Luneta celownicza Delta Optical Entry 4x32 L 1"

DO-2100
001001632

Sprawdź klasyczną lunetę celowniczą Delta Optical Entry 4x32 (1") w wersji L. Jej tubus wypełniony azotem, jest odporny na zmiany warunków atmosferycznych i parowanie. Krzyż typu Mil-Dot, który stosuje się w profesjonalnym sprzęcie, pozwoli Ci oddawać precyzyjne strzały.

  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: DO-2100
  • Marka: Delta Optical
  • Powiększenie: 4
  • Producent: Delta Optical
  • Przybliżenie: stałe x4
Przewiń do pełnej specyfikacji
148,99 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001632
luneta

Luneta celownicza Delta Optical Entry 4x32 L 1''

Szukasz swojej pierwszej lunety? Wypróbuj lunetę Entry 4x32 L 1'' polskiej marki Delta Optical. Jest to średniej wielkości luneta ze znakomitej serii Entry, która sprawdzi się podczas rekreacyjnego strzelania z broni pneumatycznej, replik ASG oraz broni palnej o niewielkim kalibrze. 

Wyposażona w stałe powiększenie 4x i krzyż celowniczy Mil-Dot pomoże Ci w treningu. Do zestawu dołączono szmatkę do czyszczenia, osłonki okularu i obiektywu, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.  

Sprawdź, jak Luneta celownicza Delta Optical Entry 4x32 L 1" wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
wytrzymałość

Powłoka ochronna i wnętrze wypełnione azotem

W czasie strzelania w trudnych warunkach pogodowych proste lunety optyczne mogą parować. Aby temu zapobiec, producent wypełnił wnętrze tubusu modelu Optical Entry 4x32 L 1'' azotem. Zabezpiecza on przed zbieraniem się pary wodnej na elementach optycznych.

Solidna obudowa, chroniąca wrażliwe części optyki, wytrzymuje strzały o mocy dochodzącej do 3000 J. Optyka z wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi, gwarantuje kontrastowy i ostry obraz celu.

Żołnierz z karabinem

celownik

Krzyż typu Mil-Dot w Optical Entry 4x32 L 1''

Luneta optyczna Optical Entry 4x32 L 1'' od firmy Delta Optical posiada stałe przybliżenie 4x, które sprawdza się w czasie rekreacyjnego strzelania. Wyposażono ją również w zaawansowaną siatkę celowniczą typu Mil-Dot.

 

Luneta celownicza Delta Optical Entry 4x32 L 1''

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły montażu lunet celowniczych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta DO-2100
MarkaDelta Optical
Powiększenie4
ProducentDelta Optical
Przybliżeniestałe x4
Rodzaj krzyżaMil-Dot
Waga [g]274
Średnica obiektywu [mm]32
Średnica tubusu [mm]25.40

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Luneta celownicza Delta Optical Entry 4x32 L 1"