Bumerang Cold Steel Boomerang

92BRGB
001001544
Bumerang jest narzędziem od lat używanym przez rdzenne plemiona na całym świecie zarówno w celach obrzędowych, jak i do polowań.  Nasz bumerang został wykonany przez firmę Cold Steel przy użyciu najnowocześniejszym dostępnym materiale jak polimer. Na konstrukcje zostały naniesione specjalna metodą charakterystyczne wizerunki przypominające słoje drewna. Ten bumerang  jest typem niepowracającym, dlatego sprawdzi się doskonale jako narzędzie treningowe w rzucie do celu.
  • Kolor: Czarny
  • Materiał wykonania: Polimerowy
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 711.20
  • Marka: Cold Steel
  • Waga [g]: 343.02
Przewiń do pełnej specyfikacji
109,00 zł
Cel

Bumerang Cold Steel Boomerang

Boomerang jest klasycznym narzędziem do zabawy znanym na całym świecie. Pochodzi on z Australii gdzie był używany przez rdzennych mieszkańców do polowania i jako instrument obrzędowy. Swój charakterystyczny kształt zawdzięcza aerodynamicznej konstrukcji, dzięki której jego zasięg może dochodzić nawet do 150 metrów! Prezentowany przez nas Boomerang marki Cold Steel jest typem bumerangu niepowracającego i służy głównie do obrony osobistej 

Boomerang Cold Steel

wytrzymałość

Wszechstronność w zastosowaniu

Boomerang Cold Steel jest wykonany z eleganckiego materiału swym wyglądem przypominającego nieco fakturę ciemnego drewna. Jego rdzeń jest polimerowy a dzięki chropowatej fakturze doskonale leży w dłoni. Nasz bumerang może idealnie sprawdzić się jako narzędzie treningowe - w formie rzutki, jako trening dla koordynacji oka z ręką czy też w ramach treningu mięśni. W sytuacji zagrożenia życia może również posłużyć jako narzędzie do samoobrony. Dzięki wysokiej jakości wykonania narzędzia posłuży ono wiele lat.

Chłopka rzuca boomerang 

 

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Cold Steel
Kod producenta 92BRGB
Kolor Czarny
Materiał wykonania Polimerowy
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 711.20
Marka Cold Steel
Waga [g] 343.02

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bumerang Cold Steel Boomerang
Twoja ocena