Nóż polimerowy z głownią stałą Cold Steel FGX Ring Dagger

92FR
001001527

FGX Ring Dagger to niewielki polimerowy nożyk stworzony przez amerykańską markę Cold Steel. Nóż posiada kształt sztyletu, jego głownia jest ząbkowana, a całość została wykonana wyłącznie z polimerów o nazwie Kray-Ex i Griv-Ex. Cechują się one dużą odpornością na ścieranie oraz odkształcenia. Ze względu na niewielkie wymiary i wagę, nożyk idealnie nadaje się do skrytego noszenia w torebce czy kieszeni.

  • Producent: Cold Steel
  • Kod producenta: 92FR
  • Marka: Cold Steel
  • Rodzaj ostrza: Ząbkowane (serrated)
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Profil głowni: Dagger
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 28,90 zł Regular Price 44,99 zł
DostępnyDostępny
001001527
Noże

Nóż polimerowy z głownią stałą FGX Ring Dagger

Smukły, wytrzymały i nowoczesny - to słowa, które najlepiej opisują nóż z głownią stała FGX Ring Dagger od firmy Cold Steel. Należy on do serii specjalistyczny noży niemagnetycznych opracowanych przez amerykańskiego producenta znanego na całym świecie. 

Dzięki wielu testom udało się stworzyć wyjątkowy nóż przeznaczony do zadań specjalnych. Ma ona ząbkowane ostrze typu Dagger i wygodną rękojeść. Wykonano go z odpornego na warunki atmosferyczne kompozytu zwanego Griv-Ex oraz polimeru Kray-Ex w kolorze czarnym.  Jego budowa sprawia, że nie zawiedzie Cię niezależnie od warunków, w jakich będziesz musiał pracować.

Nóż polimerowy z głownią stałą FGX Ring Dagger

bezpieczeństwo

Nietypowe wykonanie noża FGX Ring Dagger 

Model FGX Ring Dagger posiada ostrze typu Dagger. Dzięki ząbkowanej powierzchni tnącej, która została wstępnie wyprowadzona, oraz ostremu czubkowi, przebijanie materiałów o różnej strukturze nie sprawi Ci problemów. Materiał Grive-Ex w kolorze czarnym, będący kompozytem składającym się z włókien szklanych i nylonu został utwardzony światłem UV i temperaturą. Dzięki temu jest niezwykle wytrzymały i ma potwierdzone właściwości niemagnetyczne.

Rękojeść noża jest wąska i smukła. Wykonano ją z polimeru w kolorze czarnym, który jest przyjemny w dotyku. Chropowata powierzchnia zapewni Ci stabilny chwyt w czasie pracy z tym specyficznie wykonanym nożem.

Nóż Cold Steel na tle maskowania

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentCold Steel
Kod producenta92FR
MarkaCold Steel
Rodzaj ostrzaZąbkowane (serrated)
Rodzaj głowniStała
Profil głowniDagger
Długość ostrza [mm]88.90
Rodzaj staliGriv-Ex
Klips do noszeniaNie
Materiał rękojeściKray-Ex
KolorCzarny
Kolor ostrzaCzarny
Długość [mm]234.95
Waga [g]56.69
EAN705442018469
Gwarancja24 miesiące