Lornetka Delta Optical Titanium 8x56 ED

DO-1406
001001629
Prezentujemy doskonałą lornetkę renomowanej marki Delt Optical. Przy tworzeniu tego precyzyjnego, a zarazem wytrzymałego narzędzia posłużono się metalem oraz polimerem. Lornetka świetnie sprawdzi się w codziennych czynnościach, jak również podczas podróży czy obserwacji samolotów.
  • Marka: DeltaOptical
  • Kolor: Zielony
  • Waga [g]: 1105.00
  • Dołączone akcesoria: Pokrowiec, pas nośny do pokrowca, pas nośny do lornetki, ściereczka, osłonka okularu oraz obiektywu, instrukcja w języku polskim, karta gwarancyjna
  • Długość [mm]: 200.00
  • EAN: 5901691614062
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 598,99 zł

Lornetka Delta Optical Titanium 8x56

Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody, myśliwym czy pasjonuje Cię astronomia to na pewno zainteresuje Cię lornetka porropryzmatyczna Delta Optical Titanium 8x56. Jest to jeden z flagowych modeli z całej serii titanium, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Titanium 8x56 to średniej wielkości lornetka zbudowana z solidnego polimeru o chropowatej fakturze w kolorze zielonym. Lornetka posiada powłoki antyrefleksyjne FMC oraz możliwość regulacji, przez co będziesz mógł dopasować jej specyfikę do własnych potrzeb.

W zestawie z lornetką otrzymasz elegancki pokrowiec, pas nośny do pokrowca, pas nośny do lornetki, ściereczkę, osłonkę okularu oraz obiektywu, instrukcję w języku polskim oraz kartę gwarancyjną.

Lornetka Delta titanium 8x56

regulacja

Wszechstronne zastosowanie

Titanium 8x56 to tradycyjna lornetka przeznaczona głównie dla myśliwych, którzy rozpoczynają swoje łowy po zmierzchu i w nocy. Sprawdzi się również doskonale dla osób prowadzących nocne obserwacje rozgwieżdżonego nieba. Dzięki dużej aperturze obiektywów oraz 7 mm źrenicy przez lornetkę widzimy obrazy o dużym kontraście i jasności powierzchniowej. 

Wielką zaletą lornetek Titanium z porropryzmatycznymi szkłami są doskonałe właściwości optyczne. Zastosowanie szkła BaK4 oraz powłok FMC dają sprawność na poziomie 99% wraz z jasnym i wyraźnym obrazem. 

Kobieta obserwuje przez lornetkę

regulacja

Solidne wykonanie

Lornetki Delta Optical to nowoczesny styl i wzornictwo opracowane w Polsce i dopasowane do twoich potrzeb. Model Titanium 8x56 ED jest całkowicie wodoszczelny a wypełnione azotem tubusy zapobiegają parowaniu okularów podczas używania lornetki. Lornetki z tej serii posiadają w pełni aluminiową obudowę uzupełniona o elementy polimerowe. Pozwoliło to zachować niewielką wagę przy stosunkowo dużych wymiarach podyktowanych rodzajem obiektywów.

Wszystkie lornetki z serii Titanium wyposażono w specjalne złącza do adaptera na statyw 1/4". Pozwala to na zainstalowanie stacjonarne lornetki i prowadzenie obserwacji bez obciążania rąk lub w celu ustabilizowania obrazu. 

Lornetka z opakowaniem Delta Optical titanium 8x56

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka DeltaOptical
Kolor Zielony
Waga [g] 1105.00
Dołączone akcesoria Pokrowiec, pas nośny do pokrowca, pas nośny do lornetki, ściereczka, osłonka okularu oraz obiektywu, instrukcja w języku polskim, karta gwarancyjna
Długość [mm] 200.00
EAN 5901691614062
Gwarancja 24 miesiące
Jasność względna 49.00
Kod producenta DO-1406
Korekcja dioptażu okularu 5.00
Kątowe pole widzenia 7.30
Liniowe pole widzenia na 1000m 127.00
Materiał wykonania pryzmatu BaK4
Powiększenie 8.00
Powłoki przeciwodbiciowe FMC
Producent Delta Optical
Regulacja rozstawu 54-73mm
Rodzaj pryzmatów Porro
Sprawność zmierzchowa 21.20
Wielokrotność powiększenia 8.00
Średnica obiektywu 56.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lornetka Delta Optical Titanium 8x56 ED
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.