Bumerang Cold Steel Boomerang

92BRGB
001001544

Wykorzystaj możliwości, jakie daje Ci Bumerang Cold Steel Boomerang. Jego solidna konstrukcja sprawia, że każdy rzut trafi do celu, który sam wybierzesz. Doskonale sprawdzi się podczas treningu, a w sytuacji zagrożenia może pomóc Ci wyjść cało z potyczki.

  • Kolor: Czarny
  • Długość [mm]: 711.20
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 92BRGB
  • Marka: Cold Steel
  • Materiał wykonania: Polimerowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
109,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001544
Cel

Bumerang Cold Steel Boomerang

Chcesz poczuć emocję? Szukasz alternatywy dla klasycznych rozwiązań? Wypróbuj Cold Steel Boomerang zaprojektowany przez jednego z najbardziej znanych, producentów narzędzi outdoorowych i obronnych w Ameryce.

Jego kształt nawiązuje do modeli używanych od wieków przez rdzennych mieszkańców Australii. Jednak dostępność nowoczesnych materiałów i wieloletnie doświadczeni producenta sprawiło, że do jego stworzenia wykorzystano solidny i trwały polimer. Prezentowany model nie wraca po rzucie, dlatego sprawdzi się w czasie treningów celności, a przypadku nagłego ataku możesz wykorzystać go do obrony osobistej.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wytrzymałość

Wszechstronne zastosowania – solidna budowa modelu Cold Steel Bumerang

Klasyczne bumerangi najczęściej wykonywano z drewna, a ich waga różniła się w zależności od przeznaczenia. Model Cold Steel Bumerang wykonano w całości z nowoczesnego polimeru, którego chropowata struktura przypomina drewno. Dzięki temu całość waży 343 gramy.

Odpowiednio dobrany profil sprawia, że bumerang w locie wpada w ruch wirowy, trafiając cel z dużą siłą. Ułatwi Ci to celne rzuty do improwizowanych celów i tarcz. W sytuacji zagrożenie może również posłużyć do obrony osobistej. Celny cios zadany w odpowiednie miejsce, na pewno ostudzi zapał, agresywnego napastnika. Długość dochodząca do 711 mm sprawia, że możesz wykorzystać go do zakładania dźwigni obezwładniających.

Chłopka rzuca boomerang 

 

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Długość [mm]711.20
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta92BRGB
MarkaCold Steel
Materiał wykonaniaPolimerowy
ProducentCold Steel
Waga [g]343.02

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Bumerang Cold Steel Boomerang