Lornetka Delta Optical Discovery 10-22x50 zoom

DO-1204
001001625

Jeśli jesteś wielbicielem przyrody lub turystą, który uwielbia prowadzić obserwacje otaczającego świata to lornetka Discovery 10-22x50 będzie znakomitym rozwiązaniem. Duże przybliżenie i solidne szkła zapewnią Ci komfortowe używanie a dzięki załączonemu pokrowcu zabierzesz swoją lornetkę wszędzie tam gdzie będzie potrzebna.

  • Marka: DeltaOptical
  • Kolor: Czarno - zielony
  • Waga [g]: 868.00
  • Dołączone akcesoria: Pokrowiec, pas nośny, ściereczka, osłonki na okular i obiektyw, instrukcja PL, karta gwarancyjna
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Jasność względna: 25.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
348,99 zł

Lornetka Delta Optical Discovery 10-22x50

Jeśli lubisz obserwować z bliska przyrodę lub po prostu pasjonuje Cię astronomia i poszukujesz dobrego narzędzia do obserwacji, to z pewnością zainteresuje Cię lornetka Delta Optical Discovery 10-22x50. Discovery to specjalna seria lornetek o uniwersalnym zastosowaniu. 

Discovery 10-22x50 to duża i masywna lornetka zbudowana z aluminium uzupełnionego gumowaniem o chropowatej fakturze. Lornetka posiada powłoki antyrefleksyjne MC oraz możliwość regulacji, przez co będziesz mógł dostosować ją do własnych potrzeb. Znajdujący się w zestawie pokrowiec oraz osłony na okular i obiektyw skutecznie zabezpieczą lornetkę w trakcie transportu, a dzięki paskowi będziesz mógł przenosić ją na szyi. Ponadto, w zestawie otrzymasz instrukcję obsługi w języku polskim, oraz kartę gwarancyjną.

Sprawdź, jak Lornetka Delta Optical Discovery 10-22x50 zoom wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Doskonałe pole widzenia

Discovery 10-22x50 posiada zoom, dzięki któremu możesz płynnie regulować powiększenie w zakresach od 10x do 22x.  Duża uniwersalność modelu polega na możlwiości obserwacji zarówno bliskich jak i dalszych obiektów z jednakową szczegółowością. 

Lornetka świetnie sprawdzi się dla osób parających się bushcraftem czy też survivalem. Mogą z niej również korzystać spotterzy czy turyści.

Mężczyzna obserwujący las

regulacja

Akcesoria dodatkowe

Lornetki Delta Optical to nowoczesny styl i wzornictwo opracowane w Polsce i dopasowane do twoich potrzeb. W zestawie z lornetką otrzymujesz solidny pokrowiec zapinany na rzep, pas nośny, pasek do pokrowca, nakrywki na okulary i obiektywy oraz ściereczki do czyszczenia elementów optyki. Zestaw ten pozwala na swobodne przenoszenie lornetki wraz z niezbędnym sprzętem bez obaw o jego uszkodzenie i to nawet w trudnym terenie. 

 

Lornetka Delta Optical Discovery 10-22x50 (zoom)

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka DeltaOptical
Kolor Czarno - zielony
Waga [g] 868.00
Dołączone akcesoria Pokrowiec, pas nośny, ściereczka, osłonki na okular i obiektyw, instrukcja PL, karta gwarancyjna
Gwarancja 24 miesiące
Jasność względna 25.00
Kod producenta DO-1204
Korekcja dioptażu okularu 4.80
Kątowe pole widzenia 3.80
Liniowe pole widzenia na 1000m 66.00
Materiał wykonania pryzmatu BK7
Powiększenie 22.00
Powłoki przeciwodbiciowe MC
Producent Delta Optical
Regulacja rozstawu 56-72mm
Rodzaj pryzmatów Porro
Sprawność zmierzchowa 33.20
Wielokrotność powiększenia 22.00
Średnica obiektywu 50.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lornetka Delta Optical Discovery 10-22x50 zoom
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.