Lornetka Delta Optical Silver 7x50

Delta Optical
DO-1561
001001627

Prezentujemy doskonałą i prostą w obsłudze lornetkę wykonaną przez markę Delta Optical. Jej konstrukcja to efekt wielu lat doświadczenia firmy. Przełożyło się to na wysokie wartości użytkowe lornetki. Polecamy ją szczególnie obserwatorom przyrody, spotterom, czy leśnikom.

  • Dołączone akcesoria: Pokrowiec, pas nośny do pokrowca, pas nośny do lornetki, ściereczka, osłonka okularu oraz obiektywu, instrukcja w języku polskim, karta gwarancyjna
  • EAN: 5908262123756
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Jasność względna: 26
  • Kod producenta: DO-1561
  • Kolor: Czarno - szary
Przewiń do pełnej specyfikacji
448,99 zł

Lornetka Delta Optical Silver 7x50

Jeśli potrzebujesz prostej w obsłudze, a zarazem wytrzymałej lornetki do różnorakiego zastosowania to Lornetka Delta Optical Silver 7x50 będzie świetnym wyborem. Jej niezawodność i eleganckie wykonanie to podstawowe kryteria, którymi kierowała się forma Delta Optical tworząc swój produkt.

Dzięki wyposażeniu lornetki w wysokiej jakości szkła BaK4 wraz z wielowarstwowymi powłokami przeciwodbiciowymi MC udało się uzyskać wysoki współczynnik przepływu światła oraz bardzo wyraźny obraz.

Lornetka Delta titanium 8x56

regulacja

Niezawodność w każdych warunkach

Lornetka Optical Silver 7x50 posiada tubusy wypełnione azotem. Zastosowanie niewielkiej ilości gazu wewnątrz zapobiega parowaniu szkieł przy znacznych różnicach ciśnień oraz dużej wilgotności powietrza. Sprawia to, że lornetka nada się do pracy w gęstym lesie czy wysoko w górach.

Aluminiowe wykonanie wraz z polimerowymi elementami tubusów zapewnia lekkość i wytrzymałość konstrukcji i pewny chwyt. Ogumowane okulary sprawiają, że obserwacje będą komfortowe dla naszych oczu. 

Kobieta obserwuje niebo przez lornetkę

Dodatkowe akcesoria

Lornetkę Delta Optical Silver 7 × 50 możesz zabrać w dowolne miejsce. Pozwoli ci na to elegancki pokrowiec z wytrzymałego materiału z blokadą oraz pasek pozwalający założyć go na szyję lub nosić na ramieniu. Dodatkowo nakrywki na okulary ochronią je przed uderzeniami mechanicznymi a w razie zabrudzenia możesz użyć delikatnych ściereczek dołączonych do zestawu. W zestawie karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi. 

Lornetka z opakowaniem Delta Optical Silver 7x50

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Pokrowiec, pas nośny do pokrowca, pas nośny do lornetki, ściereczka, osłonka okularu oraz obiektywu, instrukcja w języku polskim, karta gwarancyjna
EAN 5908262123756
Gwarancja 24 miesiące
Jasność względna 26
Kod producenta DO-1561
Kolor Czarno - szary
Kątowe pole widzenia 7.00
Liniowe pole widzenia na 1000m 122
Marka Delta Optical
Materiał wykonania pryzmatu BaK4
Powiększenie 7
Powłoki przeciwodbiciowe MC
Producent Delta Optical
Regulacja rozstawu 59-73mm
Rodzaj pryzmatów Porro
Sprawność zmierzchowa 18.70
Waga [g] 996
Wielokrotność powiększenia 7
Średnica obiektywu 50

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lornetka Delta Optical Silver 7x50
Polecane produkty: