Pejcz 42" Sjambok

95SMB
001001548

Chcesz urozmaicić swój trening? Wypróbuj Pejcz 42'' Sjambok zaprojektowany przez amerykańską firmę Cold Steel. Jego smukła konstrukcja powstała z syntetycznych polimerów, które są odporne na uderzenia. Dzięki niemu obronisz siebie i swoich bliski oraz wprowadzisz trening na wyższy poziom.

  • Producent: Cold Steel
  • Kod producenta: 95SMB
  • Marka: Cold Steel
  • Materiał korpusu: Metalowo - polimerowy
  • Materiał rękojeści: Kray-Ex
  • Kolor: Czarny
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 119,00 zł Regular Price 199,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001548
Pejcz sjambok 24 cale

Pejcz 42'' Sjambok

Jeśli dużo trenujesz i fascynują Cię rozmaite sztuki walki, a zwłaszcza te z wykorzystaniem broni białej to Pejcz 42 cale Sjambok będzie dobrym wyborem. Jest to pejcz typu elastycznego i został wyprodukowany przez amerykańską markę Cold Steel. Marka ta od lat zajmuje się produkcją doskonałej jakości broni białej oraz narzędzi survivalowych. Pejcz jest wykonany z syntetycznych materiałów o dużej odporności na wyginanie i łamanie. Rękojeść wraz z chwytem wykonano ze specjalnego materiału, jakim jest Kray-Ex. Dodatkowo buława na końcu zapobiega wyślizgnięciu się pejcza podczas wykonywania zamachnieć. Linka zamocowana na chwycie dodatkowo zwiększa przyczepność. 

Pejcz 24 cale Sjambok Cold Steel

wytrzymałość

Klasyczna i smukła konstrukcja

Typowe pejcze w swojej pierwotnej formie były i nadal są używane na całym świecie. Mają zastosowanie w różnych celach - od samoobrony po dyscypliny sportowe. Dzięki smukłej konstrukcji modelu Sjambok 42 cale i długości wynoszącej 1066 jest to jeden z najdłuższych na rynku pejczy do samoobrony. Element odpowiedzialny za uderzenia jest bardzo elastyczny i przy odpowiednim zamachnięciu się rozwija dużą prędkość co przekłada się na bolesne uderzenia. 

Pejcz 24 cale Cold Steel Sjambok

wytrzymałość

Samoobrona i trening z pejczem 42" Sjambok

Pejcz Sjambok 42 cale nadaje się do różnych zastosowań. Możesz za jego pomocą szkolić się we wschodnich sztukach walki, używać go jako bicza, trenować zwierzęta czy nauczyć się dynamicznych i widowiskowych ruchów. W sytuacji kiedy będziesz zmuszony do samoobrony jego lekka konstrukcja pozwoli na błyskawiczne wyciągnięcie. Możesz również cały czas doskonalić władanie pejczem i nauczyć się zakładać dźwignie bądź zadawać precyzyjniejsze ciosy. 

Trening sztuk walki

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentCold Steel
Kod producenta95SMB
MarkaCold Steel
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Materiał rękojeściKray-Ex
KolorCzarny
Długość [mm]1372
Waga [g]403
EAN705442005957