Lornetka Delta Optical Forest II 8x42

DO-1304
001001626

Prezentujemy kompaktowy model lornetki do obserwacji dziennych i zmierzchowych. Delta Optical Forest II 8x42 doskonale nada się do obserwacji nieba, przyrody, dzikich zwierząt czy podczas wycieczki turystycznej. Dzięki niewielkim wymiarom oraz eleganckiemu pokrowcowi z paskiem możesz mieć ją zawsze przy sobie.

 • Marka: DeltaOptical
 • Kolor: Czarno - zielony
 • Waga [g]: 732.00
 • Dołączone akcesoria: Pokrowiec, pas nośny do pokrowca, pas nośny do lornetki, ściereczka, osłonka okularu oraz obiektywu, instrukcja w języku polskim i angielskim
 • Długość [mm]: 147.00
 • EAN: 5901691613041
Przewiń do pełnej specyfikacji
578,99 zł

Lornetka Delta Optical Forest II 8x42

Delta Optical Forest to seria wyspecjalizowanych lornetek przeznaczonych do używania w różnych warunkach przez cały rok. Model Forest II o powiększeniu 8x42 to kompaktowy model o dużym polu widzenia sięgającym 8 stopni. Pozwala to na obserwację odległych krajobrazów, zachowań zwierząt w przyrodzie czy nocnej obserwacji gwiazd położonych na Drodze Mlecznej. Optical Forest II, mimo iż sprawdzi się również wieczorami, jest typem lornetki dziennej. Wyposażona jest w szerokokątne powiększenie 8x oferujące użytkownikowi duże pole widzenia. Dodatkowo obraz jest wolny od aberracji chromatycznej, astygmatyzmu czy komy. W zestawie z lornetką otrzymasz elegancki pokrowiec, pas nośny do pokrowca, pas nośny do lornetki, ściereczkę, osłonkę okularu oraz obiektywu, instrukcję w języku polskim i angielskim.

Sprawdź, jak Lornetka Delta Optical Forest II 8x42 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Wierne odwzorowanie kolorów

Delta Optical Forest II o powiększeniu 8x42 można obserwować wierne odzwierciedlone barwy otoczenia, cechuje się też ona naturalnym oddaniem obrazu. Jest to efekt działania pryzmatów BaK4 wraz z powłokami przeciwodbiciowymi, którymi pokryto każdy element optyczny wewnątrz lornetki. Zaciemnione wnętrze tubusów zapobiega pojawianiu się wewnętrznych refleksów, natomiast obecność azotu sprawia, że soczewki nie parują w wyniku różnic ciśnienia czy dużej wilgotności.

Lornetka jest w pełni wodoszczelna, nie musimy się zatem martwić o jej zamoczenie czy przechowywanie w warunkach o podwyższonej wilgotności. 

Lornetka na pniu drzewa

Kieszonkowe wymiary

Lornetka Forest II 8x42 nadaje się do letnich wędrówek z plecakiem. Jej aluminiowe wykonanie z elementami polimerowymi skutkuje niską wagą a niewielkie wymiary pozwalają przenosić ją nawet w kieszeni. Połączenie wysokich własności optycznych z niewielkimi gabarytami zostało docenione przez wielu użytkowników i mobilnych obserwatorów. O wysokiej jakości lornetek z serii Forest poświadczają opinie oraz zdobycie nagrody w konkursie ,,Sowa z Rogowa"  gdzie zostały ocenione jako najlepsze produktu zaprezentowane na międzynarodowych Targach Leśnych w Rogowie. 

Lornetka z opakowaniem Delta Optical Forest II 8x42

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka DeltaOptical
Kolor Czarno - zielony
Waga [g] 732.00
Dołączone akcesoria Pokrowiec, pas nośny do pokrowca, pas nośny do lornetki, ściereczka, osłonka okularu oraz obiektywu, instrukcja w języku polskim i angielskim
Długość [mm] 147.00
EAN 5901691613041
Gwarancja 24 miesiące
Jasność względna 28.10
Kod producenta DO-1304
Korekcja dioptażu okularu 5.00
Kątowe pole widzenia 8.50
Liniowe pole widzenia na 1000m 149.00
Materiał wykonania pryzmatu BaK4
Powiększenie 8.00
Powłoki przeciwodbiciowe FMC
Producent Delta Optical
Regulacja rozstawu 59-73mm
Rodzaj pryzmatów Roof
Sprawność zmierzchowa 183.00
Wielokrotność powiększenia 8.00
Średnica obiektywu 42.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lornetka Delta Optical Forest II 8x42
Opinie klientów

1 produkt

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany na

  -
  Lornetka dostarczona na drugi dzień po złożeniu zamówienia, towar dobrze zapakowany, wykonana dość solidnie, dopiero jeden raz przetestowana w warunkach zmroku ale zapowiada się obiecująco. Nie mam porównania z innymi modelami w podobnej cenie jednak przeglądając różne opcje i firmy wybór padł na polskiego producenta i zamówienie w firmie combat, cena w porównaniu do innych sklepów internetowych atrakcyjna i szybka dostawa. Polecam.

1 produkt

Pokaż na stronę
Polecane produkty: