Włócznia Samburu Spear

95SB
001001546

Prezentujemy nowoczesną włócznię o modułowej konstrukcji, wyprodukowaną przez amerykańską markę Cold Steel. Włócznia jest klasycznym narzędziem używanym od wieków do polowań oraz walki. Teraz także i Ty możesz poczuć się jak prawdziwy łowca. Włócznia Samburu została wykonana z dwóch rodzajów materiałów - polimeru oraz metalu. Jej trzon składa się z 3 elementów łączonych ze sobą. Włócznia doskonale nadaje się do ćwiczeń w rzucie do celu oraz jako eleganacka ozdoba.

  • Kolor: Czarny
  • Materiał rękojeści: Stal
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 2133.60
  • Dołączone akcesoria: Pochwa wykonana z polimeru
Przewiń do pełnej specyfikacji
344,99 zł
noze

Włócznia Cold Steel Samburu Spear

Włócznia Samburu Spear to połączenie metalu oraz wytrzymałego na naprężenia polimeru. Amerykańska firma Cold Steel zastosowała tutaj klasyczny kształtu włóczni używanej do walk czy polowań przez Afrykańskie plemię nomadów. Dzięki zastosowaniu solidnej stali nierdzewnej oraz polimeru włócznia stał się lekkim i niesamowicie łatwym w manipulacji narzędziem.

Włócznia Samburu jest złożoną z segmentów, które dostajesz w zestawie i możesz dowolnie łączyć, tym samym tworząc różnorodne odmiany jednego narzędzia - w zależności od swoich potrzeb. 

 

Włocznia Samburu od Cold Steel

wytrzymałość

Idealne narzędzie do ćwiczeń

Solidne ostrze to podstawowe kryterium wyboru odpowiedniej włóczni. Model Cold Steel Samburu posiada 2 wersje ostrza - o dużej i małej średnicy. Dodatkowo możesz przedłużyć włócznie dostosowując ją do swoich preferencji. Jeśli uznasz, że będzie Ci potrzebne dłuższe narzędzie - nic prostszego. Wystarczy, że dołączysz dodatkowy element wydłużający by stworzyć prawdzie narzędzie, jakim walczyły pierwotne plemiona.

Włócznia Samburu Spear świetnie nadaj się do ćwiczeń w rzutach do celu. Do włóczni dołączona jest polimerowa kabura z zapięciem.

Pokrowiec do włóczni Samburu Spear

Specyfikacja

Więcej informacji
Kolor Czarny
Materiał rękojeści Stal
Producent Cold Steel
Kod producenta 95SB
Kolor ostrza Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 2133.60
Dołączone akcesoria Pochwa wykonana z polimeru
Pochwa Polimerowa
Waga [g] 90.00
Rodzaj stali 1055

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Włócznia Samburu Spear