Włócznia Assegai with Long Shaft

95FS
001001545

Prezentujemy klasyczną włócznię stworzoną przez uznaną na całym świecie markę Cold Steel. Jest to współczesna replika tradycyjnej włóczni używanej do polowań na zwierzynę z przełomu XVII i XVIII wieku. Grot włóczni został wykonany ze stali kutej na zimno SK-5. Drzewiec włóczni to drewno jesionowe. Włócznia doskonale nada się do treningu oraz jako elegancka ozdoba.

  • Kolor: Brązowy
  • Długość [mm]: 2004
  • EAN: 705442012344
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 95FS
  • Kolor ostrza: Czarny
Przewiń do pełnej specyfikacji
344,99 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001545
noze

Włócznia Assegai with Long Shaft

Włócznia Assegai with Shaft to połączenie najnowszych technologii i klasycznego kształtu znanego z włóczni używanych od wieków do polowań w całej Afryce. Za tak udane połączenie tradycji z nowoczesnością odpowiada amerykańska firma Cold Steel. 

Model Assegai ma ostrze wykonane z hartowanej stali SK-5, która jest twarda i bez trudu wytrzymuje silne uderzenia. Jest ono osadzone na jesionowym drzewcu, przez co włócznią możesz rzucać na spore odległości. Będzie to znakomite rozwiązanie dla każdego, kto chce trenować swoją celność.

Włócznia Assegai with Long Shaft od Cold Steel

wytrzymałość

Poczuj radość z treningu z włócznią Assegai

Solidne ostrze to podstawowe kryterium wyboru odpowiedniej włóczni. Nie chcesz przecież, aby pierwszy trening zakończył się klęską? Model Cold Steel Assegai posiada głownię wykonaną ze stali SK5. Jest to narzędziowa stal wysokowęglowa, charakteryzująca się odpornością na wykruszenia i pęknięcia. Wymaga jednak odpowiedniego zabezpieczenia antykorozyjnego. Właśnie dlatego pokryto ją specjalną powłoką w kolorze czarnym.

Rękojeść włóczni została wykonana z drewna jesionu amerykańskiego, który został precyzyjnie wykończony. Odpowiednia długość zapewnia całej konstrukcji stabilny tor lotu.

Włócznia wbita w deskę

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorBrązowy
Długość [mm]2004
EAN705442012344
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta95FS
Kolor ostrzaCzarny
Materiał rękojeściJesion amerykański
PochwaPolimerowa
ProducentCold Steel
Rodzaj staliSK5
Waga [g]362

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Włócznia Assegai with Long Shaft