Lornetka Delta Optical Titanium 8x56 ED

DO-1406
001001629
Prezentujemy doskonałą lornetkę renomowanej marki Delt Optical. Przy tworzeniu tego precyzyjnego, a zarazem wytrzymałego narzędzia posłużono się metalem oraz polimerem. Lornetka świetnie sprawdzi się w codziennych czynnościach, jak również podczas podróży czy obserwacji samolotów.
  • Kolor: Zielony
  • Materiał wykonania pryzmatu: BaK4
  • Wielokrotność powiększenia: 8.00
  • Marka: DeltaOptical
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 200.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 175,00 zł

Lornetka Delta Optical Titanium 8x56

Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody, myśliwym czy pasjonuje Cię astronomia to na pewno zainteresuje Cię lornetka porropryzmatyczna Delta Optical Titanium 8x56. Jest to jeden z flagowych modeli z całej serii titanium, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Titanium 8x56 to średniej wielkości lornetka zbudowana z solidnego polimeru o chropowatej fakturze w kolorze zielonym. Lornetka posiada powłoki antyrefleksyjne FMC oraz możliwość regulacji, przez co będziesz mógł dopasować jej specyfikę do własnych potrzeb.

W zestawie z lornetką otrzymasz elegancki pokrowiec, pas nośny do pokrowca, pas nośny do lornetki, ściereczkę, osłonkę okularu oraz obiektywu, instrukcję w języku polskim oraz kartę gwarancyjną.

Lornetka Delta titanium 8x56

regulacja

Wszechstronne zastosowanie

Titanium 8x56 to tradycyjna lornetka przeznaczona głównie dla myśliwych, którzy rozpoczynają swoje łowy po zmierzchu i w nocy. Sprawdzi się również doskonale dla osób prowadzących nocne obserwacje rozgwieżdżonego nieba. Dzięki dużej aperturze obiektywów oraz 7 mm źrenicy przez lornetkę widzimy obrazy o dużym kontraście i jasności powierzchniowej. 

Wielką zaletą lornetek Titanium z porropryzmatycznymi szkłami są doskonałe właściwości optyczne. Zastosowanie szkła BaK4 oraz powłok FMC dają sprawność na poziomie 99% wraz z jasnym i wyraźnym obrazem. 

Kobieta obserwuje przez lornetkę

regulacja

Solidne wykonanie

Lornetki Delta Optical to nowoczesny styl i wzornictwo opracowane w Polsce i dopasowane do twoich potrzeb. Model Titanium 8x56 ED jest całkowicie wodoszczelny a wypełnione azotem tubusy zapobiegają parowaniu okularów podczas używania lornetki. Lornetki z tej serii posiadają w pełni aluminiową obudowę uzupełniona o elementy polimerowe. Pozwoliło to zachować niewielką wagę przy stosunkowo dużych wymiarach podyktowanych rodzajem obiektywów.

Wszystkie lornetki z serii Titanium wyposażono w specjalne złącza do adaptera na statyw 1/4". Pozwala to na zainstalowanie stacjonarne lornetki i prowadzenie obserwacji bez obciążania rąk lub w celu ustabilizowania obrazu. 

Lornetka z opakowaniem Delta Optical titanium 8x56

Specyfikacja

Więcej informacji
Kolor Zielony
Materiał wykonania pryzmatu BaK4
Producent Delta Optical
Kod producenta DO-1406
Wielokrotność powiększenia 8.00
Marka DeltaOptical
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 200.00
Dołączone akcesoria Brak
Kątowe pole widzenia 7.30
Regulacja rozstawu 54-73mm
Rodzaj pryzmatów Porro
Średnica obiektywu 56.00
Korekcja dioptażu okularu 5.00
Liniowe pole widzenia na 1000m 127.00
Powiększenie 8.00
Sprawność zmierzchowa 21.20
Jasność względna 49.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lornetka Delta Optical Titanium 8x56 ED