Kolimator Delta Optical MultiDot HD 36

DO-2323
001001624

Kolimator to doskonałe, a zarazem niewielkie urządzenie w znakomity sposób zastępujące klasyczne mechaniczne przyrządy celownicze jak muszka czy szczerbinka. Wykorzystują one zjawisko kolimacji światła do wyświetlania plamki celowniczej. Dzięki temu nadają się do dynamicznego strzelania na bliskich i średnich dystansach.

  • Marka: DeltaOptical
  • Kolor: Czarny
  • Waga [g]: 245.00
  • Dodatkowe informacje: 2 osłonki na okular i obiektyw, Bateria CR2032 3V, instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kolor znaku celowniczego: Czerwony
Przewiń do pełnej specyfikacji
789,99 zł
kolimator

Celownik kolimatorowy Delta Optical MultiDot HD 36

Kolimator Delta Optical MultiDot HD 36 to typ celownika optoelektronicznego o budowie zamkniętej. Celowniki tego typu doskonale nadają się do wszelkiej broni wyposażonej w uniwersalne szyny montażowe i strzelającej na małe i średnie dystanse. Zwiększa on celność oddawanych strzałów dzięki szerokiemu polu widzenia i braku konieczności zgrywania ze sobą tradycyjnych mechanicznych przyrządów celowniczych. Dzięki temu doskonale nadaje się do dynamicznego strzelania np. w budynkach. 

Sprawdź, jak Celownik kolimatorowy Delta Optical MultiDot HD 36 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
celownik

Zmienna wielkość punktu 

Celownik posiada zielony znak celowniczy wraz z regulowaniem jasności oraz wielkości kropki o 4 rozmiarach - 2,4,6, jak i 8 MOA.  Możesz również regulować natężenie plamki w 11 stopniowej skali. Średnica obiektywu kolimatora wynosi 36 mm. Dzięki temu możesz w łatwy sposób za pomocą przycisków regulacyjnych dobrać parametry kropki do swoich osobistych preferencji. 

Model cechuje łatwość w obsłudze i solidne wykonanie, na które składa się metalowo -polimerowy szkielet oraz osłonięte soczewki z filtrami przeciwodbiciowymi zapobiegającymi refleksom świetlnym. W zestawie z kolimatorem otrzymujesz 2 nakręcane osłonki na okular i obiektyw, baterię CR2032 3V, instrukcję obsługi oraz gwarancję. 

strzelba z kolimatorem

wydajność

Wszechstronne zastosowanie

Celownik znakomicie sprawdzi się jako akcesorium do borni ostrej, replik ASG, jak i wiatrówek w tym głównie pistoletów, pistoletów maszynowych i karabinków wyposażonych w szynę montażową 22 mm. Dzięki niemu celowanie stanie się o wiele łatwiejsze i dynamiczniejsze. 

Delta Optical MultiDot HD 36 jest przeznaczony standardowo do montażu na szynę 22 mm Weaver'a. Istnieje możliwość dokupienia przejściówki na szynę 11 mm.

Celownik kolimatorowy Delta Optical MultiDot HD 36

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka DeltaOptical
Kolor Czarny
Waga [g] 245.00
Dodatkowe informacje 2 osłonki na okular i obiektyw, Bateria CR2032 3V, instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta DO-2323
Kolor znaku celowniczego Czerwony
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Producent Delta Optical
Rodzaj zasilania CR2032
Typ kolimatora Zamknięty
Typ montażu Zintegrowany
Wielkość plamki [MOA] 8.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kolimator Delta Optical MultiDot HD 36
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.