Kolimator Delta Optical MiniDot

DO-2300
001001623

Prezentujemy niewielki kolimator o wszechstronnym zastosowaniu. Dzięki niemu twój trening strzelecki lub rozgrywka ASG stanie się o wiele dynamiczniejsza i prostsza. Kolimator posiada automatyczną regulację jasności oraz regulację rozmiarów kropki.

  • Marka: DeltaOptical
  • Kolor: Czarny
  • Waga [g]: 46.00
  • Dodatkowe informacje: Śruby imbusowe do mocowania, Gumowa zakrywka, Klucz imbusowy, Śrubokręt płaski, Skala do regulacji punktu celowniczego, Bateria CR2032, Ściereczka, Instrukcja w języku polskim i angielskim, Gwarancja
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kolor znaku celowniczego: Czerwony
Przewiń do pełnej specyfikacji
329,99 zł
kolimator

Celownik kolimatorowy Delta Optical MiniDot

Kolimator Delta Optical MiniDot to optoelektroniczne urządzenie celownicze, które działa na zasadzie kolimacji wiązki światła w jednym punkcie. Celownik taki świetnie nadaje się do dynamicznego celowania na krótkie i średnie dystanse. Jego niewątpliwą zaletą nad standardowymi przyrządami celowniczymi jest łatwość, z jaką możemy namierzyć cel. Dzięki temu możemy z ogromną szybkością składać się do strzału lub przełączać się między kolejnymi celami. 

Prezentowany celownik jest jednym z najmniejszych celowników dostępnych obecnie na rynku.

Celownik kolimatorowy Delta Optical MiniDot

celownik

Automatyczna regulacja jasności

Celownik Delta Optical MiniDot posiada automatyczną regulację jasności, zależną od natężenia światła słonecznego. Dodatkowo wysoka precyzja punktu celowniczego ustawionego domyślnie na około 50 metrów sprawdzi się w trakcie szybkich walka na niewielkim dystansie. Z tego powoduj celownik jest polecany do replik strzelb ASG czy wiatrówek karabinków. 

Mężczyzna z przymocowanym do broni kolimatorem

Kompaktowe wymiary

Niewielka waga i rozmiar celownika jest jego wielkim atutem. Nie będzie on zawadzał o elementy wyposażenia i świetnie wpasowuje się w linie broni, do której jest podpięty. Metalowa konstrukcja jest też odporna na lżejsze uderzenia.

Delta Optical MiniDot posiada mocowanie regulowane, pasujące też na szyny Weaver'a w standardzie 22 mm. W zestawie z kolimatorem jest nakładka zabezpieczająca, ściereczka do optyki, bateria CR2032, instrukcja w języku polskim, klucz imbusowy do montażu oraz urządzenie do regulacji punktu celowniczego.

Celownik kolimatorowy Delta Optical MiniDot

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka DeltaOptical
Kolor Czarny
Waga [g] 46.00
Dodatkowe informacje Śruby imbusowe do mocowania, Gumowa zakrywka, Klucz imbusowy, Śrubokręt płaski, Skala do regulacji punktu celowniczego, Bateria CR2032, Ściereczka, Instrukcja w języku polskim i angielskim, Gwarancja
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta DO-2300
Kolor znaku celowniczego Czerwony
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Producent Delta Optical
Typ kolimatora Zamknięty
Typ montażu Zintegrowany
Wielkość plamki [MOA] 3.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kolimator Delta Optical MiniDot
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.