Nóż polimerowy z głownią stałą Cold Steel FGX Push Blade II

92FPB
001001526

Nóż FGX Push Blade II to jeden z flagowych produktów amerykańskiej marki Cold Steel. Należy on do serii noży Nightshade będących serią produktów całkowicie wykonanych z polimeru o nazwie Griv-Ex. Dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego w miejscu stali, udało się uzyskać narzędzie o wysokiej odporności na ścieranie, korozję czy działanie światła UV. Kolejną zaletą jest zmniejszenie wagi nożyka, dzięki czemu idealnie nada się on na wyposażenie ekwipunku EDC.

  • Marka: Cold Steel
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Materiał rękojeści: Kray-Ex
  • Kolor: Czarny
Przewiń do pełnej specyfikacji
39,99 zł
Produkt dostępny
001001526
Pałka teleskopowa

Nóż polimerowy z głownią stałą FGX Push Blade II

Szukasz niewielkiego noża charakteryzującego się wyjątkową budową? Wypróbuj nóż polimerowy z głownią stałą FGX Push Blade II, należący do serii specjalistycznych narzędzi niemagnetycznych od firmy Cold Steel. Ten smukły, poręczny i zaskakująco lekki model został wykonany z odpornego na warunki atmosferyczne kompozytu zwanego Griv-Ex oraz polimeru Kray-Ex w kolorze czarnym.

Dzięki wielu testom udało się stworzyć wyjątkowy nóż przeznaczony do zadań specjalnych. Jego zalety doceni każdy, kto musi pracować w ekstremalnych warunkach. Możesz mieć pewność, że nóż nie zawiedzie Cię w upale czy na mrozie, a zainstalowane w rękojeści stalowe kółko, pozwoli Ci zabezpieczyć go opcjonalną linką.

Nóż polimerowy z głownią stałą FGX Push Blade II

bezpieczeństwo

Nietypowe wykonanie noża FGX Push Blade 

FGX Push Blade II jest małym nożem o specyficznej budowie. Ostrze w kształcie sztyletu ma bardzo ostry czubek oraz delikatnie wyprowadzone krawędzie tnące. Materiał Grive-Ex w kolorze czarnym, będący kompozytem składającym się z włókien szklanych i nylonu został utwardzony światłem UV i temperaturą. Dzięki temu jest niezwykle wytrzymały i ma potwierdzone właściwości niemagnetyczne.

Rękojeść noża ma charakterystyczny kształt. Wykonano ją z czarnego polimeru kształtowanego pod wysokim ciśnieniem. Chropowata powierzchnia zapewni Ci stabilny chwyt w czasie pracy z tym specyficznie wykonanym nożem. Wszystko to sprawia to, że jest również niewrażliwy na niskie oraz wysokie temperatury, wodę i wilgoć. 

Nóż Cold Steel na tle maskowania

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Cold Steel
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Kolor ostrza Czarny
Materiał rękojeści Kray-Ex
Kolor Czarny
Klips do noszenia Nie
Waga [g] 31.18
Długość [mm] 127.00
Długość ostrza [mm] 57.15
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 92FPB
Producent Cold Steel
Profil głowni Dagger

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nóż polimerowy z głownią stałą Cold Steel FGX Push Blade II
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.