Nóż polimerowy z głownią stałą Cold Steel FGX Push Blade I

92FPA
001001525

Prezentujemy jeden z flagowych modeli noży będących w produkcji przez amerykańską markę Cold Steel. FGX Push Blade cechuje się całkowicie polimerowym wykonaniem, z użyciem materiału Griv-Ex.  Jego wytrzymałość jest na tyle duża, że bez problemu wytrzymuje naprężenia, wysoką temperaturę czy promienie UV. Dodatkowym atutem jest niska waga. Nożyk świetnie sprawdzi się w roli części ekwipunku EDC.

  • Długość [mm]: 158.75
  • Długość ostrza [mm]: 165.10
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Klips do noszenia: Nie
  • Kod producenta: 92FPA
  • Kolor: Czarny
Przewiń do pełnej specyfikacji
49,00 zł
Produkt dostępny
001001525
Noże

Nóż polimerowy z głownią stałą FGX Push Blade 

Seria specjalistycznych narzędzi niemagnetycznych od firmy Cold Steel obejmuj wiele interesujących noży. Jednym z nich jest nóż polimerowy z głownią stałą FGX Push Blade. Ten smukły i poręczny model został wykonany z odpornego na warunki atmosferyczne kompozytu zwanego Griv-Ex oraz polimeru Kray-Ex

Dzięki zaawansowanym procesom produkcyjnym udało się stworzyć niezwykle lekki nóż przeznaczony do zadań specjalnych. Jego zalety doceni każdy, kto musi pracować w ekstremalnych warunkach. Zainstalowane w rękojeści stalowe kółko, pozwoli Ci zabezpieczyć nóż opcjonalną linką.

Nóż polimerowy z głownią stałą FGX Push Blade

bezpieczeństwo

Smukłe ostrze noża FGX Push Blade 

FGX Push Blade jest nożem do zadań specjalnych, którego budowa odróżnia go od innych narzędzi tego typu. Ostrze o kształcie sztyletu ma bardzo ostry czubek oraz delikatnie wyprowadzone krawędzie tnące. Materiał Grive-Ex będący kompozytem składającym się z włókien szklanych i nylonu został utwardzony światłem UV i temperaturą. Dzięki temu jest niezwykle wytrzymały i posiada właściwości niemagnetyczne. Wszystko to sprawia to, że jest również niewrażliwy na niskie oraz wysokie temperatury, wodę i wilgoć. 

Rękojeść noża ma charakterystyczny kształt. Wykonano ją z czarnego polimeru kształtowanego pod wysokim ciśnieniem. Chropowata powierzchnia zapewni Ci stabilny chwyt w czasie pracy z tym specyficznie wykonanym nożem.

Nóż Cold Steel na tle maskowania

Specyfikacja

Więcej informacji
Długość [mm] 158.75
Długość ostrza [mm] 165.10
Gwarancja 24 miesiące
Klips do noszenia Nie
Kod producenta 92FPA
Kolor Czarny
Kolor ostrza Czarny
Marka Cold Steel
Materiał rękojeści Kray-Ex
Producent Cold Steel
Profil głowni Dagger
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Griv-Ex
Waga [g] 45.35

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż polimerowy z głownią stałą Cold Steel FGX Push Blade I
Polecane produkty: