Kolimator Delta Optical MultiDot HD 36

DO-2323
001001624

Kolimator to doskonałe, a zarazem niewielkie urządzenie w znakomity sposób zastępujące klasyczne mechaniczne przyrządy celownicze jak muszka czy szczerbinka. Wykorzystują one zjawisko kolimacji światła do wyświetlania plamki celowniczej. Dzięki temu nadają się do dynamicznego strzelania na bliskich i średnich dystansach.

  • Kolor: Czarny
  • Dodatkowe informacje: 2 osłonki na okular i obiektyw, Bateria CR2032 3V, instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: DO-2323
  • Kolor znaku celowniczego: Czerwony
  • Marka: Delta Optical
Przewiń do pełnej specyfikacji
899,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001624
kolimator

Celownik kolimatorowy Delta Optical MultiDot HD 36

Kolimator Delta Optical MultiDot HD 36 to typ celownika optoelektronicznego o budowie zamkniętej. Celowniki tego typu doskonale nadają się do wszelkiej broni wyposażonej w uniwersalne szyny montażowe i strzelającej na małe i średnie dystanse. Zwiększa on celność oddawanych strzałów dzięki szerokiemu polu widzenia i braku konieczności zgrywania ze sobą tradycyjnych mechanicznych przyrządów celowniczych. Dzięki temu doskonale nadaje się do dynamicznego strzelania np. w budynkach. 

Sprawdź, jak Celownik kolimatorowy Delta Optical MultiDot HD 36 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
celownik

Zmienna wielkość punktu 

Celownik posiada zielony znak celowniczy wraz z regulowaniem jasności oraz wielkości kropki o 4 rozmiarach - 2,4,6, jak i 8 MOA.  Możesz również regulować natężenie plamki w 11 stopniowej skali. Średnica obiektywu kolimatora wynosi 36 mm. Dzięki temu możesz w łatwy sposób za pomocą przycisków regulacyjnych dobrać parametry kropki do swoich osobistych preferencji. 

Model cechuje łatwość w obsłudze i solidne wykonanie, na które składa się metalowo -polimerowy szkielet oraz osłonięte soczewki z filtrami przeciwodbiciowymi zapobiegającymi refleksom świetlnym. W zestawie z kolimatorem otrzymujesz 2 nakręcane osłonki na okular i obiektyw, baterię CR2032 3V, instrukcję obsługi oraz gwarancję. 

strzelba z kolimatorem

wydajność

Wszechstronne zastosowanie

Celownik znakomicie sprawdzi się jako akcesorium do borni ostrej, replik ASG, jak i wiatrówek w tym głównie pistoletów, pistoletów maszynowych i karabinków wyposażonych w szynę montażową 22 mm. Dzięki niemu celowanie stanie się o wiele łatwiejsze i dynamiczniejsze. 

Delta Optical MultiDot HD 36 jest przeznaczony standardowo do montażu na szynę 22 mm Weaver'a. Istnieje możliwość dokupienia przejściówki na szynę 11 mm.

Celownik kolimatorowy Delta Optical MultiDot HD 36

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Dodatkowe informacje2 osłonki na okular i obiektyw, Bateria CR2032 3V, instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaDO-2323
Kolor znaku celowniczegoCzerwony
MarkaDelta Optical
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
ProducentDelta Optical
Rodzaj zasilaniaCR2032
Typ kolimatoraZamknięty
Typ montażuZintegrowany
Waga [g]245
Wielkość plamki [MOA]8

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kolimator Delta Optical MultiDot HD 36