie przechodzi w delikatnie wyprofilowaną rękojeść. Wykonano ją z czarnego polimeru, kształtowanego pod wysokim ciśnieniem. Chropowata powierzchnia zapewni Ci stabilny chwyt w czasie pracy z tym specyficznie wykonanym nożem.

Nóż Cold Steel na tle skały

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Długość [mm]206.37
Długość ostrza [mm]95.25
EAN705442005681
Gwarancja24 miesiące
Klips do noszeniaNie
Kod producenta92FJD
Kolor ostrzaCzarny
MarkaCold Steel
Materiał rękojeściKray-Ex
ProducentCold Steel
Profil głowniDagger
Rodzaj głowniStała
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliGriv-Ex
Waga [g]19.84

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż polimerowy z głownią stałą Cold Steel FGX Jungle Dart